Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
agu a mas ho vycvicewnyho? :-D ja jednou jedla trajfem a tam jela mlada holka amela na rameni potkana a to bylo paradni, pac vsechyn duchodkyne bud vystoupily, nebo sly na druhej konec trajfu jak se potkana baly,takze bylo misto na sednuti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
máme ji zatím půl roku takže takové mimino ještě ale chtrá je to jo...vždy mi sežere z chlebu salám a já pak jím chleba s máslem :-N :-D
Odpovědět
agu - já jsem takhle pěstovala morčata, když jsem byla malá. Ta první byla prostě nejlepší... ke konci byla nemocná a museli jsme jí nechat utratit. Byla jsem asi v osmý třídě a fakt jsem to opalakala.
Odpovědět
Profilova fotka
butt Anck moc chodit na raměni nechce ale Tříska byl naučenej že semnou jezdil do školy a vždy seděl v kapuc nebo kapse x-) a nedělal neplechu když sem ho dala na zem tak mi po noze zase vylezl na rameno to Anck chce spíš včechno prozkoumat x-) minule lozila po Termixovi (kočičák) který spal na posteli a stála mu na hlavě a on jen tupě zíral :-D
Odpovědět
Profilova fotka
weru já Třísku oplakávám dodnes 8-( :-| :-( :-( :-( byl to můj miláček...je zakopanej pod ořechem pač je nejvíc miloval :-N |-| :-(
Odpovědět
Profilova fotka
morčata sme měli s Jouzou jen jednou byly krásné ale pořád pištěly :-N :-D což Jouza těžce nesl :-D
Odpovědět
agu termix :-D :-D :-D :-D :-D :-D to je krasny jmeno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt 8-) že jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je Termix http://imb.lide.cz/big/48D2407A276748...
Odpovědět
agu - jo, pištěly, a nejlepší bylo, že pískaly vždycky, když jsem přišla domů, což mi hladilo moje ego:-D
Odpovědět
Víte, co jsem se dneska dočetla? Že prý sny ovlivňují nevíc vůně, který čicháte před tím, než usnete. Takže je prý dobrý čuchat před spaním to, co vám voní:-)
Odpovědět
Profilova fotka
weru :-D ti naši pištěly pořád :-N ale pískomil je to samé :-D ten taky furt se hlásí o slovo ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
No pískomila jsem nedávno prosazovala, ale brácha mi říkal, že jeho kolega v práci si koupil dva a za tři měsíce jich měl třicet:-D Což si nedovedu představit, co bych pak s nima dělala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
weru :-D my naštěstí máme dva kluky :-D =-) doufám =-) zatím se nemnožili ale skákali po sobě :-N =-) :-D
Odpovědět
weru pekla bys je :-D
Odpovědět
agu termix je krasnej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt jj je 8-) původně jsem ho nechtěla :-N ale teď bych ho nedala x-) x-)
Odpovědět
jee,ja mela 2piskomili...ale byli supr...pustila jsem je na zahradu,za chviku pribehli ke mne a tak agu...mate hezkyho kocourka :-D
Odpovědět
agu jaks ho mohla nechtit? :-D
Odpovědět
carcu tak vychovanys je mela, jo? :-D
Odpovědět
agu - no on si prave taky myslel, ze ma dva kluky:-D Ale jestli doted ani jeen z nich dvou nevrhl, tak to snad bude v pohode:-D butt- nevim, na to jsou dost maly, aby mi nezaskocila kustka:-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt :-N já nevím přišel mi moc "obyčejnej" :-N ale naštěstí sem si to rozmyslela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
car ;-) to mi dělal tříska že na písknutí přiběhl ale myslím že s pískomilem bych to nezkoušela pač minimálně by je zažral pes :-N :-D
Odpovědět
weru tak aspon vyvar udelat :-D :-D agu ja tady ty obyc mam nejradsi, taky jsme takovyho meli, ale tatka ho prejel :-D :-D :-D :-D :-D tak ted mame takovou bilou morouvatou kocicku a rezatyho kocourka
Odpovědět
Profilova fotka
http://img.mimibazar.cz/foto/6/090112... Termix s Jouzou :-D http://img.mimibazar.cz/foto/6/081027... miláček tříska x-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt my měli Garryho ale byl tak krásnej až se ztratil 8-( |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je Garry http://img.mimibazar.cz/foto/6/081026... |-|
Odpovědět
agu tak to je asi nas kocour :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Butt ]-( tak vrátit ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéé holky zachvilku budeme mít nakecáno 10tis x-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?