Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Taggy: Tam je to nádherný... :-) Hrozně krásný a romantický místo - znám to tam, na Velehrad jezdíme každý rok... Dobrý výběr ;-) Luci: Mě je blbě akorát tak ze školy, ale jinak záááááááávidím, onehdy jsme tu s Agu probíraly kočárky :-) Už to na mě jde, mimi bych měla klidně hned ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy, jdu ve středu, sem už ale děsně nedočkavá.. :-D To je super, že už taky budeš brzy těhu, i když ty máš svatbu ještě za dlouho.. :-) To nás to čeká za chvíli a já nemám ani šaty.. :-N
Odpovědět
Jinak jsem teď koukala na tu slečnu GS... něco, co stírá holky na diskuzi nevěsty maturantky a docela síla - takový mám nejradši :-D Úplně živě si ji dokážu představit :-D
Odpovědět
Holky, nechcete mi některá uklidit byt? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Weru, taky bych potřebovala uklízečku.. :-D Alle, kočárek už mám domluvenej s kamarádkou, ale to mimi si pořád nedokážu představit.. :-N
Odpovědět
Luci, já mám starší sourozence, co už děti mají a když třeba sestra čekala mimi, tak to bylo takový hrozně zvláštní... Jako když tu někdo je a zároveň není, nedokážeš si ho představit, ale je tady... Je to zajímavý... Ale pak se mimi narodilo a bylo to pryč... ale úplně to chápu - člověk si to prostě nedokáže představit - těžko se to nějak srozumitelně popisuje, ale je to tak...
Odpovědět
Weru : Jdu okamžitě, mým největším přáním je dělat něco rukama, neboť od šesti sedím nad odborným překladem... :-p :-D Sfoukni mi těch 2600 technicismů a vyleštím ti i kliky a vokna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alle, přesně tak, navíc u mě je pořád ještě trochu šok, potřebuju, aby mi doktor potvrdil, že sem fakt v tom, řekl nějaký instrukce a tak, sem tak trošku pořád mimo.. :-D
Odpovědět
alle - tak dohodnuto:-D Ty budes uklizet a ja prekladat:-D a vanu mi vydrhnes?
Odpovědět
Profilova fotka
To já jsem se v pátek dozvěděla, že než budu těhu, musím podstoupit jednu léčbu na cca půl roku. Ta mi začne v červnu a pak na to skočíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blond, snad to není nic vážnýho.. =-) To byste si mimi mohli udělat v prosinci, v září by se narodilo, no ideální! :-D
Odpovědět
Weru: Jasně :-D Kdo přijde na to, jak správně přeložit: Box sensore-attuatore senza LED (4 punti connessione) SACB- 4/4 C tomu vydrhnu i vanu :-D Není těžký to přeložit po slovíčkách, ale najít ten správný český ekvivalent celého spojení, který se aktuálné podle norem používá...(není tu někde zvracející smajlík?) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Léčim se s ledvinama a právě v pátek na kontrole jsem se ptala jak to budu mít s těhu, tak mi doporučila přeléčení. Těhotenství budu mít trochu náročnější, asi od začátku rizikový, ale miláček říkal, že to spolu zvládneme x-)
Odpovědět
luc - no, ja nevim, posledni mesice tehotenstvi v lete, to je na masli:-) alle - a co to znamená po slovíčkách?
Odpovědět
Profilova fotka
já vám teda něco povím ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ste drbny ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alle, prď na to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alle.. :-p to je děs.. :-D Blond, to je jasný, že to zvládnete, přítel je teď taky úplně zlatej a já toho teda i trošku využívám, ale kdy jindy bych si ěla užít to obskakování, ne? ;-) Weru, se schová do stínu a je to, v září je ještě hezky, taks e dá dobře chodit na procházky a na zimu bude ještě malinký, než aby se vzpíralo oblíkání a tak.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
=-) tu skoro všechny řešíte těhu tož to aby sme založily beremkové drbny i na koníku ne? =-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D s takovou nás adminky zachvíli vyhodí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Agu, no divím se, že to ještě nezačaly mazat.. :-p Já už teda mlčím.. :-x
Odpovědět
Máte pravdu :-) prdím na to, jdu se naobědvat, svorkovnice a tlačítkové hlavy počkají :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jdu taky na obídek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já sotva přilezu a vy zdrháte =-) ]-( tož jdu na kafíčko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se jdu teda učit, ste mě ukecaly.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky,jdu vás jenom pozdravit,za chvíli mám oběd a pak jedu zpátky do Brna.
Odpovědět
holky, tak si založíme místnost nejmladší maminky na koníku a bude......a nebo radši až nás odsud vyhodí...... jinak já už dneska zase pracuju, mám toho moc a taky bych nejradši byla tady a probírala oblečky a kočárky a tak.... lucie: svatba je sice za pět měsíců, ale to uteče....aspoň všechno pěkně naplánujem, prášky budu papat do května a pak si dáme tři měsíce pozor s jinou ochranou a pak už na to taky vlítnem.....takžetady budem za chvilku snad všechny maminy...to je krásné.....já co jdu do města, potkávám samé kočárky.....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem po obědě ;-) Proč by nás měli napomínat, tohle není diskuze na určité téma, ne? ;-) Zbyl jste tady někdo? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
blondy pač těhu věci a tak patří na koníka už to tu bylo mockrát :-N |-|
Odpovědět
Já už jsem taky poo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
=-) =-) =-) ste to hltaly aby ste tu mohly být co nejdřív co??? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?