Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
carculka: nevím, tak 23, 24.... a nebojte, že budete čekat dlouho, hlavně se na to moc nesoustředit.....já třeba věřím tomu, že otěhotním do tří měsíců po vysazení prášků......a když něčemu věřím, tak se to stane..... :-D
Odpovědět
taggy:tak stare,jo??no jo ja sem takovy strasidlo stary
Odpovědět
taggy:tak porsim ver, ze ja taky otehotnim do tri mesico od zacatku naseho snazeni, at se to stane :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ha drbny ]-(
Odpovědět
butt: :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
|-| já taky věřila že na 100% otěhotním ihned po vysazení a kde sme? |-|
Odpovědět
:-D taggy:za me taky muzes verit
Odpovědět
agu ty drbno nesmutni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky prosím o věření u mě :-N :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-N butt v poho :-| sice mě to mrzí ale pořád si říkám že jendou to vyjít prostě musí a že tělo asi ví proč čeká :-N
Odpovědět
agu:aa dalsi drbna tady,tak te vitame...mezi nami drbnami :-D
Odpovědět
Profilova fotka
carcul :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
agu:preci ceka na to az si reknete to ano a hned zadelate :-D
Odpovědět
agu urcite ;-)
Odpovědět
agu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
carcul tak myslím že o svatební noci se nám to určo nepovede ale náhoda je blbec co? :-D butt ;-)
Odpovědět
agu:verim..a kdyz ne o svateb.tak o libankach :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D carcul tak někdy musí že :-D :-D
Odpovědět
agu...proste tipuji svat.noc nebo hned libanky
Odpovědět
Profilova fotka
carcul tak uvidíme ;-) ale kdyby o svatební noci tak by to bylo fajn k narozkám co mám 1.12 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ttohle mě dostalo: žába,vlk,hroch a tráva Žába se ptá vlka: "Co to kouříš?" Vlk: Trávu. Žába: "A jak se to kouří?" Vlk: "Hele žábo, to si musíš dát toho největšího práska přímo do plic a dlouho to udržet." Žába: A jak dlouho to mám v sobě podržet? Vlk odpoví: Tak dlouho, jako bys plavala pod vodou, na druhou stranu řeky a zpátky." Nevydrží,to a na druhém břehu se vynoří a vyfoukne. Tam na ni kouká hroch a hned se ptá: "Žábo, co to tady provádíš??" Žába: "Ale... učím se kouřit trávu." Hroch: Já chci taky. Žába: "Tak to musíš plavat na druhý břeh, tam je vlk a on tě to naučí. Hroch plave, plave, vynoří se na druhým břehu. Tam na něj vejrá zhulenej vlk s vypoulenýma očima a křičí: "TY VOLE ŽÁÁÁBO!!!! UŽ VYFOUKNI!!!!"
Odpovědět
Profilova fotka
kde ste? =-) jen co dojdu tak zdrhnete co??? ]-(
Odpovědět
agu:krasnej vtip :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
že jo butt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
škoda holky že už nemáme tabulku já totiž vůbec nevím jak se jmenujete jmény :-N |-|
Odpovědět
agu kdyz se me juknes do alba, tak tam moje je na oznamku :-D a ted prozrad jak se jmenujes ty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alena ;-)
Odpovědět
je ty smi to asi uz rikala a ja to zapomnela :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jj butt už jsem to říkala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale já taky zapomínám takže odpuštěno :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?