Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
taggy - jojo, speletla jsem se - nemocenský si platím vyšší:-) dobrou butt!
Odpovědět
aha, tak to je fajn......já si chci platit nejvíc, co jde....tak snad to klapne...už se na tom všem pracuje.....
Odpovědět
taggy jaktoze uz nemas v albu ty svoje satky? :-)
Odpovědět
butt: já nevím, já jsem si řekla, že kdo to měl vidět, ten to viděl a smazala jsem to z tama.......
Odpovědět
jsem si je chtela jeste prohlidnout :-D snad to preziju :-D a spodnicku uz mas?
Odpovědět
ještě nemám. ani boty, ani vytisklá oznámka, ani objednané prstýnky....nějak si teď dáváme pauzu, řešíme byt a mimi a toto přijde na řadu ve druhé půlce května....pak už na to konečně bude čas......
Odpovědět
Profilova fotka
butt: mám doma dlouhý bílý závoj a potřebovat ho nebudu,nechceš ho?
Odpovědět
Profilova fotka
princez, cos tu dělala ve 4 ráno? :-o :-D
Odpovědět
ahojky....luci, ty jdeš už zítra k tomu doktorovi co? držím palečky....... já jdu v pátek už na vyšetření se štítnou žlázou, měla jsem s tím kdysi problém, tak mi paní doktorka řekla, že včas před tím, než budu chtít mimi, mám dojít...takže mi budou brát krev a dělat ultrazvuk, tak mi držte palečky, ať mi to dobře dopadne..... princez: ty nemůžeš spát nebo jsi se ve čtyři ráno z někama vrátila ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! ;-) Je tu někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy, budu na tebe myslet, ať je to ok a v září budete moct začít pracovat na mimi.. :-D Jj, zítra, už aby to tu bylo.. =-) :-D Blond, sem tu, ale konečně se mi podařilo se nasnídat a budu se muset jít učit.. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
To my povidej... Mě čeká o víkendu Anglina. Přijede kámoška a budeme zpracovávat okruhy :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mně čeká trestní právo a pak kriminalistika, ale to je docela zábavný.. tak já jdu na to, jinak zase nic neudělám.. 8-(
Odpovědět
luci a snídala jsi i normálně? já právě vůbec nesnídám už hodně roků a nedokážu si představit, když budu těhotná, jak se budu učit snídat....a zvlášť, když mi bude bývat třeba blbě....
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, já musím vždycky snídat, tak to zkoušej už teď pomalu, po troškách snídat, protože bez najezení to je fakt ještě horší, než se k tomu jídlu odhodlám, je to boj, ale teď je mi docela dobře.. :-)
Odpovědět
aha, asi si budu muset zvykat postupně.....stejně jak jsem přestala kouřit, tak se naučím i snídat, ještě zdravě jíst, hodně spát a pak už to bude super...... :-) a řekla jsi to už té mamce?
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy já taky nebyla zvyklá snídat, ale teď jak jsem změnila práci a mám větší klid, ráno tady vždycky v klídku posnídám a je to úplně v pohodě ;-)
Odpovědět
pokusím se no.....já právě chodím do práce kolem deváté, kolem osmé vstávám a jak jsem tak hoďku v práci, tak si jdu koupit něco do pekárny....takže jakoby snídám, ale až později.....a pak taky později obědvám a večeřím a zrovna zdravě teda ne.....skoro vůbec nejím ovoce a zeleninu, což je potřeba změnit.... luci: a papáš nějaké vitamínky?
Odpovědět
ahoj holky :-D :-D vy jste toho teda nakecali..nemam sanci to docist..tak mi povezte copak je noveho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj carcul ;-) No, Lucka je s největší pravděpodobností těhu, tak se tady probíralo těhotenství, Praha je hnusný město a já blbá blondýna :-D :-D
Odpovědět
ahoj holky, blondy, krasne jsi to shrnula:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem ráda Weru že jsme za jedno ;-) :-D
Odpovědět
To j holt ta ženská empatie:-D
Odpovědět
blond-o lucince to vim,o san taky :-D tehu se tu probira furt :-D a myslim ze s tebou to tak spatny nebude,ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tk samozřejmě tady nejsem jediná blondýna :-D Třeba Lucka je taky a ke všemu těhotná, fíííha :-D :-D
Odpovědět
carcul - taky si myslim, rekla bych, ze blondy je stejne blba blondyna, jako ja chytra bruneta:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Weru :-D :-D
Odpovědět
holky ja jsem taky blondyna,hihi :-D :-D weru-si prave myslim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No vašk ono nás bude ještě víc :-D Co jinak?
Odpovědět
carcul - a jak moc světlý vlasy máš? Já jsem četla, že věkem prý tmavnou, tak jestli je to pravda.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?