Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
jj weru to mas pravdu ;-) holky tak ja jdu spinkat, dobrou ;-)
Odpovědět
a je nejaka sance mit rozpusteny vlasy a pritom zavoj? tery takaz to vyresis, tak dej vedet :-D
Odpovědět
terez - dobrou!
Odpovědět
butt - no při rozpuštěných vlasech... toť otázka.... připadá mi, že když se na závoje děljí jen hřebínky, tak by měly mít univerzální použití, ale je pravda, že to může klouzat. Tak leda zespodu uchytit těma vlásenkama...nebo použít vteřinový lepidlo:-D
Odpovědět
jakože si tu vlásenku dáš do vlasů do míst, kde chceš mít ten závoj a na něj připevníš hřebínek závoje.
Odpovědět
tery dobrou! weru me to prave pripadne, ze to ma sanci drzet jen v drdolu....kdyztak zkusim to lepidlo :-D jsem si tak rikala, ze kdyz uz asio budu mit trapny bily hnusny dlouhy saty, tak bych mohla mit i zavoj :-)
Odpovědět
proc hnusny? Můžeš mít i hezký:-D
Odpovědět
weru me fakt vadi, ze vsechny nevesty jsou takovy stejnym takze proto hnusny :-D
Odpovědět
butt - to je možná deformace z tohohle webu, protože tady se to fotkama nevěst jen hemží. Ve skutečnosti se s tolika nevěstama zase nepotkáš a tak Ti to tak hrozný zase přijít nemusí. Teď jsem to chválně zkusila s tou vlásenkou a fakt to drží! Ten hřebínek je do ní zaklesnutej a neklouže ani jedno.
Odpovědět
weru ty mas zavoj, jo?jsem se koukala, ze na svatbe jsi ho nemela, ne?a ted jsi to teda dala do tech rozpustenych vlasu, jakoze zapichla do hlavy :-D vlasenku a za to zahakla zavoj?chapu to dobre?a jinak mozna na te deformaci neco bude :-D
Odpovědět
butt - já jeden doma měla, ale nakonec jsem ho nepoužila. Jo, zapíchneš si do hlavy vlásenku - teda jen do vlasů - lebku prorážet nemusíš:-D Ve vodorovném směru, stačí za slabý pramínek vlasů. A ten závoj za to jednoduše zahákneš.
Odpovědět
weru dekuji :-* a zkouselas u toho hodne treba hlavou? :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
weru dekuji :-* a zkouselas u toho hodne trepat hlavou? :-D :-D :-D
Odpovědět
jo, zkousela, dokonce jsem za něj i tahala:-D Sedí dobře. Nemáš třeba moc jemné vlasy?
Odpovědět
prviho prispevku si nevsimej, se mi zas jednou popletly znely a neznely souhlasky a jeste jsem zapomnela na jedno pismenko :-D :-D :-D
Odpovědět
nn jemny nemam :-) a prosimte reknes mi jeste co to znamena dat do hlavy vlasenku vodorovne?(ale nejsu uplne blbka :-D )
Odpovědět
ahojky holky, my teďka řešíme mimčo, a taky jak to udělat, abych měla co nejvyšší mateřskou a nemocenskou....to vám řeknu, pročítat zákony, to je něco......ale vypadá to dobře........a co vy?
Odpovědět
taggy:tak at to hezky vyresite ;-) ja s mamkou taky resila, ze to pak musime dat nejak do kupy, abych mohla stat co nejvic oskubat :-D a taky aby mohl stat oskubat i jarek, aby dostaval neco na me :-D
Odpovědět
butt - no prostě jí upevníš tak, jak se upevňuje spona, když si spínáš vlasy do culíku - tak takhle:-D taggy - to je teda fuška, taky se v tom čas od času hrabem.
Odpovědět
jj holky procitat zakony je otrava strasna :-D weru asi nechapu :-D to ale nevadi, az to bude aktualni, tak mi to zkusis vysvetlit znova :-D
Odpovědět
no já chci mít právě tu nejvyšší, těch 28890 korun měsíčně.....
Odpovědět
butt - já ti to pak nakreslim, oskenuju a pošlu:-D:-D taggy - já si platím poměrně vysoký zdravotní, ale nevim, jak je to dál, když mám invalidní důchod.
Odpovědět
taggy a ja chci zlaty hodinky s vodotryskem :-D
Odpovědět
butt - nééé, ty chci jááá!
Odpovědět
ja ti je budu pujcovat :-D weru a jsem se koukala do tvyho alba a ty mas doma ten dlouhej zavoj?a ches si ho dozivotne nechat?
Odpovědět
butt . já ho zrovna dneska prodala... má barvu champagne.
Odpovědět
tak to mas jediny stesti, ze ma takovou blbou barvu :-D :-D
Odpovědět
viď:-D Jinak bych Ti ho určitě nabídla. Doma si ho vystavovat nechci:-D Jdu už spát, přeju dobrou noc a pěkný sny!
Odpovědět
me to jen tak napadlo ;-) tak ti preji pekny sniky!papapa lasko moje :-D
Odpovědět
weru: to se nepočítá ze zdravotního pojištění, ale z nemocenského na sociálce......
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?