Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
ahoj holčiny....my jsme byli dneska u našich, pěkně venku na sluníčku, jak je tam nádherně.... luca.sirael: ani moc nekoukali, protože kdo nás zná spolu, tak neví, kolik nám je a když se to dozví, tak se spíš diví tomu, že není nikde vidět, ani na vzhledu, že je mezi námi 12 let...... lucinko, ty budeš určitě úžasná maminka..... u nás to teď vypadá tak, že budeme nejspíš zkoušet mimi hned po svatbě......rozhodli jsme se, že půjdeme bydlet do nového pronájmu (máme totiž příští rok dostat peníze), tak abysme teď nemuseli brát hypotéku, když pak můžem koupit byt téměř za hotové.....a mimísek bude dřív, než jsme čekali, pokud se teda podaří....
Odpovědět
ahojj tagy...takze zacnete taky zkouset??jee....zadny cekani jak jste planovali...to je dobre luca.sirael-mezi nama je 17 ,ale neni to nijak moc videt..kdo to nevi tipuje o dost min
Odpovědět
Profilova fotka
Alle, sem na sebe zvědavá.. :-D hlavně takový ty plány, co a jak budu dělat a tak.. Taggy, tak to je super, že se na to hned pak vrhnete.. :-D To bys v červnu mohla být mamina, já vždycky chtěla jarní nebo letní dítě.. :-)
Odpovědět
luci...tak san uz je taky tehu..a snad pribydou i dalsi,dyz je ta epidemie :-D :-D :-D
Odpovědět
Luci: kamarádka je teď těhu v 22 a hrozně si to užívá, školu si domluvila individuálně a v pohodě 8-) Lepší být mladá zdravá maminka o chvilku dřív než si člověk třeba plánoval, než čtyřicetiletá hysterka, které už se to nepodaří. Nejvíc mě zklamala známá, když si naplánovala otěhotnění v září, ale otěhotněla už v květnu a šla na potrat, protože to nebylo podle plánu ]-( Kdyby mi to někdo vyprávěl, nevěřila bych, že něco takovýho může někdo udělat ]-( Mimochodem, je to už 3 roky a mimi u nich stále nepřichází :-(
Odpovědět
Profilova fotka
carcu, je to krásný, že je takovejch těhulek.. :-D Já už mám domluvenou autosedačku a kočárek.. :-D
Odpovědět
al....to se ji to pak timhle vratilo...ale todle taky nechapu...jeste kdyz to planovala akorat ze na zari
Odpovědět
Profilova fotka
nazdar holky :-D koukam ze se tu tehuli jak o zivot :-D nakonec budu posledni netehotna nejmladsi nevesta :-D :-D :-D
Odpovědět
luci..no sup povidej nebo posilej obrazky :-D no ja uz snad brzy taky budu moct domlouvat :-D :-D :-D :-D snad
Odpovědět
majatob...ahoj :-D ale vy uz jedno mate ne..nebo si to pletu??
Odpovědět
Profilova fotka
carculko, jo mame :-D ale chtelo by to aspon jeste jedno...dve...tri...ctyri... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci,takže jsi fakt těhu?držím Tobě a san palce,ať to všechno vyjde a vám ostatním samozřejmě taky,pokud už se snažíte!! Maja,určitě nebudeš poslední,kdo není těhotný,já taky ještě dost dlouho nebudu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
majo,takze si pamatuju dobre...a kolik je tomu vasemu brouckovi?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
princeznicka, uf, no to se mi ulevilo, ze nejsu jedina nesnazilka, netehulka :-D car, bude mu rok :-) miluje vsechny maly deti...tak mu musime poridit sourozenecka :-D :-D
Odpovědět
maj.....to brzy napravite... :-D :-D :-D tak to mate doma veselo,kdyz deti uz zvatlaj tak je s nima sranda a jsou moc roztomiily :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maja,no jasně,že nejsi jediná,já zatím ani neplánuju svatbu,leda tak teoreticky,napřed chci dodělat školu a letos státnicuju,takže práce až nad hlavu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Carcu, kamarádka mi půjčí sedačku i kočárek, takže nebudu muset kupovat skoro nic.. :-D ale žádný foto nemám.. Až to bude všechno jistější, tak začnu nakupovat a šoupat všechno na koníka.. :-D Princez, no vypadá to, že fakt sem.. 3 testy sem si dělala a všude // ... :-D
Odpovědět
luci :-D az to bude na konikovi hned nam dej vedet :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci,gratuluju,ať je všechno v pohodě!
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím sem si na koníka šoupla ty svý //.. :-D pro dnešek se s vámi loučím! Pa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucííí gratuluju já mám dneska taky // sice jedna o malinko slabší ale je tam:-)))))) Lucí kdy půjdeš k doktorce?
Odpovědět
Profilova fotka
:-) ahoj my teď došli z venku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sandule,gratuluju,koukám,že se tu tu fakt hemží těhulkama.včera jsem byla na svatbě té kámošce,co je v 8.měsíci,slušelo jí to :-D
Odpovědět
pa luci ahoj san :-D ahoj agu..tak kdopa te sleduje,kdopa je ten smirak :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééé to je hezký a děkuju moc:-)no já jsem to počítala a až se budu vdávat měla bych být ccca ve 3 měsíci tak si myslím že bychj to mohla zvládnout a doufám i bez nevolností :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-x carcul radši ne |-| :-x :-x :-x :-x 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
carcul písnu ti to do IP ju?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj carcul:-)
Odpovědět
agu...tak ne no :-(
Odpovědět
Profilova fotka
car máš to v IP :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?