Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
sestri a jakou mas barvu :-) ja tady vybiram zavoj, chtela bych az na zem tak hledam x-)
Odpovědět
Profilova fotka
blondy tak pak ji fotni a hoď do alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
terez tak až něco najdeš tak dej vědět taky chci dloooouhej závoj x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zelenou x-)
Odpovědět
agu oki :-) sestri takze to mate do zelene barvicky? to je hezky :-) my to mame nachystane do kombinace bile svetle a tmave ruzove :-) x-)
Odpovědět
blondata: a kdepak a za kolik? Taky budem zelený :)
Odpovědět
Profilova fotka
Agu, ty seš teda střelená, že už máš doma výbavičku.. :-D já na koníka dneska taky koukala.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my taky budeme mít zelenou ;-) jelikož jsou to firemní barvy Jouzy a jinou nechce :-D
Odpovědět
agu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci :-N no jo no když mě to nakupování baví :-N a tak se aspoń uklidňuju že když už mám věci pro mimi tak to mimi určo přijde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A jak dlouho už se snažíte? Já zrovna teď mám období, kdy sem mimi nechtěla ani náhodou, ale pryč bych ho nedala.. kdyby tou náhodou.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Agu, ale říká se, že by se neměli kupovat věci pro mimi dřív, dokud to není na 100% =-) Iwci za 130,- svatebniobchudek Za chvíli bude v albumu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
luci snažíme se od 11/2007 :-(
Odpovědět
Profilova fotka
blondy :-N na 100% to není nikdy |-| |-| |-| |-| kámoška porodila mrtvé miminko ve 32tt |-| |-| a do té doby bylo vše uplně ok takže nikdy není nic na 100% |-|
Odpovědět
Profilova fotka
a kdybych věřila na pověry tak se ani nevdávám v pátek 13. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli nemáš doma kočárek, tak je to ok! ;-) Já na pověry taky nedám, ale kočárek bych si domu nevzala!
Odpovědět
to je smutné s tou tvojí kamarádkou.....na takové věci radši ani nemyslet.....aqua: a byla si někde na vyšetření?
Odpovědět
Profilova fotka
luci tak jako kočárek doma ještě nemám ale určo tak 2měsíce před porodem bude pač nevím co bych dělala kdybych začla rodit dřív a objednací lhůta kočárků je 8týdnů :-|
Odpovědět
Profilova fotka
taggy ne nebyla pač mě moje dr nikam nechtěla poslat ale našla sem novýho dr a ten už s tím začal něco dělat
Odpovědět
já to s tím kočárkem nechápu...co to je za blbost.....přece je mnohem pohodlnější mít ho doma....tak se na to buď vykašlem, nebo ho dáme do porodu k našim..... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taggy já ho nikam dát nemůžu =-) :-N bude muset být doma no :-|
Odpovědět
aha....tak já bych na to stejně kašlala, taky ženich viděl šaty, když mě do nich oblékal, takže na takové věci moc nevěřím.....ale hlavně bych ho nechtěla kupovat až po porodu.....
Odpovědět
Profilova fotka
taggy tak šaty jouza zase neuvidí .... chci vidět jak se bude tvářit :-D x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
aha, tak u nás miláček neuvidí akorát prádýlko na svatební noc, řekla jsem mu, že to bude mít překvapení místo šatiček.....
Odpovědět
Profilova fotka
taggy jj to schvaluju :-D Jouza měl překvápko v podobě prádýlka a pout na valentýna x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak určitě ne ho kupovat až po porodu, ale dát ho k někomu jinýmu.. :-) Ale šaty přítel taky viděl, i když jestli budu v tom, tak asi budu muset řešit ještě jiný šaty.. :-N to by mě štvalo asi nejvíc.. Ale prádýlko mám taky v plánu tajně! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci my bohužel nemůžeme k nikomu jinýmu ten kočárek dát |-|
Odpovědět
co mám kolem sebe těhotné, tak mají všichni kočár doma...takže bych se tím netrápila....a zvlášť, když máš svatbu v pátek třináctého....ale můj drahý má toto datum jako šťastné....
Odpovědět
blondy, Tys byla požádána o ruku 27.9.2009?? Já nevěděla, že jsi jasnovidka:-D:-D
Odpovědět
ahoj holky agu:kocarek vam nechaj i v obchode a jouza ho muze vyzvednout az budes v porodnici..dela se to tak a kolik uz mas veci pro mimi?? luci:tak ty budes mozna maminka,jeee
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?