Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
to tu bude další modrá koníkářka? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuju:-)
Odpovědět
ja to take stale jeste nedostala, ale u me zpozdeni neni nicim nenormalnim :-| mam hustou krev, takze antikoncepci nemuzu pouzivat, mam to zakazane takze jeden tyden sem tam to u me menstruace neni problem ]-( 8-(
Odpovědět
ahoj holky, sandule moc držím palečky, když si to už tak dlouho přeješ.....jinak holky, vy jste mě uplně nakazily....já už se teda na mimi těším dlouho, chceme příští rok, ale možná už začneme po svatbě zkoušet.... :-)
Odpovědět
taggy ahojky, to mi povidej taky me nakazily, tesim se cim dal vic :-) nejradsi bych to zacala zkouset hned :-D
Odpovědět
terez: a kdy budete zkoušet vy? mě ještě láká můj kolega, který čeká s přítelkyní mimi v červnu....a další kolegyně v srpnu.....
Odpovědět
my tak v cervnu, koncem kvetna chceme zacit zkouset :-)
Odpovědět
aha, vy už máte v červnu svatbu.....a těsně před tím maturuješ? my máme svatbu v září, do té doby budu jíst určitě antikoncepci, takže buď po svatbě, nebo na vánoce nebo příští rok.....já jsem zase chtěla, kdyby se mimísek povedl, aby se narodil na jaro nebo v létě.....
Odpovědět
jj tesne pred mam maturu ;-) uvidime jak to pujde no, mame nejak tak promyslene kdybychom mohli zacit, ale chceme to brat v klidku ;-) v cervenci jedeme na svatebni cestu tak se to treba povede tam :-D jj na jare nebo v lete to by bylo fajn, kdyby se to narodilo :-)
Odpovědět
ale to si asi člověk nevybere, zvlášť, když tady na beremku má tolik holek problém s otěhotněním.....a vy s přítelem už bydlíte spolu? a máte byt nebo domeček?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ženský x-) já už mám umyté okna, vytřený barák, vysáto, uklizeno, převlečeno x-) x-) ještě sem stihla i oběd a kafíčko a udělat tři projekty x-) :-D a teď valíme na zmrzku a pak jdu sázet kvítka x-) x-) mám nějakou pracovitou :-D :-D =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a máme tu na severní straně kde nesvítí sluníčko 19°c tak na sluníčku musí být více 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
jj bydlime spolu dva roky, mame velky dum, kde jsou dve bytove jednotky. Dole bydli rodice nahore mame byt my, ktery davame do kupy. Dole pod vesnici jsem dostala od nasich zahradu - stavebni parcelu, takze az budou jednou penizky tak si tam postavime domecek :-) a co vy, vy myslim taky planujete bytecek vid? :-) teda agu to teda mas pracovitou :-) ja se jen tak poflakuju dneska :-D
Odpovědět
agu: odpočívej ne....... :-) terezko: my teď bydlíme v pronájmu a buď koupíme tento byt a nebo nějaký jiný....čekáme na peníze, takže těžko říct, jaká bude nabídka....ani nevím, jestli se budem stěhovat před svatbou, po svatbě nebo vůbec......je moc možností.....takže ještě není jasno... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-D :-D já od rána brečím jak želva :-D :-D :-D ale štěstím doufám že se to povedlo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taggy to nejde odpočívat :-D holky šla sem kouknout na balkon na teploměr http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto....
Odpovědět
Profilova fotka
sandu dělala si test? tak gratulinkám a budu držet palce x-)
Odpovědět
jj penizky a bydleni jsou vecnej problem asi u vsech :-) agu to je supr jak je tam teplo :-) san strasne bych ti to prala :-) drzim palce moc :-) jak dlouho se vubec snazite?
Odpovědět
Profilova fotka
snažíme se rok:-(děkuju moc ted tu podporu moc potřebuju:-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vyšla mi na testíku slábá čárka tak snad :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky my jedem na tu zmrzku tak páááá dám si i za vás 8-) :-D
Odpovědět
san urcite to vyjde neboj, slaba carka to je dobry, zatim mas malou hladinu tech hormonu v sobe, protoze jsi teprve na zacatku tehu ale pak bude silnejsi :-) objednala jsi se na gyndu?
Odpovědět
Profilova fotka
nene neobjednala mám to dostat v pondělí teda nedostat:-)tak pak si udělám ještě jeden test a pak se objednám když bude čárka silnější :-N
Odpovědět
aha ttj jasne :-) a co nastavajici vi o tom? :-)
Odpovědět
ahoooooj holky :-D :-D :-D terezko:to ten mesic jeste vydrzis-pokud uz v tom nejsi :-D :-D :-D je tu bacil-miminkovskej..a ja chytnu normalne vsechno ,chjo a tohle se mi vyhlo... agu:mnam zmrka..ty mi delas chute,potvoro..tys toho ale dneska stihla hjo holky,zjistila jsem je jaro a ja nic na nohy ani na sebe :-( :-( san...moooooooocc gratulujuuuuuuuu :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nene neví nechci ho zkalamt kdyby to nevyšlo:-(
Odpovědět
aha jasne san chapu ;-) neboj ale, vyjde to, jestli ne ted, tak priste ;-) ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooj carcu :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
terez:ahooooooooooooooooooooooooj......to clove jak vidi ty tehulky tak chce taky co san...urcite tam je :-D :-D :-D
Odpovědět
jj carcu x-) :-)
Odpovědět
terez:a jakpak se mad,je krasne vid :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?