Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
ty jo, chudak kocour :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo chudák :-N to byl zrovna ten krásnej sousedovic peršan :-N
Odpovědět
Profilova fotka
asi tak :-D
Odpovědět
agu: tak se stal normalnim kocourkem s letnim sestrihem.. ale myslim ze kdyby ti tam prisel zlodel,byla bys za psa rada
Odpovědět
agu:njn si nechtel nechat o*ukavat svou kamaradku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
když jsme jim na vánoce koupili hračky pro psy kde bylo napsáno že je to pro velká plemena nad 50kg a že to vydrží 7-15dní a my jim to dali a ani sme se neotočili a už to bylo na padrť tak nechci vidět zlodějovu nohu :-N
Odpovědět
butt.no jo a stara garda
Odpovědět
Profilova fotka
carcul to jo to byla ale my máme stejně kolem celého domu kamery :-N ale pššt ještě na to nikdo nepřišel pač sou schovaný a nenápadný :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no nic holky jdu přepadnout Jouzu a budeme si vyměńovat genetické informace :-D pá a dobrou všem x-)
Odpovědět
agu. papa
Odpovědět
agu: :-D dobrou noc!
Odpovědět
butt:ja uz jdu taky,tak zitra??jsem doma-furt marodim a manzilek dodelava neco na baraku kazdy den..tak tu urco budu..papa
Odpovědět
Článek se načítá
carcu:dobrou noc!zitra se tu obcas ukazu :-D a preji, at se z marodeni vyspis ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vy tu teda určitě bude krafat zas až večer, to my máme dnes návštěvu a taky se budu muset učit, zítra mě čeká zkouška a mám pocit, že nic neumím.. :-N
Odpovědět
ahojky luci :-) co mas za zkousku?budu drzet palecky ;-) ale neboj, pocit, ze nic neumis, je naprosto normalni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jenže u mě to většinou nebývá jen pocit.. :-N mezinárodní právo veřejné.. Hnus.. :-p
Odpovědět
luci:fuj :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A soukromý je ještě horší.. :-p
Odpovědět
Ahoj holky, vy jste teda.....včera jsem byla celý den u netu a nebavil se tady se mnou nikdo, jenom lucka......pak jsem šla ven a půl hodiny abych tady dočítala to vaše povídání......
Odpovědět
Profilova fotka
taggy, já to tam mívám taky.. jen co odejdu, rozjedou to tady.. :-D Tak já se jdu učit, pa pa.. :-(
Odpovědět
luci:verim :-S taggy: :-D :-D ale to nebylo schvalne ;-)
Odpovědět
luci at to jde!pa
Odpovědět
butt: no ještě aby to bylo schválně.... :-D :-D :-D dneska mě tak zmátl ten posun času.....a ještě k tomu je tady hnusně....
Odpovědět
taggy:taky ty posony casu moc nemusim :-S a tady taky od rana prsi ;-( a to pritom bylo vecra tak krasne :-) a jak se taggy jinak mas? :-)
Odpovědět
právě proto, že bylo včera tak nádherně teplo a svítilo sluníčko, tak mě to dnešní počasí štve..... butt: mám se docela dobře, uklízela jsem, jdu vařit a něco upéct..přítel byl od včerejška v liberci na školení a za dvě hoďky se asi vrací....takže to celkem jde, akorát se mi zítra nechce do práce....a co ty?
Odpovědět
uz aby tu vylo opravdicky jaro :-D a co se chystas pect? :-) ja se mam tak nejak standartne, akorat teda strasne nestiham, mam nejak hromadu veci na praci a malo casu :-( nevim, jestlis docitala, ale vcera jsme s pritelem stravili celej den na nakupech a poridili pohovky, obyvaci stenu a sekacku, tak se z toho raduju :-D jinak pristi sobotu jedu vyzkouset do prahy satky, tak to jsem zvedava :-)
Odpovědět
dočítala, všechno a taky mi to trvalo.....mrkla jsem na ty vaše věci, akorát se ti pořád v příspěvcích objevuje sekačka místo sedačky.... :-D už vám to zařizování závidím, my už snad zanedlouho koupíme ten byt, tak budeme taky předělávat a dovybavovat..... a na šatičky jsem taky zvědavá, musíš pak hodit do albíka fotky.....
Odpovědět
ještě jsi se ptala, co budu péct....asi nějakou tvarohovou buchtu.....
Odpovědět
taggy:my koupili jak sedacku, tak sekacku, vis? :-D :-D :-D prave jsem rada, ze se zarizovani dostalo uz celkem do prijemenjesi faze :-) a fotky satek samozrejme hodim ;-) jsi sikulka, ze peces, se to taky musim poradne naucit, muj skoro nic jinyho nez buchty neji a ja jich moc neumim
Odpovědět
Profilova fotka
]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( a prej že sem drbna ]-( ]-( ]-( ]-( už pět minut se snažím odeslat příspěvek a pořád to nejde ]-( ]-( ]-( =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?