Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Ja bych posilala za doktorem chocholousek ty, ktery tvrdi, ze jim je lip samotnym:-D
Odpovědět
tak vy moje chocholousky, ja utikam spinkat :-) tak vam preji dobrou noc a pekny sniky!
Odpovědět
dobrou butt, já už taky jdu...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak Vás zdravím po víkendu a hlásím, že mám zimní semestr za sebou a měsíc pauzu, než se začnu učit na další zkoušky :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj :) ja uz mam saticky v Ostrave!!!!! :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majo, teď jsem to četla na Kolínsku :-D To je supr! těšim se na fotečky, doufám, že budou! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
blo, no mozna je sem na chvilku dam, ale v albu je moc vystavovat nebudu, protoze vi jen malinko lidi jak vypadaji a nechci aby to zjistil jeden nejmenovany mlady muz... :-D kdyby ho nahodou napadlo se tu porozhlidnout :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majo, no to je jasný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D myslim, ze by se stejne dobrovolne nepripravil o prekvapeni...no ale jistota je jistota :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jo :-D na to se hrozně těšim, až mě moje polovička uvidí ve svatební den poprvé :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to bude super...asi jim vypadnou oci z dulku :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blo, mas super oznamka...fakt vtipny :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To jo :-D To bude bomba :-D Alespoň doufám, že se mu budu líbit :-N Ty šaty co mám, není Kubův styl :-N je spíš na jednodušší. A já mám takový princeznovský a vyšívaný. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nechces na chvilku pridat do alba obrazek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak majo kuk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, ty jsou krasny a moc ti to v nich slusi!!! :-) :-) :-) takova holcicka...
Odpovědět
Profilova fotka
Majo děkuju ;-) Až si srovnám pořádně spodnici budou ještě lepší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blo :-D :-D :-D me jeste spodnicka chybi, musim zmerit saty a pak ju objednam asi z Kvetuse...a zavoj taky :-) no a pak uz jen aby boty nemely moc vysokej podpatek a je to.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já si tu spodnici objednala rovnou se šatama- dvoukruhová s tylem, dokonce je i pohodlná :-) Botky jsem měla koupený ještě před šatama, takže jsem s nima už měřila. :-) To určitě doladíš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blo, no ja jsem merila na 9cm podpatky, ale nakonec si objednala 11,5cm...tak doufam, ze saty usili o trochu delsi :-D no prinejhorsim koupim jeste jedny boty, ze :-D mas jen dvoukruhovou? ja mam prave docela uzky saty a nevim kolik kruhu, ale podle obrazku mi to prislo tak na trikruhovou...no, asi zalezi jak siroky budou... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že 2 cm nehrají moc velkou roli, že to bude ok. Jo, mám dvoukruhovou. Ty šaty se mi rozšiřujou až níž tak možná proto. Nevim. Já si nechala poradit, páč jsem tomu vůbec nerozuměla a nerozumim do teď takže co mi přišlo za spodničku to mi přišlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blo :-D ja tomu prave taky absolutne nerozumim, proto jsem se ptala :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majo, jsem tady, byla jsem na poradě. :-) Já bych se bála kupovat spodničku extra, ale v Květuši snad jsou odbornice, co Ti poradí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Agu čauves ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blondy ahoj jak se máš po víkendu?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak docela fajn :-D Co ty? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale joo jde to :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nepíšeš to moc nadšeně =-)
Odpovědět
Profilova fotka
|-| =-) njn včeera mě nasrala ségra tož sem dneska nějaká přepadlá 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?