Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
u nas doma taky nepijem...jen kdyz nekam jdem,ale doa by nas to ani jednoho nenapadlo ale zase tan chlap co si to da tak at dopreje i svym detem a ne ze ho stve ze jim musi vubec neco davat
Odpovědět
Profilova fotka
=-) =-) tak nějak :-) =-) no je mi to putna .... co si tchýně našla to má 8-(
Odpovědět
carcu:to ma jako detem dopravattak basu piv? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale jeho děti by to asi uvítali pač sou už větší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no:-)možná jo:-)doufám teda :-)tak to ti budu držet palečky ;-) :-) :-) :-) ještě jsem si neudělala test nějak se nemůžu dostat do lékarny ale zítra si pro něj asi zajdu:-)když to stačím:-)no kdyby to vyšlo bylo by to hezky naplánované svatbička já těhulka a bum:-)jen svat.cestu by jsme museli odložit ale co bych pro mimíska neudělala :-)
Odpovědět
hej ale ja si z toho delam prcu, ale muj strejda je uplne jetej v tomhle, dava svymu ctyrletymu synovi pit pivo, a ne jako liznout penu obcas, ale pravidelne nekolik loku...
Odpovědět
butt:sobe pivo a detem treba ovoce,coko a tak,preci agu:kazdy sveho stesti strujcem..ale deti ty si vybryt rodice nemuzou az casem muzou udelat neco se svym zivotem..ale chci aby moje tenhle problem nemelo
Odpovědět
Profilova fotka
butt :-o 8-( sandu kdybys bydlela tady někde tak ti pár testů klidně dám :-D pač moje chytrá polovička když sem ho vyslala pro test do lékárny tak dotáhl celou krabici :-N
Odpovědět
Profilova fotka
butt no tak to je mazec...kecáááš tak to jsem ještě neviděla :-D :-D :-D :-D :-D :-D no jo no jaký tatínek takový syn :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky :-D :-D :-D :-D :-D http://www.gifzona.com/i/prik/11.gif :-D :-D :-D
Odpovědět
san-dyt muzes i s mimi-muzes do letadla do 6.mesice...no snad se zadari brzy... drzim palecky at je tam // butt:to taky neni zrovna nejlepsi co muze pro svy decko delat :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jak hejbe těma ušima tak já to taky umím :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
aguaverde ty jsi číslo :-))))) to jsme se tu zas sešli :-D :-D :-D :-D :-D :-D ale je to dobrýýýý :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
san já už se tu na něj koukám hodinu a pořád se řežu jak malá :-D
Odpovědět
agu:tak to si nam mela poslat sebe :-D ..
Odpovědět
Profilova fotka
kecáááš fakt to umíš???jak to děláš? carculko:-)děkuju moc :-)taky ti to moc přeju:-)at je to brzy:-)jojo jinak jsem slyšela že do 6 měsíce se může ale já jak se znám protrpím všechny negativita v těhotenství jako nevolnost otoky a tak takže si myslím že z toho sejde:-)
Odpovědět
Profilova fotka
carcu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sandu já nevím :-N prostě to umím :-N Jouza z toho byl totál paf když sem mu to poprvé ukazovala :-N :-D
Odpovědět
san:tak uvidis a nebo muzete dat pak s mimcem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kecáááš aguaverde ty si číslo :-D :-D :-D :-D no je fakt že se to nedá zadržet on je prostě libovej :-D :-D :-D toho mít doma :-D :-D :-D :-D to by bylo :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
agu:a nam to neukazes :-D :-D no tak,nebut labut.. ]-(
Odpovědět
san:bohuzel nekcam :-(
Odpovědět
Profilova fotka
carcul :-p :-D :-D :-D :-D nene :-D
Odpovědět
butt:a rek mu nekdy na to nakdo neco??a co manzelka?? agu..tak si to teda nech ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ne butt to je strašný co jsi psala:-(ale co naděláme no:-(ale je to teda vostrý aguaverde :jojo carculka má pravdu ukááááž :-D :-D :-D
Odpovědět
carcu:my mu to rikame furt...a manzelka na to reaguje tak jakoze mu to chutna, tak co :-D :-D se nevyjadruju :-)
Odpovědět
butt: :-( se ti nedivim..lepsi nekomentovat
Odpovědět
Profilova fotka
butt ta manželka je asi cákla kapičku ne?jako to je síla příště mu daj cigáro a řeknou no jo..když mu to chutná:????no to je teda něco :-(
Odpovědět
Profilova fotka
8-( 8-( 8-( 8-( 8-( sandu ukážu ale až někdy jindy :-p :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?