Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
luci:chteli jsme az v lete,ale asi zacnem uz ted po dobrani platicka
Odpovědět
cacru:dekuji, za souciteni ;-) mas skvelyho chlapa, ze to chtel tak pro tebe udelat ;-) ja osobne strasne nerada cestuju, takze nic pro me, ale verim, ze nekomu to vyhovuje a preipadne krasny :-) tak je super, ze jste si to mohli doprat.my tolik penez nemame :-)
Odpovědět
tak my jsme se taky pekne vycucli..ale rekli jsme si 1 za zivot a hlavne jsme chteli soukromy
Odpovědět
carcu:jj vsak tak je prave super, ze jste si to mohli splnit, tak jak jste chteli ;-) a oslava potom nejaka s rodinou byla?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky luci:já jsem stejný ročník jako Ty a už si tady začínám připadat stará :-) carcu: ty Vaše fotky jsou fakt nádherný,je to úžasná romantika.Kolik že Ti vlastně je?jsem skleróza :-) holky,my budeme za chvíli mít rok od zasnoubení,strašně to letí =-)
Odpovědět
butt:jojo obidek:-)
Odpovědět
princeznicka-a pozor rika se do roka a do dne:-) je mi 20 a manzelovi 37
Odpovědět
Profilova fotka
carcu:??
Odpovědět
princeznicka:ano??
Odpovědět
carcu:teda, manzel na takovej vek fakt nevypada :-D
Odpovědět
Profilova fotka
carcu: jen jsem byla zvědavá,kolik Vám oběma je,jsem skleróza a nechce se mi to tady hledat.Jak Vás napadl zrovna Mauricius?
Odpovědět
rikam ze mam hezkyho chlapa..a kolik byste mu typly?? ja si prvni 2meice myslela 28
Odpovědět
Článek se načítá
princeznicka:dyt ja ti to uz napsala...no hledali jsme neco krasnyho,v cizine a aby to slo bez problemu a meli jsme vybrany as2 mista ale i kvuli pocasi vyhral mauricius-chteli jsme to na 2-lete vyroci seznameni.... a zasnuby byly v benatkach...si kleknul na namesti san marco...kdo to slysel z jeho znamych tak byli hotovy ze si romik i kleknul :-D
Odpovědět
carcu ja mam strasne blbej odhad na vek, ale podle fotek, jste mi prisli stari tak stejne, jakoze treba rozdil max tak pet let :-) tak doufam, ze se ted neurazis :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt úžasný.Ten můj klečel taky :-) fakt žasnu,že máme za chvíli rok od zásnub,letí to strašně.U nás by to do roka a do dne nebylo,protože zásnuby byly v dubnu a my se chceme brát v červnu.Fakt bych neřekla,že je mezi Váma takový rozdíl.ale pokud si rozumíte,tak je to úplně jedno,kolik komu je.
Odpovědět
butt:no mozna bych mela 8-)
Odpovědět
Werumko a Lucii, prý že jste staré jo? já jsem začátek 85 a připadám si hrozně mladá :-) protože se teď kolem mně vdávají kamarádky, kterým je kolem třicítky, takže oproti nim, se vdávám mladá, ale na druhou stranu s budoucím manželem v den svatby budeme 10let a bydlíme spolu už 6 let a zažili jsme spolu moc krásných chvilek, ale samozřejmě i ty špatné(díky kterým jsme zjistili, že k sobě patříme, velké krize jsme zvládli, tak snad už přežijeme vše) Ale víte jak se říká, jsem tak mladá na kolik se cítím
Odpovědět
princeznicka:a uz mas saticky atd atd?
Odpovědět
carcu:prosim neurazej :-D
Odpovědět
]-( no nevim,nevim,jeste si to musim rozmyslet :-p :-D :-D :-D jeste nevim tak teda nee,zes to ty 8-)
Odpovědět
ketoksip:oproti me to jsou luci a weru stary rasple a basta :-D
Odpovědět
carcu:uff :-D
Odpovědět
a co ted robis..ja uz doma tyden marodim s nohou- a do toho mam chripku
Odpovědět
carcu:to je teda pekna kombinace :-( a co te s nohou trapi?ja momentalne nedelam nic :-D koukala jsem ted nekolik hodin na net, vybiram nabytek, zitra jdmee nakupovat :-D a ted bych mela asi trosku pouklizet... :-S
Odpovědět
no to ja bych mela jit umejt nadobi ale nechce se mi ...ale za chvili pujdu.. palec na noze-nehet tak mi delali plastiku-zuzi ho aby nezarustal..a ted mi to hnisa asi i kvuli ty chripce..za tyden mi vyndej stehy
Odpovědět
carcu:nic prijemnyho :-( a co jinak delas, kdyz zrovna nemarodis?skola, nebo pilne pracujes? :-)
Odpovědět
pracuju a od zari opet skola ale dalkove... a co ty ??
Odpovědět
Profilova fotka
to jste zavedly docela "příjemný téma", o palcích na noze vím svoje ]-( ketok:kdy ses narodila?taky jsem začátek 85. carcu: teoreticky ano,ale na zkoušení je ještě spousta času.chtěla bych už s milým bydlet,ale chci počkat,až s tím začne on,takhle mám zatím pocit,že bydlení a svatbu chci spíš já a jsem já ten,kdo přemýšlí víc prakticky a do budoucna
Odpovědět
carcu:a co delas za praci?teda jestli to neni tajny :-D a na skolu se chystas jakou? :-) ja studuju (prava):-) muj pritel uz vymysli, jaky ulevy na danich bude mit, ze me bude zivit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?