Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
jojo,co znam pravniky tak se maj jak prasata v zite..jen nam to nechces priznat
Odpovědět
mozna je to tim, ze butt jeste pravnik nejni. Ale az bude, tak nam bude poukazovat stedre milodary:-D
Odpovědět
carcu:jasne, ze jsou pravnici, co jsou bohati jak prase, ale vetsina pravniku ma holou rit :-D a dostat se mezi ty vyvoleny neni zrovna jednoduchy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moji spolubydlící taky studujou práva :-) mám kolem sebe těch právníků nějak moc :-D
Odpovědět
weru to bych musea byt mafian, ne pravnik :-D
Odpovědět
werumka:kez by:-) butt:az tak,to snad ne :-) aspon na slusne zivobyti maji,ne
Odpovědět
Profilova fotka
butt: my taky barák nechcem,byt nám stačí :-D
Odpovědět
butt:a proc nebyt obojim :-D
Odpovědět
no prave, byt mafian kryty pravem neni spatnej job:-D princez - a jak velky byt mate?
Odpovědět
carcu:zkusenost z blizkyho okoli, takovej obyc pravnik si sice vydela nejakou velkou castku, ale ma tak velky naklady, ze mu z toho vydelanyho zbyde prd :-D konkretneji v ip ;-) a ok budu i mafian :-D prinzez na ukliezni staci i byt, ze? :-D
Odpovědět
butt: :-D :-D juchuu znam mafiana.. budouciho a ete pravnik k tomu...kdyby byl nakej kseftik..dej vedet :-D
Odpovědět
carcu ;-) ok
Odpovědět
Článek se načítá
holky ja utikam uz spinkat, jsem mrtva.takze dobrou noc vsem! :-)
Odpovědět
Jdu chrnet suvy, dobrou noc!:-)
Odpovědět
ja taky padim..dobrou holky
Odpovědět
Profilova fotka
weru,je to 3 plus 1, asi 98m2.
Odpovědět
dobré ráno holky, dneska vás výjimečně nedočítám....zase jste psaly do noci, tak vás jdu aspoň pozdravit z práce....
Odpovědět
ahojda :) já píšu dnes z domova, učím se na zápočty.
Odpovědět
ahojky, jé, tak to ti nezávidím.....to radši stokrát práce než učení......a jde to?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se máme, co nového? ;-)
Odpovědět
taggy: no zatím moc ne, jím bramborovou kaši (v poslední době moje nejoblíbenější jídlo) a koukám na Super size me :-D
Odpovědět
luci, ahoj.... iwci: bramborovou kaši taky miluju, ale takto ráno???.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Br kaše ke snídani je zajímavá.. :-D Holky, já to pořád nedostala, 42. den a nic.. :-N
Odpovědět
taggy, lucka: kaši kdykoliv :-D lucie: fííha, ty se budeš přesouvat na koníka? :-| to snad ne... co test?
Odpovědět
Profilova fotka
iwci, já si pořád myslím, že plaším, že to ještě přijde, ale je to každopádně divný.. :-N Ale kdybych byla těhu, tak svatbu určitě rušit nebudeme, i když to sem nikdy nechtěla se vdávat těhu, navíc už by to bylo vidět a musela bych mít jiný šaty.. no na jednu stranu by to bylo krásný mít miminko, ale zas bych si svatbu chtěla užít.. =-) Asi si test dneska udělám..
Odpovědět
určitě udělej, budeš vědět, na čem jsi :-) a určitě sem napiš, jak to dopadlo, jsem nervózní i za tebe :)
Odpovědět
Profilova fotka
to mi povídej, se mi dneska zas zdálo o miminu, ale dokonce to bylo moje, i když vím, že je to tím, že sme se s přítelem večer o tom bavili, ale prostě mi z toho trochu hrabe.. :-D
Odpovědět
jéé, lucinka bude maminka......a buď v klidu se šatama, v červenci by to teda asi moc vidět nebylo..... tak držím palce, ať test vyjde.....
Odpovědět
Profilova fotka
Já nevím, jak chci, aby to dopadlo.. :-N ale stejně si myslím, že zbytečně plaším.. =-)
Odpovědět
to chce klídek, taky si to můžeš trošku vsugerovat......ale testík bych si udělala ráno....a záleží, jak moc to máš pravidelné....já třeba díky práškům na hodinu přesné....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?