Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
butt:uz je spapano,ale dekuji treisi:a jeste i po(to zas s pritelem) aby se to dobre hojilo,ne :-D :-D no co cena za odvahu a pak utechy-to ti nemuzou odmitnout
Odpovědět
to je pekny, ze ti nevadi, ze vydiras :-D
Odpovědět
treisi...a mas predstavu co chces??a nebo to co te prasti do oci
Odpovědět
chci si koupit nějakej pěknej svetr,tričko a kalhoty ono to prakticky není vydírání ale upozornění,mám čtvery kalhoty co si poslední dva měsíce zmenšuju,protože mám každej týden menší veliskot no a teď už zmenšit nejdou tak aby to nešlo vidět :-D No a ostatní jsou mi velký i o 30cm v pase a zmenšit nejdou. Jinak věci co jsem minulé jaro neoblékla mi padají,takže ani to nevyužiju
Odpovědět
a co t je presne za zakrok??
Odpovědět
treisi:ja si z tebe jen utahuju ;-)
Odpovědět
butt však já vííím :-D car to na co teď jdu? To vezmou jehlu cca 15cm dlouhou a zapíchnou jí do titanového portu co mám v žebrech,pustí do toho takovou tekutinu a ta projede až do žaludku,na to musím chodit každé tři měsíce ale poprvé je to po dvou měsících
Odpovědět
jo a od toho portu vede hadička
Odpovědět
a kvuli cemu tam chodis...??jestli se muzu ptat
Odpovědět
Teda, tady někdo strašnym způsobem ponocuje. Tak holčičiky, pěkně vyčistit zoubky, vyčůrat, pro tu trapnou menšinu ještě pomodlit a spinkat, nebo se bude teta Verunka zlobit:-D
Odpovědět
car to mám sondu do žaludku,když je potřeba tak dostávám výživu rovnou do něj a nebo mu můžou brát i vzorky,mám nějaké problémy ale to by jsme tady byli hoooodně dlouho
Odpovědět
weru ahojky :-) krome modlitby a spinkani jsme uz vse splnila, budes se zlobit jen na pul? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
teto verunko skoč nám na hrb :-D Jak se daři ? :-D
Odpovědět
treisi - myslim, ze nejlepsi by bylo, kdybys nam to nakreslila:-D Zadny strachy, ty delaji nejvetsi problemy. Pěkně si tam se sestřičkama povídej a za chvíli to bude pryč:-)
Odpovědět
veru chceš? :-D ale to já neumím :-D
Odpovědět
butt- ja to napul neumim, takze se budu zlobit uplne:-D treisi - to Te ve skolce neucili, ze k tetam mas bejt zdvorila?:-D
Odpovědět
veru tsss tetino :-D
Odpovědět
weru kdyz ti napul neumis, tak se nezlob vubec :-D
Odpovědět
Neumíš si povídat, nebo kreslit? Určitě to nebude taková hrůza. Když můj muž kreslil při Activitách katapult, myslela jsem zprvu, že je to autobus. a stejně jsem to uhodla:-D Daří se dobře. Vypadá to, že mě už pustil můj páteční záchvat zapomětlivosti. Nejdřív jsem si zapomněla klíče od bytu, pak jsem na autobusové zastávce zjistila, že nemám inzulínovou pumpu:-D:-D Nechala jsem u doktorky recept a zapomněla jsem si odepnout bezpečnostní pás, když jsem vystupovala z auta:-D:-D
Odpovědět
butt- sem cekala, ze to reknes, nejsi Ty nahodou krestan?:-D:-D
Odpovědět
treisi...tak at to neboli a at si koupis neco hezkyho.. .ja jdu spinkat,draha polovicka mi uhani....dorou holky :-)
Odpovědět
já občas taky zapomínám ale to už prý dementím :-D
Odpovědět
car děkuju a dobrou já chci Přemouškaaaaaaaaa :-( Uvidím ho až v pátek :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
carcul- dobrou - Tobe i polovicce:-D
Odpovědět
weru:nn nejsem, ja jsem krestanka :-D davej si pozor na gendrovou korektnost :-D carcu:dobrou noc!!!
Odpovědět
treisi - já občas taky. Ale todle byl můj výstavní kousek. Nevím, co bych dělala, kdybych zjistila, že nemám pumpu až kdybych byla pryč. To bych se asi postavila doprostřed ulice a začla panikařit:-D
Odpovědět
butt -já nevěděla, že jsi tak cimprlich na přejímání:-D Já jdu s dobou!:-)
Odpovědět
Veru Přemek dnes odjížděl a měl poslat na poště ještě dopis,příjdu do kuchyně a vidím,že dopis leží na stole,volá Přemovi jestli něco nezapoměl a on(už seděl v autobuse) jo no zapoměl-kartáček,jo a teď si vzpomínám ještě nabiječku a taky ještě jedny ponožky....Když výjmenoval půlku věcí co jsem mu nachystala na postel a řekla ať si to zabalí tak řekl,že ještě něco zapoměl-dopis! Čučela jsem jak mu to palí :-D
Odpovědět
weru:ve skole nas s tim nejak prudi :-D tak jsem to uz chytla :-D
Odpovědět
padim do hajan, vstavam zitra brzo ;-( zitra na me myslete rano, ju?at nic nepisu a kdyz bych psala, tak at to umim :-D papa dobrou noc!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?