Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Ježkovy brejle, já v týhle společnosti budu mít komplexy, že jsem tlustá 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo a včera jak sem se slunila tak prej " nepřeháněj to s tím sluníčkem ať si tě pak nespletou s Obamou" ]-( no nepleskly by ste ho :-N :-D
Odpovědět
agu,dyt to je roztomily takova poznamka :-D nebud tak vztahovacna :-) weru muzeme je mit spolu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
weru a kde si tlustá? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt já nejsem vztahovačná vždy´t ho už znám :-D on si ze mě prcinu dělá pořád ]-(
Odpovědět
agu - mám hroznej špek na břiše, i když ho vtáhnu sebevíc, tak tam pořád je značně vidět, ale nechce se mi ho zbavovat, protože se do něj dobře zaváděj kanyly:-D butt- já Tě nemít...:-D
Odpovědět
weru :-D nejak ti musim oplatit tvou laskavost :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D špek :-D jo tak to když sedím tak mi to taky teče přes gatě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D jo vlastně weru tě nenechala zaboudit co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, yv ste ale horzný vychrtliny! ]-( To já sem takovej buřtíček, ale teď sem chtěla fakt zhubnout, tolik sem si přála se dostat na 55 kilo a zase nic.. |-| :-D Butt, tak to mě mrzí, že nesedly, budou teda krátký? :-)
Odpovědět
agu prosimte co ti muze pres kate tyct, kdyz vazis 8kg s i posteli ]-( :-D a jj weru me nenchala zabloudit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt ]-( drzoune ]-( no já jako špek na břiše nějakej mám =-) kde se vzal netuším :-N :-D :-D :-D vám to jednou blejsku :-p :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky já mám chuť na meloun :-N :-x
Odpovědět
luci to ja prave nevim, uplne mi to narusilo vsechny moje predstavy :-D u tech dlouhych se mi libi, ze nemusim mit dokonale opaleny a oholeny nohy :-D takze zatim nevim..mozna si vezmu jedny svoje bily korzetovy saty, co mam doma... agu ti bude asi kuze, co? :-D
Odpovědět
weru: mě se vtáhne, když ležím, teda spíš se tak nějak rozteče do stran :-D :-D Luci: Taky jsem měla metu tak 55 kilo. Měřím 175 a vážím 58 a kdybych měla míň, asi už bych hubla přes prsa - nějak si tu svou rozežranost zdůvodnit musím, ne ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt =-) =-) =-) =-) že by...nééé já myslím že to bude špek :-D však si ho taky opatruju vždyť je to rarita na mém těla :-D
Odpovědět
alle - já i když si lehnu, tak tam pořád je - i když se taky do stran rozteče:-D butt - Ty se chceš dokonale opalovat?:-D
Odpovědět
cau holky :-) jeeee, vy se bavite o spekach? tak to ja prijdu jindy :-D
Odpovědět
weru: :-D :-D kdybych mela kratky saty tak bych musela :-D
Odpovědět
holky ja se utikam naobedvat, takze preji pekny odpo a vecre me tu zas mate :-D
Odpovědět
tak to mas jednu carku do kolonky "dlouhe saty":-D iwci - no jo, tady jsou samy modeeelky:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, holky, ja ma taky speka :-D :-D :-D jinak to ujde, ale bricho mam hrozny...kdyz se najim, vypadam jak v patym mesicu...a to uz jsem shodila 16 kilo... :-N vcera jsem koukala na netu a koupim si stahovaci prdky a bude klid.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To já se Maji nedokážu jako těhotná představit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Téda Majo ty šatičky jsou úúúžasný :-D Je to krajka, viť? Jsi spokojená? Sednou Ti? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
pridala jsem teda saty do alba, tak se mrknete kdo chcete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majo bomba, bomba, bomba x-)
Odpovědět
Májo, ty šatky jsou nádherný! a ta skříň, na který visí je úplně nádherná! Měli jsme takovou doma taky, ale zůstala u rodičů, pro takový nábytek mám slabost:-)
Odpovědět
ahoj holky, no saticky jsou kraasny maji fakt moc :-) a co ze to resite speky? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
diky, akorat na me jsem je nefotila, protoze jsem si objednala moc velky cislo a musim sehnat nekoho kdo mi je zuzi, takze zatim vypadaji trochu pytlovite :-D weru: ta skrin byla u tchanovcu a chteli ji vyhodit, tak si ju Martin vzal, s dedou ju opravili a ted nam krasli obyvak, mam taky rada starej nabytek x-) x-) x-)
Odpovědět
ahoj sestri ;-) ahoj weru ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?