Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Princez, asi to tak už vypadá, ale čekám do středy, co řekne Dr. :-) Carcul, chceme Karolínku, první byla v plánu Natálka, ale jestli sem teď, tak by chudák měla svátek i narozeniny dost blízko sobě a nechci, aby na tom byla jako já, jen by byla čára přes rozpočet, kdyby to byl chlapeček.. :-D Butt, asi jo.. to příteli muselo nějak ujet.. :-N nechápem.. :-D Agu, u nás vosy ještě spí.. :-) máte nějaký bláznivý..
Odpovědět
agu:vidim, ze jsi mela veslej den :-D carcu a jak je tobe? :-)
Odpovědět
ale myslim ze bys byla v ty chvili srandovnejsi nez bean..znas slune dumba(velky usi) tak bysto mela naopak :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci u nás lítaj už několik dní....a už před měsícem sem zabíjela asi 7 masařek doma ]-( butt no jo no hodně veselej :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda, agu, ty ti dávaj... :-D :-D :-D
Odpovědět
luci:zavidim ti :-D ja ted mam ovu a v noci se mi zdalo, ze mi pritel rekl, ze mi udela mimco ted hned :-D
Odpovědět
Profilova fotka
carcul :-D :-D :-D :-D :-N :-N :-N no jen mě to srandovní nepřišlo :-N ale Jouzovi taky cukaly koutky ]-(
Odpovědět
luci....tak nechci byt zlomyslna ale zda se ze tohle detatko dela rado caru pres rozpocet :-D tak vymyslete radsi i jmeno chlapecka ale snad nebude treba butt-jo uz lip..i lepsi naladicka...no a zitra musim pripravit papiry pro ucetni a spocitat vyplaty..se mi do toho nece..a co ty???
Odpovědět
Profilova fotka
Luci pokud chceš holku zákonitě se ti narodí kluk :-D
Odpovědět
agu: :-N :-N :-N
Odpovědět
carcu:ja tak nejak standard :-D dneska jsme byli u pana farare na pripravu na manzelstvi, tak to bylo desne fajn :-) a jinak jsem cely odpo uklizela a strasne me to bavilo :-D :-D :-D asi su divna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale mně se zdálo, že mám holčičku, předevčírem, úplně živej sen.. :-) uvidíme.. :-D tak kdyby to byl chlapeček, tak to bude Tadeáš.. Butt, tak na něj vlítni, na nic se ho neptej a bude taky mimi! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
no to ja se chystam ted pracovat aspon neco,ale uz od 7 se nemuzu dokopat ]-( je tak uz jste to vzai na necisto ne :-D
Odpovědět
luci a nechas si to pak rict???
Odpovědět
Profilova fotka
luci sny co se ti zdají mají opačný význam :-D mě se zdálo že sem byla na pohřbě a kámoška mi ty sny vyložila a znamenalo to že se mi podaří to o co se dlouho snažím ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já to chci vědět, ale přítel se chce nechat překvapit, takže by chtěl, abych ani já nic nevěděla, ale tohle bude asi po mým.. :-D přece potřebuju vědět, jaký barvičky nakupovat.. :-)
Odpovědět
luci:on je k tomu trosku jeho souhlas potreba :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A co by znamenalo to, že se mi zdá, že mám mimino? Že někdo umře? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
luci tak si to necháš říct ale budeš tvrdit že to nevíš 8-) my si to říct necháme ale všem budeme tvrdit že to nevíme :-D
Odpovědět
agu:takze mimi,vid :-D luci:tak mu nic nerikej-ete bude skemrat aby to vedel :-D uz se tesis na nakupy co...delaj krasny veci
Odpovědět
Profilova fotka
luci ne že umře :-N ale když se ti zdálo o holčičce tak to bude kluk ;-) :-D ale mě se ten můj sen ještě nevyplnil tak nevím zda je to pravdivý :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Butt, ale když budu u doktora sama, tak mi to řekne, nebude potřebovat jeho souhlas.. :-D ale myslím, že miláčka přesvědčím, aby to chtěl taky vědět.. :-D
Odpovědět
agu:tak presne to udelame taky :-D
Odpovědět
luci:ja myslela souhlas jarka pro to, abychom meli mimco :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale zdálo se mi, že kamarádka bude mít kluka a taky že ho má! :-D tak já zas budu mít holčičku! :-D Já mu říkala, že si to nechám říct, ale jemu nic nepovím, ale to by právě asi pak taky chtěl vědět.. =-) ale na to ještě času.. Třeba ani nejsem těhu.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Luci ale to se nezdálo jí ;-) to platí jen na tebe asi =-) =-) =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Butt, on by nakonec byl taky rád.. ;-) A jestli teď nebo za půl roku, rok, to už není takovej rozdíl.. :-D
Odpovědět
butt..smutny ocka a je to
Odpovědět
luci:uvidime :-) carcu?ho nemuzu uhante, staci, ze jsem o uhnala do svatby :-D :-D :-D
Odpovědět
butt:a on by nechtel??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?