Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • Ježkovy brejle, já v týhle společnosti budu mít komplexy, že jsem tlustá 😦

• jo a včera jak sem se slunila tak prej " nepřeháněj to s tím sluníčkem ať si tě pak nespletou s Obamou" 😠 no nepleskly by ste ho 😬 😃

• agu,dyt to je roztomily takova poznamka 😃 nebud tak vztahovacna 🙂

weru muzeme je mit spolu 😃

• Sponzor fóra
  • weru a kde si tlustá? 🤔

• butt já nejsem vztahovačná vždy´t ho už znám 😃 on si ze mě prcinu dělá pořád 😠

• agu - mám hroznej špek na břiše, i když ho vtáhnu sebevíc, tak tam pořád je značně vidět, ale nechce se mi ho zbavovat, protože se do něj dobře zaváděj kanyly😃
    butt- já Tě nemít...😃

• weru 😃 nejak ti musim oplatit tvou laskavost 😃 😉

• 😃 špek 😃 jo tak to když sedím tak mi to taky teče přes gatě 😃

• 😃 jo vlastně weru tě nenechala zaboudit co? 😃

• Holky, yv ste ale horzný vychrtliny! 😠 To já sem takovej buřtíček, ale teď sem chtěla fakt zhubnout, tolik sem si přála se dostat na 55 kilo a zase nic.. 😴 😃

Butt, tak to mě mrzí, že nesedly, budou teda krátký? 🙂

• agu prosimte co ti muze pres kate tyct, kdyz vazis 8kg s i posteli 😠 😃 a jj weru me nenchala zabloudit 😃

• butt 😠 drzoune 😠 no já jako špek na břiše nějakej mám 🤔 kde se vzal netuším 😬 😃 😃 😃 vám to jednou blejsku 😛 😃

• holky já mám chuť na meloun 😬 😶

• luci to ja prave nevim, uplne mi to narusilo vsechny moje predstavy 😃 u tech dlouhych se mi libi, ze nemusim mit dokonale opaleny a oholeny nohy 😃 takze zatim nevim..mozna si vezmu jedny svoje bily korzetovy saty, co mam doma...

agu ti bude asi kuze, co? 😃

• weru: mě se vtáhne, když ležím, teda spíš se tak nějak rozteče do stran 😃 😃
    Luci: Taky jsem měla metu tak 55 kilo. Měřím 175 a vážím 58 a kdybych měla míň, asi už bych hubla přes prsa - nějak si tu svou rozežranost zdůvodnit musím, ne ? 😃

• Sponzor fóra
  • butt 🤔 🤔 🤔 🤔 že by...nééé já myslím že to bude špek 😃 však si ho taky opatruju vždyť je to rarita na mém těla 😃

• alle - já i když si lehnu, tak tam pořád je - i když se taky do stran rozteče😃
    butt - Ty se chceš dokonale opalovat?😃

• cau holky 🙂 jeeee, vy se bavite o spekach? tak to ja prijdu jindy 😃

• weru: 😃 😃 kdybych mela kratky saty tak bych musela 😃

• holky ja se utikam naobedvat, takze preji pekny odpo a vecre me tu zas mate 😃

• tak to mas jednu carku do kolonky "dlouhe saty"😃
    iwci - no jo, tady jsou samy modeeelky😃

• jeee, holky, ja ma taky speka 😃 😃 😃 jinak to ujde, ale bricho mam hrozny...kdyz se najim, vypadam jak v patym mesicu...a to uz jsem shodila 16 kilo... 😬 vcera jsem koukala na netu a koupim si stahovaci prdky a bude klid.. 😃

• To já se Maji nedokážu jako těhotná představit 😃

• Téda Majo ty šatičky jsou úúúžasný 😃 Je to krajka, viť? Jsi spokojená? Sednou Ti? 😵

• pridala jsem teda saty do alba, tak se mrknete kdo chcete 🙂

• Majo bomba, bomba, bomba 😵

• Májo, ty šatky jsou nádherný! a ta skříň, na který visí je úplně nádherná! Měli jsme takovou doma taky, ale zůstala u rodičů, pro takový nábytek mám slabost🙂

• ahoj holky, no saticky jsou kraasny maji fakt moc 🙂
    a co ze to resite speky? 😃 😃

• diky, akorat na me jsem je nefotila, protoze jsem si objednala moc velky cislo a musim sehnat nekoho kdo mi je zuzi, takze zatim vypadaji trochu pytlovite 😃
    weru: ta skrin byla u tchanovcu a chteli ji vyhodit, tak si ju Martin vzal, s dedou ju opravili a ted nam krasli obyvak, mam taky rada starej nabytek 😵 😵 😵

• ahoj sestri 😉 ahoj weru 😉

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat