Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
butt:jeziss,uz se nemuzu dockat..nejradsi bych si uz ten prasak zitra nevzala a co uceni??umis??ale ty to zvladnes jsi holka sikovna
Odpovědět
Profilova fotka
carcu:přesně,mám jméno taky v albu
Odpovědět
carcu:to uz tech par dnu vydrzis, ne? :-D hele neumim a ted delam jeste jiny veci, nejak se mi toho nahromadilo :-D (aneb tak to dopada, kdyz clovek nechava veci na posledni chvili, ze...)
Odpovědět
Profilova fotka
butt: taky nechávám dost věcí na poslední chvíli,nejsi v tom sama :-) letím,kočky,zítra brzo vstávám,tak zatím páček ;-)
Odpovědět
pa princez!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj butt holky ahojky:-) ;-)
Odpovědět
butt:velmi dobre znam..jeste o svataku jsem honila maturitni otazky..a v den matury se ucila asi 10otazek ktery jsem nestihla a hned jsem si ji vytahla..no a taky 2dni o svataku jsem byla pryc-1den objizdeni otazek a vsude pokec-od dvou kamosek..a pak pryc ale to zvladnes,si sikulka
Odpovědět
pa princez
Odpovědět
san...ahoj
Odpovědět
ahoj sandule.....ty jsi tady dlouho nebyla, butt tě jistě ráda uvidí.....a my taky , jak se máš?
Odpovědět
san ty jeste zijes? :-D carcu:muj svatak vypdal velmi podobne :-D
Odpovědět
butt:ze mi si to vubec pises,vzdyt vis...ta telepatie :-D :-D :-D sandule-mas nadherny prstynky v albu
Odpovědět
Článek se načítá
chtela jsem napsat ze My si to vubec pisem ne pises a ani ne tu hnesnou hrubku
Odpovědět
carcu:ja se obcas taky nejakeou takovou hrubkou predvedu, tak v poho :-D
Odpovědět
butt.... |-|
Odpovědět
butt:kdy budou saticky???
Odpovědět
carcu jedu si jedny v sobotu vyzkouset :-)
Odpovědět
Ahojky, jak se daří?
Odpovědět
se vyfotis a ukazes,vid :-D jestli budu jeste nemocna tak budu mit tak tunu..zase me chytla zrava-medovnik.mnam
Odpovědět
ahoj treisi :-D me se dari dobre, akorat nadavam proc nema den tak 50 hodin :-D a co ty, jak se mas?
Odpovědět
butt u mě pohoda,nějak nemůžu usnout,to posunování času mi dalo zabrat ]-(
Odpovědět
to ja bych spala hned :-D
Odpovědět
já ani ne,ve středu jedu do nemocnice na proplach trubičky co mám od portu k žaludku tak mám z toho docela strach,píchaj to bez umrtvení 8-(
Odpovědět
ou :-S bud na tebe myslet!
Odpovědět
*budu
Odpovědět
treisi:vsichni budem drzet palecky at to boli co nejmin
Odpovědět
carcu:vyfotim, pokud v nich nebudu vypdat jak debil :-D a preji dobrou chut :-D
Odpovědět
děkuju holky,já řekla dnes taťkovi,že pokud mi zítra nekoupí nový oblečení tak tam nejedu :-D Takže ráno jedem nakupovat
Odpovědět
treisi:to je vydirani :-D
Odpovědět
to mě nevadí,ale když vím jakou mám smůlu tak zrovna nebude nic co se mi líbí
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?