Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
taggy no ona me mela cekat minuly rok jenze jsem prestoupila tudiz me ceka za 2 mesice. Priteli je 26 jsme spolu 2,5 roku a proste chceme mimco :-) bydleni mame hotovy temer, takze nam nic nebrani a proste po mimcu oba touzime tak proto uz ted :-) je mi 20 a stejne az otehotnim tak kdyz budu rodit bude mi 21 coz mi tak brzo neprijde ;-)
Odpovědět
terezkap: můžu se zeptat, kolik tě to stálo? Vím, že to stojí cca 10 000 ?
Odpovědět
el jj stalo me to 3600 jedna injekce asi
Odpovědět
terez: a to jsou 3 injekce?
Odpovědět
terez...ja jsem o tom ted mluvila s doktorkou a ze zkusima mimi a necham se naockovat po porodu,ale necham se urcite...¨je dobre ze se nechavas
Odpovědět
terezko: já to nemyslela tak, že je to brzo....vždyť mně je teď taky 21, narozky mám až v červnu, takže rodit budu nejdřív ve 23.....jen mě to zajímalo, protože když já jsem maturovala, bylo mi 18.....ale taky jsme spolu 2,5 roku, ale příteli je 33.....jinak jak jste tady psaly, já taky vypadám mladší než jsem a ani cigarety mi nechtěli prodávat, když jsem kouřila.....ale přítel vypadá taky dost mladě, tipují mu běžně 25, takže to máme podobné.... carculka: nenene, to sis mě asi s někým spletla, já jsem tady možná dřív psala, že až doděláme byt, po svatbě chci vysadit prášečky a pak to nechat na přírodě.....ale ještě si na to musím počkat...... a s tou kamarádkou jsem ještě nemluvila, je to kolegyňka z druhé redakce, mimišek má ani ne měsíc a navíc bydlí docela daleko......ale určitě se jí na to chci zeptat....
Odpovědět
el:a 500na injekci ti pojistovna prispeje-prej terez....teri me je taky 20 a 21mi bude az v prosinci...a myslim ze nemame na co cekat zvlast kdyz je pritel starsi,mame kde bydlet atd
Odpovědět
No nic, holky, já se loučím, musím pustit na net kámošku, tak se tu mějte hezky, papááá E.
Odpovědět
Mě bude v červenci 23, tak to vidím, že jsem trošku za zenitem :-D
Odpovědět
butt:.kam ses nam ztratila??? ]-(
Odpovědět
taggy:asi jo tak promin za zamenu
Odpovědět
carcu jsem tu, ale mam moc prace do skoly, tak vas moc nestiham :-D
Odpovědět
Článek se načítá
carculka: taky ti je dvacet, já myslela, že víc.... ale já nemám nic proti tomu rodit v 21, vždyť mně je taky tolik....jen jsem se zeptala, proč hned po matuře.....
Odpovědět
taggy : v pohode ja vim, ze je ti tak podobne :-) ;-) carcu jj taky mi rikal, ze po porodu k nemu chodi zensky a normalne ucinnost stejna :-) el: presne 3 davky, je to dost, ale jak rika pritel vyhazujeme penize v podstate za blbosti a tohle je dulezite, takze jsme to neresili, obzvlast kvuli tomu, ze moje babicka na to umrela... :-(
Odpovědět
butt:pilna jako vcelicka ...ale aby te nepriletel opilovat cmelacek :-D mam v tom zmatek ,kdy vy mimi..micha se mi to taggy-kolik jsi tipovala..jojo 20
Odpovědět
taggy nemyslela jsem to vubec zle ;-) vim jak jsi to myslela :-) naopak jedine tady na tom foru mam dobre pocity, kdyz si takhle popovidam, ze vim, ze me tady za to nikdo neodsoudi, protoze jste na tom bud stejne nebo podobne ;-)
Odpovědět
carcu:spis mi zaclo tect do bot :-D zitra asi pisu pisemku z predmetu, kterym jsem zatim uplne nedotcena :-D mimco bude, jak rekl jarek, az mi ho udela :-D a rikal, ze kdyz budu hodna, tak 14 dnu pred svatbou nejdriv :-D :-D :-D
Odpovědět
terez:my rikali to stejne..a zvlast mati trpi na gyn.problemy..ale pockam az po mimi...uz jsem se s doktorkou dohodla :-D ty 2mesice to vydrzis :-)
Odpovědět
carcu jj to uz vydrzim :-)
Odpovědět
butt:a beres ha??
Odpovědět
carcu neberu :-)
Odpovědět
terez...ale cim se to blizi tim sem vic natesena..bojim ze budem cekat dlouho
Odpovědět
to ja taky carcu ;-)
Odpovědět
takze muze prjit i driv 8-) ,vid
Odpovědět
carcu:teoreticky jo, ale to by bylo neplanovany :-)
Odpovědět
terez..jo a zacn brat vitaminky ..az ti to pichnou..ja zacla min tyden...
Odpovědět
butt:tak ale priroda to urcite naplanuje dobre :-D :-D :-D
Odpovědět
carcu :-D jj uvidime :-) nejvic ze vseho se desim toho, ze nebudem moct mit deti...
Odpovědět
butt:to ja taky,ale snad to bude dobry-u obouch-kdyz ty jednovajecny:-)
Odpovědět
:-D :-D :-D jj ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?