Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
weru:a moc si toho vaz... agu:uz??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak vám hoky děkuju za podporu:-)agu tak dobrou:-(carculko jsi tu?
Odpovědět
agu - a uz jsi splaskla, nebo mas porad jeste tvar a polstar v jednom?:-D carcul - je to skvělej vzor do života a vím, že to, co dali oni nám a sobě navzájem je to nejhezčí, co člověk může udělat.
Odpovědět
Profilova fotka
:-N carcul jj už pač se mi chce po prášcích a těch inekcích strašně spát
Odpovědět
Profilova fotka
weru už sem splaskla :-p :-D
Odpovědět
san - uprimne, a nechala by sis to rozmluvit? Ja myslim, ze ne a tak je to spravny:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dobrou holky x-)
Odpovědět
san..jsem :-D agu..tak papa ;-( ;-( ;-( weru.ja mam treba fajn tatka..a myslim ze obe s agu to mame dost srovnany a chcem prave proto svy deti zajistit,venovat se jim a vynahradit jim to co nam chybelo..proste byt supr rodice
Odpovědět
Profilova fotka
jo weru máš pravdu nenechala jen se budu cejtit před ní tak trochu blbě jako že jsem jí neuposlechla carculko souhlasím:-)být supr rodiči:-)
Odpovědět
agu - dobrou noc! Ty narkomanko:-D carcul - moje maminka pocházela z poměrně vyrovnaný rodiny, tatínek už moc ne. Vím, že jako základ vždycky považovali to, aby oni byli zajedno a svým vztahem šli příkladem a že ta jejich vzájemná láska se pak přenese na děti. A je to tak. Myslím, že kdyby nám dávali spoustu materiálního zázemí, ale mezi nimi to skřípalo, tak to vůbec nebude takový. A já teď vím, že i my se jim chceme v jejich vzájemným vztahu podobat, abychom pak dětem měli co předat... koneckonců, vztah rodičů je to, co zůstává, když pak děti odejdou. Myslím, že i když máte třeba špatnou zkušenost, tak to pro vás může být motivací a hnacím motorem jít dopředu!
Odpovědět
san - ona ho nosit nebude:-)
Odpovědět
holky vite co ted bastim??jahodovy knedliky..mnam..jsem dneska delala.. :-D san blbe se necejti,pak byses mohla blbe cejtit pri kazdym jinym nazoru..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
weru tak to bylo moc hezky řečené!!fakt!máš pravdu |-|
Odpovědět
carcul - ja mam hroznou chut na krupicovou kasi...aaach, jak me honi mlsna:-D A delas tvarohovy?
Odpovědět
Profilova fotka
carcul já vím jenže já se taková blbka no |-| ta brdo jahodovej knedlík se olíznu a půjdu spát :-D ne jdu spinkat tak papa hoky moje zítra jsem tu jako na koni...teda už dnes :-D :-D
Odpovědět
san - brou noc!:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Jestli se muzu zapojit - my meli na vyber prstynek bud s kaminkem, nebo bez. Ja si vybrala radsi bez, jednak se mi libi kdyz jsou plne stejne, pak mame kombinaci bileho a normalniho zlata tak aby to nebylo uz moc, ale hlavne z ryze praktickeho duvodu - vzdyt to muze vypadnout. Prstynek budu mit na ruce porad, a rozhodne nejsem nekdo kdo by mel jen ruce v kline :-) Takze toho jsem se obavala asi nejvic. Ale, od nikoho bych si do toho mluvit nenechala, i kdybych si tam nechala narvat tricentimetrovej diamant. Ruzovej. Protoze, prstynky jsou nase a nikdo jinej je nosit nebude :-)
Odpovědět
weru ale dyt to prave rikam..je to priklad jak se nechovat..a myslim ze i se svym braskou mam supr vztah-jsem ho skoro vychovala,starala se o nej..a proste vim ze se pokusim byt co nej maminkou a myslim ze i roman bude supr tatka
Odpovědět
san dobrou a dneska :-D :-D at si tu weru..jojo tvarohovy a jeste to testo prislazuju,manza se po nich muze uzrat
Odpovědět
carcul - jasně, chápu jak to myslíš! A je to dobře! Já mám třeba strachz toho, abych se na děti nezdravě neupnula. Aby neměli pocit, že mi něco dluží, že mi musí dělat společnost, pomáhat... chci, aby tohle nepociťovali, protože od toho máme s manželem jeden druhého:-)
Odpovědět
weru plne souhlasim..podle me to co ja dam detem nemaj splacet me ale maj to predat svym detem a tim se mi nejvic odvdeci..vzdycky tu budu pro ne ale je jasny ze pak budou mit svuj zivot a nikdy bych jim nekazila ani zivot jako stara nemohouci -jsou pekny duchodaky dneska...proste mi bude stacit kdyz to samy predaji svym detem a budu pro ne jejich supr maminka a budou na nas jako na rodice hrdy..to je nej odmena
Odpovědět
markia-ja mam kombinaci bileho s matnym zlutym zlatem-pak tri kaminky...tyhle prstynky meli na ukazce v bilym a videla jsem lidi co si je nechali udelat s tim matnym zlutym a chtela jsem je a manza taky..fakt krasny..a libi se kazdymu...
Odpovědět
carcul - já jsem dělala teď podle receptu, kde se do těsta přidává trochu másla a vanilkový cukr, a to je pak tuplem k užrání:-D Jojo, tak to jsme zajedno, děti nejsou majetkem a mají vlastní život. My je do něj jen připravíme:-) Přeju dobrou noc už jdu chrnět:-)pa
Odpovědět
ja jdu taky...dobrou :-) a kdyztak mi posli receptik do ip,ju..pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak jsem tu:-)
Odpovědět
ahoj san :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj carculko:-) :-D :-D
Odpovědět
san...tak japak je dneska???me dneska nastvala ma druha polovicka..vrrr ]-( ]-( ]-( a pred chvili prisel jako nic ale ve mne to nejak vari
Odpovědět
Profilova fotka
jo :-D :-D tak to znám :-D :-D :-D hele co naděláme to jsou chlapy:-)oni rádi dělají jako by nic:-) Jinak dneska dobrý dělala jsem si testík a je ta slaboulinká druhá čárka tak snad :-N jinak hniju v práci a venku je tááák krásně :-) a co provedl?
Odpovědět
ahoj holky :-) san drzim palecky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?