Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
tak album nebude,nejde mi to nahrat mam to vsechno moc ve velkym formatu... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Carcu, tak to zmenši a půjde to, chceme vidět fotečky.. :-) Prstýnky mám v albu, jen oba bez kamínků..
Odpovědět
a jak to zmensim??
Odpovědět
HA,UZ TAM JSOU :-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt: no tak jasný, věšet se z toho nebudeš :-) a jak píšeš, vždycky se to nějak vyřeší:) no tak to je zajímavý.. to bude mít určo takový super nádech v tom kostele - je to úplně jiná atmosféra.. jsem byla asi 2x na svatbě v kostele a vždycky jsem byla hotová z toho, jak šla nevěsta tou dlouhou uličkou a všichni stáli a koukali... a ta atmosféra...:) no paráda:) já to budu mít tak na půl... je to kaple, která vypadá jako kostel:) ti svatí atd. ale hlavně to tajemno a nádech minulosti.. v tý kapli se ženil František Ferdinad d´Este 8-) tak my "druh" svatby máme už daný - bude to myslivecká svatba..bude nám troubit trubač a kolegové a kamarádi myslivci vzdají čest -takový to, jak stojí naproti sobě v řadě a flinty mají nad sebou a potom vystřelí..:) na to se těším nejvíc :-D ona tchýně není špatná, je s ní kolikrát i sranda a dá se s ní mluvit, ale je to máma od dvou kluků /dětská zdravotní sestra/a myslí si, že jenom ona je jediná ví všecko nejlíp.. a jelikože je můj drahouš mladší než jeho brácha tak o to je takový jiný..nevím,jak bych to popsala..prostě je to tchýně, ale má i dobrý vlastnosti, kterých si na ní cením..to zase jo, ale to ale tam je...:) carculka: hezky řečeno a svatá PRAVDA:)
Odpovědět
Profilova fotka
Carcu, tak to je fakt krásný! Skoro začínám litovat, že se tak taky nebudu vdávat.. :-D Vážně užasný! x-)
Odpovědět
ahoj holky... brosovka, já mám asi narozky ve stejný den jako ty, akorát mně už bude 22.... dneska jsme byli nakoupit mašličky a špendlíky na vývazky a papíry a děrovačku na jmenovky, tak budeme vyrábět o víkendu......a taky už mám košíček a červenobílé kytičky pro malou družičku....
Odpovědět
luci:jee ,dekuju..jsem rada ze se ti libi..chteli jsme si v ten den uzit sami sebe a ne se venovat hostum a ja to mam jeste v rodine znacne slozity,teda ted uz se to celkem vyresilo ae stejne bych to chtela znova a ne se nervovat a obletovat hosty.takhle jsme meli opravdu jen nas den.. ale ty to budes mit urcite taky nadherny:-)saticky si pujcujes nebo kupujes??
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,teda já vám ty vaše přípravy závidím,fakt,už bych to nejradši zařizovala taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taggy: taky 4.6.??? :-D
Odpovědět
brosovka: jojo....4. června ale 1987...
Odpovědět
brosovka - byt Tebou, tak se ale v manzelstvi vyhnu cestam do Sarajeva:-D:-D carcul - no krasny ste to meli!:-) a jak to pak bylo se zplatnenim tady v Cechach? slo to v pohode?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Carcu, doufám, že i na normální svatbě se mi povede starat se o sebe, případně manžela (to zní ale hezky :-D ) a ne o hosty, ale tak určitě to bude jiný.. Na kolik vás to vyšlo? Na jak dlouho ste tam byli? My si svatební cestu dáme asi až časem, takhle ste to příjemně spojili.. Šatičky si budu půjčovat, původně sem je chtěla nechat ušít, ale našla sem krásný a za dobrou cenu v půjčovně, tak to budu mít bez problémů a přítel si tam rovnou půjčí i oblek.. :-) To ste taky neřešili, co? Jen kalhoty a košile, no vypadali ste oba opravdu moc krásně a uvolněně.. :-) Holky, já si připadám nějak stará, já sem ročník 85.. :-x
Odpovědět
luc - já začátek 86., tak nepanikař:-D Z druhý strany - o sebe se budete starat celej život:-D
Odpovědět
