Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
agu... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne já na to přišla =-) já mímu spořím tak si dává načas aby mělo naspořeno miliony ]-( :-D
Odpovědět
uz sporis ted??a tak mu rict ze mu tam nakej milion das az se narodi :-D a kolik smymi se zeptat,protoze zna my asi dvojku mesicne a nedavno jsem taky o tom premyslela ze az se to narodi hned by se tam dala naka zakladni castka a sporilo ete prubezne...
Odpovědět
Profilova fotka
carcul já to mám na spořícím účtě...a jde tam celá moje výplaty+ to co vydělám ještě navíc u bývalého šéfa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je jednodůchý s tím výtokem...pokusím se vysvětlit :-D dostaneš menzes...ten je červenej:-)skončí ti to a asi zhruba 4 dny nemáš žádnej výtok tzv.suché dny...no a pak hned příjde výtok průhlednej je to takový čirý a táhne se jako žvejkáčka nebo jak bych to popsala..no a to je ovulace no a pak ti zkončí ovulace a áš bílej hustej výtok a pak příjde opět menzes:-) Butt :-D :-D :-D :-D ahoj kočičko jak se ti daří?
Odpovědět
a pak mu udelas nakej ten detskej nebo stavebko??
Odpovědět
san:ty mas cervenej menzes? :-o to je divny, ne? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D dari se mi tak jako...normalne :-D moc prace do skoly, pak v ni usinam a tak :-) jinak zarizujeme bytecek a to jsou prijemny povinnosti :-) a jakpak se mas ty?
Odpovědět
Profilova fotka
věta "dostaneš menzes...ten je červenej" mě dostala :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
tady se budují základy pro milionářské děti:-D butt - já ho mám modrej, nevim jak Ty:-D
Odpovědět
Profilova fotka
carcul já to nechci dávat na stavebko pač ty prachy spořím hlavně proto že pokud by se nám s jouzou něco stalo |-| |-| tak aby dítě bylo zajištěný :-N =-) |-| vím že lidi mi za to nadávaj ale já bych tu nemohla nechat dítě bez zajištění..... |-|
Odpovědět
weru:nejses ty slechticna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
weru prej milionářské :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
carcul -no jo, jaks to poznala?:-D:-D
Odpovědět
agu:tak jeste vic nez milionarske :-D :-D :-D ?? ale urcite je supr kdyz je moznost dat diteti takovej ten zaklad do zivota,ze ma pak z ceho zacinat v dospelosti
Odpovědět
weru..no podle ty modry ne :-D
Odpovědět
weru ja ho mam hrajici vsema barvama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
carcul to zase ne že když mu bude 18 tak mu to dám :-p to ať zapomene ]-( rozmazlenýho fracka fakt mít nechci =-) chci aby si těch peněz vážil :-) takže na studium a nebo může koupit akcii čezu a ve stáří sponzorovat maminku (mě) :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo menzes je červenej :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D butt tak to ti přeju s tím zařizováním to jsou vážně příjemný starosti:-)butt a jak jsi to vlastně vymyslela s těma šatičkama?
Odpovědět
san v soboru si jedvu vyzkouset ty dlouhy, kdyz me budou a zenoch je schvali tak je vezmu. no a kdyz ne, tak se uvidi :-D
Odpovědět
agu:tak ja myslela treba na byt a nebo studium v zahranci..ne na kraviny...a taky ne v 18 ale az to bude potreebovat na takovyhle veci...ale chvalim..podle me by na to mel myslet kazdej rodic a chvalim te za to..taky pak urcite zacnu sporit..ale jinak kdybysme meli mimo a zdelilo po nas i ted tak by taky hlady neumrelo :-D a je treba vychovavat decko aby si vazilo penez jinak by pak vse rozhazelo a nemelo nic-takovych deti bylo z dobrych rodin a pak svou marnivosti to rozhazeli
Odpovědět
Profilova fotka
butt jestli jsou to ty v tom tvým albíku tak ty jsou krásný jednoduchý jemný:-)
Odpovědět
butt:je ukazes budoucimu??a pak posli hned foto
Odpovědět
me rodice taky sporili a diky tomu ted nemam uplne holou rit :-D a ja mam svym pripadnym potomkum taky v planu sporit :-)
Odpovědět
carcul - jojo, to přesně chci udělat pro svoje děti taky. Rodiče nám oběma se starším bráchou dali peníze na byt, svatbu i do začátků. Maldšímu bráchovi už zařídili pozemek... to je obrovsej dar, kterýho si člověk hrozně váží! butt - a budeš je chtít přešít?
Odpovědět
san:jj presne ty ;-) carcu:de na to zkouseni se mnou ;-) a foto vam poslu jen v pripade, ze si je vezmu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
carcul tak u nás by taky hlady neumřelo :-D ale víš jak =-) |-| no dost lidí mě za to odsoudilo že prej proč spořit dítěti že si těch peněz mám užít já sama a dítě ať si pak vydělá sám |-| ale já nechci aby moje dítě začínalo na ulici jako já |-| |-|
Odpovědět
weru:uvidim jeste ;-) kazdopadne kdyby to bylo potreba, tak to tady nam nekomu v brne a tebe s tim otravovat nebudu ;-)
Odpovědět
jak vidim jsme tu vsechny vemi rozumne mlade budouci maminky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
car no ale když sem to řekla na diskuzi kde byly starší ´baby tak mě za to málem sežraly =-)
Odpovědět
agu - nesmíš chodit mezi starší:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?