Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360

Líbí se mi to

• jj, mně je taky....v práci totiž přestali topit a je to nezvyk, protože já jsem celou dobu seděla u radiátoru....tak jdi ven, jestli můžeš....

• taggy 😉 jj můžu 😃 loni sem pracovala takhle http://imb.lide.cz/big/48D23EF3DD83AC4D334B0100.jpg?#42033421

• Agu těžká pohodářka 😃 😃

• Sponzor fóra
  • 😃 😎 blondy že jo 😃 😃 😃 😃 a to tam ještě není vyfocený bazén 😃

• akorát nám nějaká kuwa tu houpačku ze zahrady ukradla 😠 😠 😠 😠 byla to Jouzova práce a oni si ji klidně šlohnou 😠

• Takhle jsem si hověla, když jsem měla ruku v sádře a půl roku jsem byla na neschopence 😃 Jsem pak šla do práce jako černoch 😃

• 🤔 jo tak já se opaluju šíleně ale fakt šíleně pomalu 😬

• sem jak ředitel vápenky 😦 😠 😃

• Já se většinou nejdřív spálim, ale pak je to ok. Teď chodim už měsíc do solárka a je to vidět 🙂

• jéé já bych chtěla taky solárko ale te´d asi ne co 🤔 😬

• Agu nevím jak to je 🤔

• Je to príma věc 😃

• tak holky ahojky 😉 mam za sebou maturitni sloh

• terez ahoj a jak?

• snad agu dobry nevim no 😴 doufam 😬 tema dej cloveku rybu nasytis ho na jeden den, nauc ho lovit a nasytis ho na cely zivot - zni to strasidelne ale byla to charakteristika cloveka, ktery vas vychoval n ebo nejvic ovlivnil, takze docela v poho 🙂

• Sponzor fóra
  • terez náhodou téma hezké 😉

• terez tak dobrý 😉 jedna část za tebou 😉

• jj, uz vlastne dve casti za mnou - jeste anglinu uz mam 😉 pristi tyden v patek posledni pisemna a pak az za mesic a pul

• a co vy jak se dneska mate? sestri co to vytopeni? to jste museli mit radost 😞

• 🙂
    jsem řikala, že to zmákneš 😵

• terez já se dneska mám celkem fajne 😃 😃 😃 tak snad mi to vydrží ta naálada i zítra 😃

• terez, no počítáme pořád škody, nic tragickýho, ale zničilo nám to poličku, kterou Kuba sám dělal. Takovej komín. Spodek je celý rozmáčený, tak to musí opravit 😐

• 😞 a jak to udelate s financema, daji Vam to oni?

agu no urco vydrzi 😃
    holky lucka sla dneska na ten ultrazvuk, tak jsem zvedava 🙂

• terez no to doufám 😃

• Jsme domluvený, že nám to zaplatí. My si koupíme poškozený věci a oni nám proplatí účty.
    Kuba bude ještě volat na pojišťovnu chlápkovi, co nám pojišťoval domácnost, jestli to máme hlásit či co.

• urco agu 😃
    sestri tak aspon ze tak 😉

• blondy já bych to nahlásila při neejhorším vám nic nedal ale třeba taky jo že

• Podle spoluúčasti, nevím přesně jakou máme. Když ta škoda nepřesáhne naši spoluúčast, máme houbelec 😴
    uvidíme.... 😉

• blondy když to nezkusíš tak taky dostaneš houbelec 😉

• a spoluúčest je v % ne?? 🤔 aspoň my to tak měli 🤔 že když byla škoda 50tis tak my spoluúčast měli tuším 3% 🤔

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat

Líbí se mi to

Napiš zprávu

Komu

Napiš, proč příspěvek nepatří na fórum.

Upravit komentář

Upravit diskusi

Opravdu chceš smazat komentář?