Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
princess...zdravime
Odpovědět
carcu:asi jsme nejaky jednovajecny dvojcata :-D no ja bych prave nad rozenim doma premyslela, pokud bych jinak musela rodit "klasicky"....uvidim, snad nam to vsechno vyjde podle predstav :-D
Odpovědět
butt: já nevím, jestli to tam dělají dobře, protože jsem ještě nerodila.... :-) ale ta nemocnice se v poslední době velice modernizuje a porodnice je teď zbrusu nová, super.....akorát jedna kamarádka rodila před měsícem ve zlíně do vody..... princeznička: vy tak výletujete? my máme mít právě na velehradě svatbu...a kde jste tam byli, v bazilice?
Odpovědět
snad....nejdriv ale taky musime otehotnet
Odpovědět
taggy:na to jsem se te neptala ja :-D
Odpovědět
já se ale celkově bojím bolesti....na druhou stranu epidural se mi moc nepozdává......
Odpovědět
carcu:to zvladneme :-D ja se dneska vyborne pobavila, budeme si kupovat matracky a ja se byla ptat v jednom obchode na ne a oni ty matracky delaji v nekolika vahovych kategoriich. no a jedna je do 60 kg a druha nad 60 a ja mam neco pod sedesat, ale resila jsem s ni, ze kdyz jsem tak na hranici, jakou si mam koupit i s ohledem na pripadny tehotenstvi a ztloustnuti tu pro ty tezsi lidi.no a vzhledem k tomu, ze vypadam tak na 17, tak na me prodavacka celkem hledela :-D :-D :-D
Odpovědět
taggy:a jaky to bylo,co rikala...jinak se bolesti taky bojiiim ale epidural nechci pokud to nebude akutni butt:tak to muselo byt velice zajimave...bych ji chtela videt v tu chvili do hlavy
Odpovědět
carcu:ja bych ji tam radsi videt nechtela :-D ale fakt se bavim, jak lidi na me v ruznych situacich reagujou, pze vypadam fakt strasne mlada :-D
Odpovědět
no rikaj si ..ta holka se asi zblaznila-jeste ti uberou i z tech 17...a je z toho 15holka ktera chce dite-tss takova nerozvaznost :-D :-D :-D
Odpovědět
:butt to je sranda meli jsme stejny problem :-D pri koupi matraci :-D jelikoz ja taky vypadam tak na 16 tak na me dost divne koukali :-D vlastne na me divne koukaji vsude :-D jinak zdravim vsechny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taggy,můžem si podat ruku,já se celkově bojím bolesti taky
Odpovědět
Článek se načítá
carcu:ona se mi i koukala "nenapadne" na bricho :-D mozna si spis rikala, chudak holka, nejakej debil ju zbouchnul :-D :-D tery jsem rada, ze v tom nejsem sama :-D ale ja se z toho delam srandu a vyborne se bavim :-D
Odpovědět
ja taky :-D rada pozoruju ty reakce lidi typu: jezis takhle mlada a uz si kazi zivot :-D :-D
Odpovědět
tak to je vyhoda ne..poridite si svy vlastni sourozence,holky
Odpovědět
carcu to jo no :-D
Odpovědět
teda vzhledove a lidi na vas...a maminka je tu taky a vy ne to jsme my :-D :-D
Odpovědět
Tak to jsem ráda, že nejsem jediná, co vypadám na 16..Můj nastávající mi vždycky říká, že musí na veřejnosti vypadat jak pedofil :-D Jinak s tím rozením do vody bude asi především problém v tom, že se těžko kontrolu celkový postup porodu..Když se leží s nohama od sebe na porodnickém křesle, tak je to tam všechno hezky přehledné a proto to mají porodní asistentky raději..
Odpovědět
tak presne tenhle problem budu carcu mit...uz to slysim-to jsi hodna holcicko, ze hlidas bratricka/sestricku :-D el jj to Pavel rika podobne :-D :-D
Odpovědět
tery presne :-D carcu:jj tak nejak to bude asi vypadat :-D el:tak ho muzes potesit, ze neni jedinej "pedofil" :-D ja kdyz jsem zacka chodit k jarkovi do prace a videli me tam jeho kolegove, tak se ho pak zcela vazne ptali, jesli uz mam obcanku aspon :-D :-D a to je prave to, doktori to maji jednodussi, ale jinak to je cely neprirozeny...
Odpovědět
terezkap... :-D ...no ale co pak az reknes nana to je moje
Odpovědět
to bude prekvapko :-D jim vypadnou oci z dulku :-D carcu a vy uz to zacinate zkouset? to se mas |-| ja musim mesic a pul tak pockat jeste...jsem cela natesena :-) jdu totiz na dulezite ockovani brzo a potom se to chvilku ma nechat byt, takze musim chvilku jeste pockat :-)
Odpovědět
butt: nebo když jdu na praxi do nemocnice, tak se pacoši vždycky ptají..a který jste ročník? První? Tak to máte před sebou ještě hooodně studia :-D A když odpovím, že první na magisterském, tak nestíhají :-D
Odpovědět
Jinak my máme na mimino čas ještě dobré 2-3 roky ;-) Už se těším, až se to tu bude plnit těhotnýma :-)
Odpovědět
terezkap:na co te budou ockovat??no zaciname...nejradsi bych uz nedobrala ani tech 5prasecku,ale bych si v tom udelala bordel el:kdyz by byly problemy tak jim klidne z vody vylezem :-D butt:vid
Odpovědět
elenore: jakto že ještě dva tři roky? my taky musíme ještě počkat, kvůli bydlení......ale jinak už se moc těším... tery: nepsala jsi tady náhodou, že tě čeká letos maturita? můžu se zeptat, proč tak brzy? butt: promiň, já jsem tak zmatená, že už nevím, kdo se mě na to ptal....
Odpovědět
carcu moje babicka umrela na rakovinu delozniho cipku, myslela jsem ze vzhledem k tomu, ze uz jsem samozrejmne panna nebyla tak ockovani nema cenu, pan doktor muj mi rekl, ze ma a velkou - jen ze pusobeni je mensi nez kdybych byla panna. Takze jsem si to nechala pichnout a ted me ceka posledni injekce ;-)
Odpovědět
taggy:pohoda ;-)
Odpovědět
taggy: nevím..připadá mi, že zatím nemám kam spěchat..I když mám děti strašně ráda a hrozně se na to těším, tak si chci v klidu dodělat školu, pak nějakou praxi a až po tom těhotnět..I když jak se říká.."člověk míní, pánbůh mění" :-) Tak uvidíme.
Odpovědět
taggy:ja myslela ze to uz nechavate na prirode jo prosimta ptala jsem se co ta kamoska ,co rikala na ten porod ve vode tery:kolik ti ze je??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?