Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jsme nevěsty? Jsme :-D To máš jedno ;-) Agu, to víš já bych bez Vás nevydržela :-D :-D
Odpovědět
Agu: Když ono to bylo tak dobrý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D blondy :-D :-D :-D já si to myslela že si taky zavislák
Odpovědět
Což mi připomíná, že bych se měla před svatbou trochu krotit :-D Měla jsem 175/60 a ráda bych do svatby zhubla na 175/55, ale nevidím to moc reálně - jsem Otesánek :-D Hrozně žeru ... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky musím jít neplačte.......já zase dojdu.......ani kapesníčkem mi nemusíte mávat......... jdu jen na to latté :-D
Odpovědět
Profilova fotka
all já taky hrozně žeru ale kde nic tu nic =-) mám 170/47 :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte :) agu a ty jdes jeste videt?? =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D maji těžko ale jo :-D
Odpovědět
Agu: máš dobrý metabolismus - to je velká výhoda. Já si říkám, že ani těch 175/58 není tak zlý ( nemám ambice dělat modelku :-D ), akorát mám vyskokýho, štíhlýho nastavajícího :-N Je to sportovec a nechcu vedle něj za pár let vypadat jak jeho máma... :-D Ale dietu jsem nikdy žádnou nedržela - toho se bojím...
Odpovědět
navíc jsme koupili černý kvádro a já mám šaty bílý - což tomu ještě dodá :-D Snad nebudem vypadat jak Laurer a Hardy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem mazi Váma zase ta nejtlustší :-D :-D Majo ahoj! Tak co šaty? Jsem je ani neviděla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jeste jsem je sem totiz ANI nedavala :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A nechceš mi poslat fotečku alespoň na mailík? :-)
Odpovědět
tak já už mám konečně aspoň 46 kilo, měla jsem o tři míň....ale měřím zase jen 159 cm......
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy, tak nemachruj, jo? ]-( :-N :-D :-D
Odpovědět
Menší a drobnější nevěsty jsou vždycky nejhezčí - prostě jim ty bílý šatičky tak nějak nejlíp seknou (podle mého názoru) - což teda ovšem není tak úplně můj případ :-N
Odpovědět
zdravim :-D luci saty mi nesedly :-( tak ve stredu hned informuj, jo?jsem strasne zvadava na vsechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Butt ;-)
Odpovědět
holky ja jsem mala a tlusta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky ppppppooooooooooooooommmmmmmmmmmóóóóccccccccccc :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Agu??? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
óóó klaním se můj guru :-D
Odpovědět
agu copak?
Odpovědět
Profilova fotka
já sem se o víkendu slunila a trošku sem se spálila :-N záda mi zhnědly ale mě se loupe ksicht :-o ]-( =-) vypadám jak nějakej pitomej had :-N
Odpovědět
Butt: Já jsem velká a tlustá - to je horší :-D
Odpovědět
lucinko...ve středu držíme u doktora palce a hned pak napiš, co ti řekl.....
Odpovědět
Profilova fotka
]-( a já sem jak opuchlá nit tak a kdo je na tom teda hůř ]-(
Odpovědět
agu :-D :-D :-D uka fotku :-D :-D budiz utechou, ze to casem prejde :-D all: :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Agu, jojo, sluníčko :-D Já jsem taky malááááá a tlustááááá x-) ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
butt no to mi sice utěchou být může ale představ si ksicht s 1cm velkýma šupinama ]-( ]-( ]-( ]-( a to mě ještě naśerínkoval Jouza ]-( sem se ho ptala co to mám ze zadu na noze (nějaký pupínek či co) a on že mi tam roste druhej zadek ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?