werumka:dekujem :-D mauricius je 1 Z mala ostrovu kde to jde bez problemu..posilali jsme tam papiry uz predem pak jsme tam 1 den behali po urade a tech bylo,museli jsme prisahat ze to myslime vazne-ale vsude nas vedl pruvodce jak ovecky a dovez autem a skoro vse domlouval..pak jsme v ten samy den jeli za odavajicim domluvit cas..no a po svatbe jsme jeli za 2 dny na cesk.konzulat pro razitko-to bylo hned tak jsme si udelali vylet po nakupech i se svedkama.. a pak jsme v cechach doesli jen doklady na mmatriku-poslali to do brna a za mesic a pul byl oddaci list s kterym jsem si sla zmenit obcanku a jeste musim zbytek dokladu..jo akorat jsem po prijezdu nechala prelozit ty doumenty do cestiny-musel to byt soudni preklad..jeden sympaticky pan to prelozil za 200_VYzvedl si to,privezl mi to a pak nic nechtel tak jsem mu to vnutila..ja blba odny listy pred svatbou nechala prekladat u jedny pani-a asi za 10nasobek..ale vsechn o slo hladce
Odpovědět
Profilova fotka
Weru, ale ostatní sou nějak mladší, ne? :-D Já sem teda až v prosinci 85, ale i tak sem skoro stařešina.. 8-( :-D
Odpovědět
luc - jo, vypada to tak:-D ale rekla bych, ze v realu je to tak pul napul. Rozhodne kdyz jsem sem prisla poprvy, myslela jsem ze uz jsem vekovy extrem a mladsi ani nejsou. A ono ne:-)
Odpovědět
luci: tak urcite si to uzijes taky a hlavne zadnej stres a pak fotecky..urcite budou krasny... ja si saticky kupovala,chteli jsme abych mela svy..a kalhoty s kosili jsme kupovali,manzilek chtel sako ale ja u ho rozmluvila a nakonec byl moc rad..vyslo nas to draho radsi se neptat..ale bylo to krasny a jaky mas saticky?
Odpovědět
luci: jo ete byli jsme tam 12 dni :-D a kam byste chteli na svateb.cestu?? ale nevypada mezi nami takovy rozdil -vekovy,ne??
Odpovědět
Profilova fotka
Weru, já si ze začátku taky myslela, že sem jedna z nejmladších.. :-D Ale hodně sem se sekla.. Carcu, v saku by se tam asi upekl, ne? :-D Mám je v albu "zkoušela sem..." Sofia 1, uvidím ale za 2 týdny, až jim přijdou a já je vyzkouším, jestli mi budou.. :-) Přítelův kolega z práce se ženil na Mauriciu, tak už mám představu, jen se už zas rozvádí.. :-N Já bych kamkoli k moři, jasně že bych nejradši nějakou pořádnou exotiku, ale klidně bych i do Egypta, zatím to vypadá ale spíš na Slovensko.. :-D tam je taky hezky.. A moře bude příště!
Odpovědět
ale i ta kosile je hezci...nez kdyby tam byl v saku...vyslo nas to tak 250 (i s prstynkama,sataa atd)plus jeste penize s sebou saticky mas hezky:-).. tak more date uz s miminkem ne??snazite se
Odpovědět
brosy:treba to "ale" u tchyne casem pomine ;-) ony ty maminka za to nemuzou :-D ta moje budouci tchyne mi narovinu rekla, ze nejradsi by byla, kdyby jeji synacek zustal jen ji :-D carcu:to je fakt parada ;-) ty fotky jsou dokonaly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nn, mimi bude až skončím školu, takže tak za rok už bych pomalu mohla být těhu, jestli to vše půjde dobře, teda jestli se dokopu k učení.. :-N je to vyšlo taky tak, to my to přeci jen budeme mít tak za polovinu, což je na druhou stránku taky docela dost.. A vy už mimčíte? x-)
Odpovědět
butt:dekuju.. a co nozka boli ete??
Odpovědět
Cau butt:-)
Odpovědět
carcu:to je teda pekna palka...ale za tu romantiku to stoji :-D a nozka porad zlobi..ale uz to je lepsi, uz jsem nechala doma boty na podpatku a sla jak buran v teniskach :-D takze se ji trosku ulevilo :-)
Odpovědět
weru:ahojky moje milovana :-D
Odpovědět
butt - napodobne, skoda ze uz jsem vdana:-D
Odpovědět
weru:to prece neni nemoc :-D :-D
Odpovědět
butt:tak to mi mrzi,tak chviki podpatky nech ve skrini no jo ma draha polovicka chtela abych to mela krasny od zasnub az po svatbicku,ze doufa ze to bede ma jedina svatba tak abych mela na co vzpominat a chtel mi taky udelat radost po tom co jsem mela doma za trable
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?