Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
holky mohla bych vás o něco poprosit? :-N |-| jednalo by se jen o poslání hlasu v soutěži pro dceru kamarádky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Agu ;-) Kuba přijede domu a musí na PC pracovat, tak já alespoň něco uvařím, poklidím a tak :-D Jinak bych tady furt vysedávala a doma to vypadalo jako po světový :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blondy já tu vysedávat musím pač to mám v náplni práce :-D =-) :-N teda ne příme brms ale víte jak to myslím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj holky!!! Tyyy joo ja jsem tady tak straaasne dlouho nebyla, ze se ani nebudu radsi koukat na jaky strance jsem byla naposledy ;-( ;-( :-( :-( . Nebudete tomu verit ale ja nestiham...teda jako stiham, ale uz se nestiham vubec dostat sem :-. :-( . tak co je u vas noveho??
Odpovědět
ahoj teo :-) tak co nevesto, jsi nervozni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teo ahoj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kterak blondýna k penězům přišla:O))))) Blondýna sedí doma naštvaná, že je bez peněz a přemýšlí jak by k penězům přišla. Vtom ji napadne únos dítěte. Hned běží před školu, kde si vyhlídla prvního hezkého kluka a spěchá s ním domů. Doma usedne ke stolu a píše anonym: Milá maminko dnes jsem ti unesla syna a chceš li ho ještě vidět tak dej do igelitky 1 000 000,-kč a nech mi je zítra v 16.00 v centru u kašny. Blondýna. Zalepila obálku, předala ji klukovi a poslala ho s ní domů. Na druhý den běží ke kašně a tam igelitka s milionem a dopisem. V tom stálo: Milion Vám posílám jako výkupné, ale můžu Vám říct, že my blondýny bychom si takové sviňárny dělat neměly!
Odpovědět
Profilova fotka
Psychiatr Psychiatr sedí u sebe v ordinaci. Pacienti nechodí, nikdo nevolá. Zkrátka nuda. V tom se otevřou dveře a do nich vleze po čtyřech muž s drátem mezi zuby, v rukou má zvláštní předměty a ještě za sebou po chodbě něco táhne. Doktor na něj: "Óóó, kdopak se nám to plazí na návštěvu? Není to snad maličký hádek? Tak se doplaz a vítej, malý hádku, doktor ti pomůže." Osoba na čtyřech však zakroutí nesouhlasně hlavou. "Ááá, tak ty jsi tedy malá želvička, která se sem vleče na slovíčko?" Osoba na čtyřech opět nesouhlasně zakroutí hlavou. "Tak kdopak tedy jsi? Že by snad malý červíček?" Muž pustí z pusy drát a povídá:: "Jděte do prdele, doktore. Já jsem váš informatik a natahuju vám tu síťový kabel."
Odpovědět
Profilova fotka
no...uz zacinam byt trochu nervozni...mam pocit, ze na neco zapomenu :-| ...ty jo ja se nechci videt v patek vecer :-D :-o :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda augu, teď jsem se urazila ]-( , :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blondy :-N já sem taky původně blondýnka :-N ale uspěšně to zatím maskuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D Holky, valím na bus, jedu domu!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Přijde policajt na stanici, v ruce má psí lejno a říká: "Chlapi,podívejte se, do čeho jsem málem šlápnul!" Baví se dva mladíci: "A víš, jaký je rozdíl mezi policajtem a debilem?" Najednou se spoza rohu vynoří policajt: "No, jaký, jaký??" "Žádný." "No proto!!" Ptá se občan policisty: "Prosím vás, je tato ulice bezpečná?" Samozřejmě, že je bezpečná, jinak bych tu nestál!" Potkají se 3 žraloci a sdělují si své zážitky . První povídá: "Nedávno jsem sežral jednoho Američana a ten byl Tak nacpanej hamburgrama, že mi bylo tejden na blití." Druhý na to: "To já nedávno sežral jednoho Rusáka, ten byl tak napitej, že jsem nedokázal plavat rovně."A třetí povídá: "To nic neni, to já nedávno sežral českýho policajta a ten byl tak dutej, že jsem se nemoh tejden potopit
Odpovědět
Profilova fotka
blondy pá já jdu na latté co mi uvařil miláček tak taky pááááá
Odpovědět
Profilova fotka
jo a kdyby se vám chtělo tak prosím o 10bodíku pro Verunku http://www.diteroku.eu/hodnoceni/3324...
Odpovědět
Profilova fotka
předem děkuju x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak máš 10 bodíků na víc. Kdo to je?
Odpovědět
Profilova fotka
blondy holčička kamarádky x-) x-) x-) je to žůžový stvoření takový bych taky chtěla x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a děkuji blondy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já letím páááááááá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
pořád nikdo nikde =-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je ale dnešní mládež :-. :-p :-D
Odpovědět
cau agu, ten vcerejsi vtip s tim vlkem, zabou a hrochem nas oba s Ondrou fakt dostal:-D
Odpovědět
Profilova fotka
weru :-D mě taky :-D
Odpovědět
Jak ti dupou kralici?
Odpovědět
Profilova fotka
=-) :-N :-N =-) nechápu? znamená to jak se vede? =-) =-) :-N přece jen sem původně blond tak musíš polopatě :-D
Odpovědět
jo, promin, jak se Ti vede?:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
8-) :-D :-D :-D no já si to myslela ale nechtěla sem být za trotla tak se radši zeptám :-D od te´d to už budu vědět :-D a jo jde to za chvíli ale půjdu sadit kvítka :-D
Odpovědět
Já jsem si vysadila bazalku, kraaasne roste:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to já toho mám víc :-D o trošku :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?