Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
:-D :-D vidis, ne vzdy je to vyhoda :-D hele jsem koukala do tvyho alba na konikovi a tam fotku ze 14 a 15 let a celkem vahovej rozdil.jak se to stalo?jsi mela nejay zdrav trable, nebo to byl zamer? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt ani jedno ani druhý ;-) to šlo samo po rozchodu s ex |-| na 15.narozky mi řekl že mě podvádí 2roky a 6měsíců s mojí nej kámoškou |-| |-| |-| |-| :-N :-N ale shodila sem a mám Jouzu x-)
Odpovědět
jeste jsem najukla a budu odbihat..jo agu to by mi taky zajimalo..je to fakt rozdil
Odpovědět
Profilova fotka
no rozdíl je to cca 40kil :-N
Odpovědět
agu:ty jo....
Odpovědět
teda doufam, ze nevam ze jsem se zeptala :-D carcu ;-)
Odpovědět
a kolik vazis ted??..no ale kdyby mela tech 40Kil navic treba by te vosa nechtela :-D a s jouzou si od 15,vid
Odpovědět
Profilova fotka
butt ne ne já sem s tím už vyrovnaná díky tomu sem poznala Jouzu x-)
Odpovědět
agu vsechno zly je k necemu dobry, ze.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
carcul jj od 15 potkala sem ho asi 4 měsíce po rozchodu ;-) no to je fakt že by mě nechtěla :-D teď vážím ...ehm...ehm čtyřicet sedum kg :-N
Odpovědět
Profilova fotka
butt jj já to taky říkám.... ;-) ;-) nebýt toho podvádění a rozchodu nemám Jouzu a Jouza je pro mě od té doby vším x-)
Odpovědět
agu:ty podvyzivena holko :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ty podvyzivo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-N :-N butt a carcul :-N :-N :-N já bych chtěla tak přibrat ale nejde to a to fakt žeru vše :-N
Odpovědět
butt: .. :-D :-D :-D
Odpovědět
carcu: :-D
Odpovědět
agu:zavidim ti tvuj problem :-D carcu: :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-N butt =-) =-) není co
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
sandu ahoj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jejda vy zas ponocujete:-)ahoj agu,carculko,butt :-D
Odpovědět
agu:ja vim, si z toho delam prcu ;-) ja v posledni dobe jen pribiram a pribiram, fakt super :-D san ahooooooooooj
Odpovědět
Profilova fotka
jé tak to bych taky brala ten problém přibrat:-)já sním rohlík a mám o 2kg navíc:-o ]-( děs vážím 54 takže jsem macek :-D :-D :-D jinak agu já taky žeru vše takže jsem macek :-D :-D :-D
Odpovědět
san:cha jsem jeste tlustsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt a nemůžeš to přibírání poslat ke mě :-D :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
sandu tak to já ani deko ]-(
Odpovědět
agu:rada bych :-D
Odpovědět
:-D butt:tak to ja jsem z vas nejtlustci.. agu:rala bych tvuj problem san:ahojky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
curcul no ty jsi macek :-D :-D :-D ty hubenoure!!!
Odpovědět
carcu:nehadej se :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?