Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
asi tak carcu, jasne ze to neni jednoduchy shodit, ja pred 5 lety shodila 8 kilo, ale kdyz clovek chce a dodrzuje pravidla urcity tak jde vsechno 8-) tak nas nesmis zapomenout informovat jak jde snazeni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já od Vánoc shodila 5 kilo, ještě sem 5 chtěla, ale asi až příště.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucí jojo zkusím:-)jinak já šup šup už neberu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
luci vzdyt jsi hubenour, moc ti to slusi ;-) ono hlavne potom s tim mimcem to jde i pry hodne dolu obecne...mamka mi rikala, ze kdyz sla z porodnice tak mela polovinu dole - a pak ta radost, stres a litani kolem mimca to ma na to taky vliv :-)
Odpovědět
luci:presne tak...nekdo ma blby dispozice a muze to byt rok driny (napr kamoska)ale ted ma lepsi postavu nez pred tim a to ma k tomu sklon se oplacat,ale cvici )pilates,fitbox)a hlida se plus litani kolem decka..ale uz po 3mesicich krome vetsiho zadecku-malinko uz byla zas kocka terez:neni ale nejde se vymlouvat na neco co tak neni..treba dyt ja vubec nejim-a ji zarohem a mysli si ze kdyz ji nikdo nevidi se netloustne viz sestrenice...a nebo kdyz hafo zenskych prestane o sebe po diteti dbat a mysli si ze maj chlapa jistyho tak uz nemusi a pak je zacne podvadet..atdatd budu podavat info,ale zati tomu necham volny prubeh :-D
Odpovědět
terez..taky jsem to lucce rikala ze je hubenoucka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A prej když se jí bez pocitu viny, tak se taky netloustne! :-D A že nejlepší recept na hubnutí je se pořádně najíst a schovat se do postele, aby na tebe obezita nemohla! :-D Jen mě trošku mrzí, že tohle nepřišlo až po svatbě.. =-)
Odpovědět
luci a dost..ted je cas na radost-mimi to citi :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale tak ono i cítí, že sem ráda, jen bych to chtěla mít už jistý od toho doktora.. :-D se chci ale vidět, jak hned nevykoupím obchody s hadříkama a podobně.. :-D
Odpovědět
luci :-D to pujde tezko se udrzet
Odpovědět
Profilova fotka
Už teď vybírám kočárek.. A přítel prý zítra začne dělat dětskej pokoj.. tak komu tu hrabe? :-D
Odpovědět
a uz mate predstavu jakkej pokojicek?? :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To nemáme, ale asi dostane zatím minipokoj, kde já mám teď pracovnu, ale nejdřív bude stejně spinkat s náma.. :-D a snad taky časem bude barák.. :-D
Odpovědět
a uz vis kdebyste chteli baracek??tak miminko moc mista nepotrebuje a az mu bude rok tak jeho pokojik bude celej byt-vsude hracky atd:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už teď má hračky po celým bytě pes, tak to se nějak ztratí, to si právě taky říkám, že může mít hračkárnu v ložnici a obýváku a v tom malým pokojíku jen spinkat.. :-) baráček budeme snad jednou mít u Říčan, kde má dům i moje máma, je tam obr zahrada, tak se s tím počítá, že tam bude stát ještě jeden dům.. :-)
Odpovědět
a jak je to daleko od prahy??
Odpovědět
Profilova fotka
Asi 30 km, takže autem je to hned..
Odpovědět
Profilova fotka
luci podle příspěvků teď sem poznala že si asi těhu x-) tak gratuluji x-) holky mě se nějak nechce spát a přitom sem umřitá :-N
Odpovědět
luci..tak to je supr ne.. :-D ..a co chcete holcicku neboo kluka??
Odpovědět
Profilova fotka
Agu, no asi jo, děkuju, tobě to ale taky brzo vyjde! ;-) my sme to teda vůbec neplánovali a nečekali, až nám není jasný, jak se to mohlo stát.. :-N Carcu, musíme mít holčičku, chlapečka ne, ale tak hlavně aby to bylo zdravý.. ;-) Jen se nedokážeme shodnout na klučičím jménu..
Odpovědět
Profilova fotka
luci: jsi fakt těhu?jak dlouho?moc ti to přeju a držím palečky,aby bylo všechno v pohodě.Jinak zdravím všechny ostatní,jsem doma u našich,tak se tu moc neukážu.zítra jdu na svatbu kámošce,je v 8.měsíci a chtěla se dřív vdát (termín porodu dcerky má 8.5.),tak se těším,jak jí to bude slušet a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci já bych ti řekla jak se to mohlo stát :-D :-D :-D :-D :-D =-)
Odpovědět
agu...japak ti je..uz jsi splaskla??..tak des k nam drbno,jo :-D luci..a jaky bude mit jmeno?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
carcul no jak je tak nějak všelijak :-N =-) a jo už sem splasklá :-N :-D
Odpovědět
agu..tak aspon ze tak..uvidis zitra bude lip :-D
Odpovědět
ahojte holky :-) luci vidim, ze budete mit mimco :-D tak velka gratulace ;-)
Odpovědět
ahoooooj butt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt ahoj ;-) carcul no však se mi taky v nemocnici smáli než jim došlo že to je alergie na vosu 8-( ]-(
Odpovědět
agu a tos nemusela delat ani to s tema usima vid :-D ne promin :-N ..hlavne ze uz je ti lip
Odpovědět
Profilova fotka
:-p :-D drzoune ]-( :-D :-D :-D no měla sem dvakrát větší ksicht takže hýbat ušima bylo to poslední co by mě napadlo :-N :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?