Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
aha, tak to jo, já že to je překlep.... jinak mě pečení i vaření strašně moc baví, můj má zase nejradši honzovy buchty s tvarohem, sice jsem je dělala nedávno, ale jdu je udělat znovu, když je tak chce......
Odpovědět
agu musis kliknout na odeslat odpoved, vis? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt :-o vážně :-o :-D :-D nečekaně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já včera pekla bábovku a 4 plechy štrůdlů :-N =-)
Odpovědět
taggy:nn nebyl to preklep :-) me taky vareni a peceni bavi, ale musim na to mit cas..jakoze kdyz mam malo casu a ma jeste varit, tak me to vytaci :-D tak at se dari ;-) agu:jeste, ze me mas, ze?ze jsem ti tak dobre poradila :-D :-D ses holka sikovna, neposles kousek na ochutnani? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
8-) 8-) butt já ti klidně pošlu (odtrnu to Jouzovi od úst :-D )jen nevím zda by ti to došlo v jedlém stavu do Brna :-N =-)
Odpovědět
agu:bys mi to pohla dovez v helikoptere :-D a kde vlastne bydlis? :-) vidim, ze v okrese prerov, ale konkretneji? :-) teda esi to neni tajny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Butt v Hranicích ;-) ;-) jasně na dvoře mám vrtulník a na zahradě v jezírku ponorku a do stodoly sem včera dostrkala parník 8-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
aqua: na co tolik buchet? to sníte sami dva? mě právě štve, že nás zatím není víc, protože když udělám buchtu, sní se jí maximálně půlka a zbytek musím buď rozdat, nebo vyhodit.....
Odpovědět
Profilova fotka
taggy nebojím se že by u nás něco zbylo =-) :-N jen já včera snědla jeden celej štrůdl v posteli :-D :-N
Odpovědět
holky vy jste ale sikulky... taky vam nejvic chutna u cizich nebo kdyz jdete nekam do restauracky??jak to varim uz to nejim..jen obcas,trosku a pak tlaskam blbosti
Odpovědět
aha, tak to jo.....mně je v poslední době ze sladkého spíš špatně, takže to upeču a pak to ani nějak nejím...nejlepší to bylo na vánoce, upekla jsem horu cukroví a přísahám, že kromě asi deseti vanilkových rohlíčků jsem se toho ani nedotkla a každé návštěvě jsem ho balila domů, abysme se toho zbavili..... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
no to upeceny zblejznu,miuju sladky.... ale to kdyz se vari jak clovek furt ochutnava ,cicha to tak uz si tak nepochutna
Odpovědět
Profilova fotka
taggy já si říkala že na vánoce nepeču a že onjednám a nakonec sem upekla asi 22 druhů :-N :-D :-D :-D ale já sladký miluju takže já sem jedla a cpala se furt :-D
Odpovědět
já jsem se tak užrala čokolád, že už to pomalu nemůžu ani vidět....i když je pravda, že mi včera skorotchán přivezl bonbošku a už je skoro po ní.....já jak kdy a jak co, dřív jsem žila pomalu jenom na sladkém....
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D čokoládka :-D :-D :-D já sežeru (fakt vyloženě sežeru) studentskou pečeť na posezení :-D
Odpovědět
to já občas taky, ale spíš mám ráda milku......ale jak říkám, mnohem víc jsem teď na maso než na sladké....
Odpovědět
agu:je tak to ja ti priste poslu pusinku, az budu v hranicich prestupovat z vlaku na vlak :-D vsak ja to prave tusila, ze jste tak vybaveni :-D :-D :-D
Odpovědět
carcu ahojky :-) jak je, porad marod? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
butt:ahoj..no furt.uz mi z toho harasi...a jak travis dnesni den?snad zazivnejc nez ja k tem cokoladkam-miluju uplne vsechny...a celkove sladky..a jidlo maso a tak miluju ale u tech cizich nebo v restauracce,kdyz to nevarim ja a nenacicham se toho..sladky i od sebe a treba kamoska vari po italsku-jezdi tam furt za svagrovou a to u nas nemaj snad ani v nej restaurackach..ma vzdy x chodu ....tak moc k ni rada chodim :-D :-D hrozne sikovna
Odpovědět
butt:vsak az budes ta bohata pravnicka tak si taky poridis:-)
Odpovědět
carcu:travim ho ucebne ;-( koukam, ze mas vybornou kamosku :-D takovou bych taky potrebovala :-D moje kamosky bud varit neumi a nebo jsou vegetarianky a to si ja nepochutnam :-D a jj az budu bohata pravnicka tak si pordim uplne vsechno :-D a bude :-D
Odpovědět
butt:no jo je fakt skvela...byla mi i za svedkyni..nabidli jsme jim to jak prvni a rikali ze nemuzou.druhy svedci to museli odrict-nemohi odjet z cr..tak jsme se smirili s mistnim obyvatelstvem...a oni nas tam prepadli 2dni po prijezdu ze to nemohl dopustit :-D jsou uzasny..a ta kamaradka je fakt hrozne sikovna
Odpovědět
carcu:to jste to meli fakt napinavy se svedkama :-D uz jsem si ju prohlidla na fotkach :-D
Odpovědět
butt:ale ta radost,kdyz prijeli
Odpovědět
Profilova fotka
carcul můžu být drzá a zeptat se na kolik vás to vyšlo? :-N =-) mě se to hrozně líbí x-)
Odpovědět
carcu.tj to verim, krasny prekvapko :-) agu hec ja to viiiiiiiiiim :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt a pak kdo je drbna že :-p :-D
Odpovědět
agu no prece ty :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?