Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D navíc si můj guru a těm se musí odpouštět
Odpovědět
:-D :-D dekuji, jsi laskava :-D
Odpovědět
Profilova fotka
8-) 8-) 8-) 8-) 8-) :-D :-D :-D :-D já vím :-D
Odpovědět
:-D a pysna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-p :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nic já pádím pač miláček si mě žádá pá 8-)
Odpovědět
papapa ;-)
Odpovědět
holky uz jsem zas tady mi nejak vypad internet,hajzl jeden
Odpovědět
vtip chvalim,nemas ete nakej dobrej
Odpovědět
Profilova fotka
hojte kočky,aspoň jsem tu na chvilku a můžu se k vám přidat na pokec,ale jenom na chvíli,pak mě čeká ještě práce do školy
Odpovědět
agu.zase ta vymena gen.info vid,,,papa
Odpovědět
butt..to fakt vypadam tak starsi??chjo vam budou typvat sourozence a me vnouce ]-( ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
carcu :-D
Odpovědět
takže agu je alča, butt je renata, že jo...a já jsem tereza a terezka je taky terka....a jak se jmenute princeznička a carculka??
Odpovědět
Blanka
Odpovědět
Profilova fotka
Jana,ale budu radši,když si vymyslíte cokoliv jinýho,oslovení Jano nesnáším,děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
Blani,mě taky lidi vždycky tipujou o dost víc,než mi je.Ve třeťáku na gymplu jsme byli na týden na výměnném pobytu v Norsku a ty holky mi tam tipovaly 25,bylo to docela hustý :-D
Odpovědět
princez ale me vzdycky tipovali ta jak mi bylo nebo o rok min..no to je fuk,nebudu si delat vrasky...jak vypadam,tak vypadam a na plastiku kuli tomu nepudu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no přesně,ono je to fakt jedno,kolik člověku hádají,podstatný je,na co se cítí,ne?
Odpovědět
carcu ty vypadas umerne na svuj vek ;-)
Odpovědět
holky a ja upozornuju, ze se mi nidky nepoevde zapamatovat si vase jmena, tak se vam timto omlouvam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to já mám zase paměť celkem na jména,ale na obličeje ne,takže se omlouvám taky
Odpovědět
ja nemam pamet na nic :-D
Odpovědět
butt:nechces mi jen utesit?? taggy se skoro lekla kdyz zjistila ze mi je 20 jo k tem jmenum-staci se kouknout do alba.. princezz....ja to mam naopak
Odpovědět
carculka: já tě ale tak netipovala podle toho, jak vypadáš, protože jsi tady původně album neměla, tak já si zafixovala, že jsem tvou fotku neviděla.....myslela jsem si ten věk tady jenom podle diskuse, možná jsem si tě s někým spletla....
Odpovědět
taggy...jen to nezakecavej :-D :-D :-D
Odpovědět
carcu:myslim to vazne ;-)
Odpovědět
opravdu.....ale teď jsem ti mrkla do albíka, ani jsem nevěděla, že jste se brali u moříčka, krása.......a sluší vám to tam.....to byl vždycky můj sen, ale nemohla bych o tu svatbu okrást naše.....
Odpovědět
butt: ;-)
Odpovědět
carcu: :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?