Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
san ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
carculko no dneska jsem to na dálnici nezvládla:-(musela jsem, zastavit a vyblinkat se:-( :-D :-D ale jinak pak celý den mi bylo výborně :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
holky fakt vsechyn tehotny musi blinkat? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-N já bych blindila třeba celý těhu jen abych to mimi měla :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt ne nemusí švagrovka neblindí ;-) ani nemá chutě prostě nic
Odpovědět
jako jasny, ze oproti te radosti je blinkani nic, ale tak me to napadlo, esi to fakt musi byt :-D ahu a v kolikatym mesici je? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tuším že skoro ve 3 ;-) ono se říká že baba blindí jen první trimestr pak už ne
Odpovědět
tak treba si to prece jen vynahradi pozdeji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-N no to doufám ne pro ně je to šok už takhle je těhu neplánovaně přes HAK :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale radši už mlčím než mě nějaký šmírák začne obviňovat že je pomlouvám (jako jedny z mála z rodiny je mám ráda)
Odpovědět
holky jdu chrnet, tak dobrou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
terez pá ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
tery papa :-D agu to prece neni pomluva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo záleží butt kamarádka taky nezvracela:-(
Odpovědět
Profilova fotka
butt já vím že to není pomluva ale znáš to :-x :-x každej si k tomu něco domyslí pak něco z té pravdy vypustí a pak máš pomluvu jak vyšitou....... ach jak já to BBS a JPP nesnáším 8-( 8-( 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
:-D terez..papa san:tak za tu radost to stoji ne :-D taky bych klidne blinkala kdyby to uz bylo..moc se tesim butt:no jo no co mam s tebou delat agu:ty smiraci musi vlezt vsude,vid... jojo rika se ze se blinka jen prvni trimestr
Odpovědět
Profilova fotka
car no už mě to fakt serínkuje že si mě vyšmejdí všude 8-( ale na dámě ne pač tam mám diskuzi s kámoškou zavřenou takže tam nikdo nečumí ]-( :-D
Odpovědět
agu...a nebo je nechat kdyz jim to dela dobre a neomezovat se...akorat oni z toho takovy lidi vzdy udelaj neco uplne jinyho,vid
Odpovědět
Profilova fotka
http://img.mimibazar.cz/foto/6/090407... tímto moje velikonoční výzdoba končí :-D :-p :-N
Odpovědět
Profilova fotka
car já bych pochopila kdyby z těch pomluv bohatli či co ale vždy´t z toho nic nemají 8-( 8-( takže to nechápu 8-( fakt 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
a kdyby aspoň to co říkaj byla pravda tak neřeknu ale většinou je to lež jako brno 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
omlouvám se brňákům :-N =-) :-D
Odpovědět
agu se prece rika jak praha :-D :-D
Odpovědět
agu,to vis snezi se lecit svoje komplexy i zavist ]-( taky to znam,vzdyt vis..ale ze te nekdo vycmucha i tady to je fakt hodne
Odpovědět
Profilova fotka
car já už to neřeším ať se třeba tou závistí udáví 8-( miláček mi donesl Anck x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
co ti donesl??
Odpovědět
Profilova fotka
Anck :-N :-D Anck-su-namun x-) x-) :-D to je moje potkaní slečna x-)
Odpovědět
san - omlouvám se za blbej dotaz - ale jak to přijde, že Ti najednou je na blití? Má to nějakou "předehru"? agu - tak chováš potkánky jó? No to je roztomilý:-) Taky už jsem si málem jednoho koupila:-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://imb.lide.cz/big/4851662CA830F5... weru my měli už Třísku x-) ale už byl dědeček a umřel ale to bylo to nej zvíře co mohlo být x-) strašně sem ho milovala x-) byl celej bílej a jen špičku ocásku měl čenou a červený oči Anck je umplně jiná,temperamentní a zlobivá ale moje. Je to moje druhá láska po Jouzovi x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
aha...tak uz chapu agu...a jak ji mas dlouho?? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?