Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • blo, jj jsou krajkovy 🙂 ale na tech fotkach to nevypada tak hezky jak ve skutecnosti 😃

• Ahoj Terko!

Ále špeky 😃 Já jsem se v týhle diskuzi jenom ještě víc ujistila, že jsem pěknej buřtíček 😬 Holky mi tím akorát kazí náladu, páč bych s tím měla něco dělat 😬
    😃 😃

• maja - tenhle nabytek, když se opraví, je fantastický. Měli jsme takovou knihovnu, mamka jí obrousila a nalakovala lakem s včelím voskem. Je úplně jak nová...

• Sponzor fóra
  • Blondy: Prď na to - já s tím taky nic nedělám 😃 😃 😃 Bojujem proti anorektičkám, ne? 😃

• pridala jsem jeste fotky v originalu, takhle nejak budu vypadat az mi budou sedet 😃

• Majo, každý šaty jsou ve skutečnost hezčí!!! 😃
    Tak myslím, že se povedli na 1 s * 😉

Alle, tak jo 😃 Anorektičky fůůůůůj 😠 😠 😃 😃 😃

• Holky, dneska jsem příteli vybrala dárek k narozkám 😃 dostane masožravku, tu, co má takový ty ozubený držtičky a když jí tam vleze moucha, tak sklapne 😃

• iwci - a kolik takova mrska stoji?

• Iwci, aby Ti příitele nesežrala 😃

• blondy: 😃😃😃😃 iwci prijde domu a pritel bude mit ruku v masozravce😃

• Tak ji nemá strkat tam kam nemá 😃

• prstem bych jí radši nekrmila😃

• 😃 stojí 120,- a těch držtiček je tam asi 10 - no snad si s ní nebude nějak nadměrně hrát 😃

• 10 držtiček?? To je jak desetihlavá saň, to asbyte si pořídili domu mucholapku😃😃

• weru byla jsi na tom obamovi 🤔 🙂

• Sponzor fóra
  • terez - ne, nakonec jsme spali jak dřeva😃 Byli jsme se u Hradu mrknout den předtím a na projev jsme koukali v televizi. říkali jsme si, že jsme tam schopný být nejdřív v šest ráno, abychom měli výhled a vyfotili si ho. Pak ale ve zprávách říkali, že lidi už tam čekali od pěti, takže bychom asi stejně výhled neměli.

• to je fakt, to jste meli lepsi z telky 😉 ja prave na to taky koukala, moc se mi to libilo...ja vam holky nevim, ale me se proste Barrack libi i jako chlap 😬 🙂

• terez - to dela ten jeho milej usmev😃

• asi jo weru 😃

• On je proste takovej sveží a optimistickej, což je hezký sledovat a poslouchat🙂

• Mluvili jsme o tom s Ondrou a říkali jsme si, že on prostě chválí a povzbuzuje. Zatímco náš prezident nám vždycky na Novej rok nezapomene říct, že se máme dost dobře, takže máme držet hubu a krok😃

• to je pravda clovece, to me nenapadlo ani, ale je to fakt 😃

• Co ted delas?

• snazim se ucit, moc mi to ale nejde, nechce se mi a zvanim tady 😃

• co ty?

• ja uklizim, nechce se mi a zvanim tady😃

• weru 😃

• weru jsi tu jeste?

• jojo, jsem...

• Holky, já jsem si teď dala hodinovou vyjížďku na kole a paráda - dala jsem si pořádně do těla - je tady ještě nádherně, ale prý už se to od západu kazí... 😞

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat