Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
no neukecala on se k tomu přiklání sám :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sam řekl že by to bylo lepší :-)
Odpovědět
fakt,a tam jak mi nebo itoska nebo neco jinyho??
Odpovědět
holky vy jste toho zas nejak moc nakecaly :-(
Odpovědět
teda My..zase ty blby preklepy
Odpovědět
Profilova fotka
carcul možná ta Italie x-) já ji miluji tak by to bylo krásný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ha můj guru x-) klaním se :-D
Odpovědět
butt:nahodou ja tu cely den nebyla agu:italie je krasna jen nevim jesti to tam nedelaj jen na radnicich ale to zjistite..a jaky mesto mas nejradsi
Odpovědět
Profilova fotka
carcul já miluji itálii celkově x-) ale kdybych si měla vybrat tak asi Bibione a Terst 8-)
Odpovědět
agu:tyjo koukam, jak jsem si te vycvicila :-D carcu?to mas jediny stetsi :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a pak totálně miluju Egypt x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
služebníček :-N :-D
Odpovědět
agu :-D :-D hodna holka :-D
Odpovědět
butt:bojim bojim.....to vis ja cekala na tebe :-D :-D :-D agu...me se hrozne libil Rim..no ale vlastne se mi taky libi tam vsude
Odpovědět
jsu udelat jeste neco do skoly, za chvilku me tu zase mate :-D
Odpovědět
Profilova fotka
carcul jj Řím je krásný a ještě neapol x-)
Odpovědět
agu:jojo neapol taky :-) a my chcem ete zkusit palermo :-) :-) kamoska byla v neapoli rok pred nama a okradl je tam a pak nas ztrasili ale stejne jsme je tam vytahli..fakt krasny... a taky znama tam ma dite s mafianem-docela mazec kdyz jsme se za ni byli podivat
Odpovědět
butt:jak to dneska dopadlo v ty skole...??zvladla jsi to v poho,vid
Odpovědět
Oddáváte se tu virtualnímu cestování?:-D
Odpovědět
weru...spis vzpominkam na to cestovani
Odpovědět
carcu:dekuji za optani, dopadlo to vyborne, nepsali jsme :-D tak jsem se ucila zbytecne :-D a ty porad marodis?
Odpovědět
stale,ale dnes jsem byla v plzni-juknout se na podlahy kterou tam dame
Odpovědět
v Rime jsem byla pred 14 dny, bylo tam krasne:-)
Odpovědět
carcu:jj jsem preltela ocima, ze jste resily neco s podlahama :-) vymyslis jaky drevo?tak dobre vyber ;-) a uz se uzdrav ;-)
Odpovědět
jj :-)
Odpovědět
weru:jste dovolenkovali,jo...taky bych uz zas nekam jela a hned.. butt:presne tak..a jeste k tomu podkrovi ma asi 190m..takze jsem resila i cennove-kvalita a za dobrou cenu jo uz snad...do konce tydne.. takze se zas dnes ucis?
Odpovědět
carcul - nasli jsme levny letenky, tak proto jsme jeli, jen na vikend, ale stalo to za to:-)
Odpovědět
werumka: a co nakoupila sis tam taky :-D
Odpovědět
carcu:ty jo to je drsna plocha :-) tak drzim palce, at se ti uz opravdu povede prestat marodit ;-) a jj ucim ;-( ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?