Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
koukám,že tu řešíte cestování,já nejradši Irsko,hehe :-) ale letos mi to v létě asi nevyjde,nejsou prachy :-|
Odpovědět
nene, byli jsme se jen mrknout po pamatkach a druhej den jsem lezela jakmrtvola, protoze jsem se pretahla:-D Na nakupovani ted moc penize nemame:-(
Odpovědět
butt: no prave...horsi kdo pak to bude uklizet :-D :-D a ete plocha dole:-) ale chci to vsechno jednoduchy,aby se to dobre udrzovalo tak to bude v poho
Odpovědět
weru:a co se vam libilo nejvic??
Odpovědět
carcu:to budete muset mit tak deset deti, ne?abyste to vyuzili :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak nadherny to bylo na Kapitolu. Krasnej vyhled... A pak u fontany di Trevi - kdyby tam teda nebylo tolik lidi:-) španělský schody jsou skvělý - bylo nádherný počasí, takže tam to bylo taky krásný.
Odpovědět
butt:nene to zas ne..chcem 2
Odpovědět
werum....a hodila sis do fontany ppenizky??to abyses tam jednou vratila
Odpovědět
carcu:si z tebe utahuju jen ;-) ale pripadne mi to proste nejaky velky :-D
Odpovědět
butt:neni to nejmensi ale mistnosti tam taky neni nakej prebytek
Odpovědět
carcul - tři děti jsou lepší:-) nene, malem jsem tam neopatrnosti hodila maximalne tak sebe:-D:-D
Odpovědět
carcu:a kolik jich mate? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
werum.tak to by bylo originalni :-D butt:mega garaz s dilnou..kuchyn-obyvak-jid kout,dolni loznice,vinarna a zadni mistnost s mini koupelnou,dolni koup,horni koup,2detsky pokoje,loznici,2pracovny,satna a to je asi vsecko
Odpovědět
weru:z ekonomickyho hlediska jsou nej dve :-D :-D staci ti normal auto a staci ti kupovat jedno kure :-D
Odpovědět
carcu:to je teda opravdu malo mistnosti :-D :-D :-D
Odpovědět
butt: :-D
Odpovědět
carcu:uz mas domluvenou pani na uklzeni? :-D
Odpovědět
butt - nam stacilo normal auto i kdyz jsme byli ctyri:-D:-D Ale to uz jsme se trochu tisnili:-D Kdyz jsem mela brachy jen dva, tak jsme se do nej taky vesli. Ale jedno kure nam nestacilo. My jsmebyli odmalicka zravi:-D
Odpovědět
butt:..nene...dyt zatim jsou tam zvetsiny prazdny mistnosti...
Odpovědět
weru:vidis, tak apson to kure vam nestacilo :-D
Odpovědět
carcu:no ale abys zacla shanet, prece jen, kazdej by takovej hrad uklizet nechtel :-D jsem zla, ze?si z tebe tak utahuju a pritom ti jen zavidim, tak velky bydleni ;-)
Odpovědět
vsechno bude,renco...dyt pravnici berou majlant :-D
Odpovědět
carcul - tak aspon pani na utirani prachu by to chtelo, ne?:-D
Odpovědět
tak to snad ete zvladnu,holky :-)
Odpovědět
carcu: :-D uvidime :-) ja prave ted bydlim s nasima v baraku a jako je to fajn bydlet v baraku, ale treba pro nas to je neukliditelny, takze je tu furt strasnej bordel :-D :-D tak se strasne tesim do bytu, ze bude mozny tam udrzet poradek...no a esi si poridime nekdy domek je otazka...ja nebudu chtit z brna a uz ted je problem tady sehnat nekde blizko pozemek nebo dum, tak je otazka, jak to bude vypadat za x let...a to, ze pravnici berou majlant je povera :-D
Odpovědět
butt:jen nekecej:-) a nakou parcelu so triceti km sezenete,ne... no kdyz to nebudu zvladat tak zacnu shanet :-D :-D
Odpovědět
kolem mest se ted stavi rychlosti blesku, ale ze by to byly nejaky kvalitni stavby nebo snad pekny, to se moc rict neda...samy podnikatelsky baroko a nic jinyho... A stve me, ze v okoli Prahy stavi jen satelity. Cimz zaplacaj vsechny volny pozemky:-(
Odpovědět
carcu:ja prave vim, co shaneji znami, ze s tim je strasnej problem...ale bavili jsme se s jarkem, ze v podstate po dome ani netouzime, byt je tak akorat :-) max bychom si propojili dva byty nas sebou :-D a nekecam :-D
Odpovědět
werumka-ale snad by se tam dal sehnat i nakej normalni,ne ..treba kolem tech triceti km a do prahy dojizdet
Odpovědět
weru okoil brna na tom je v podstate stejne...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?