Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
tak ted u nas zaclo privalove snezit:-D Pred 15 minutama svitilo slunicko, to jsou zmeny... ele - a kdepak ten sedanek bude?
Odpovědět
weru: u mě na bytě, prý sebou dotáhne nějaký espresovač nebo co, tak jsem zvědavá :-D
Odpovědět
pri pohledu z okna mam pocit, ze je leden:-D:-D hmm, espresovač nemám...stojí dost peněz. Ale dostali jsme ke svatbě frapovač. Na ten nedám dopustit:-) Našlehá se jím mlíko v nádhernou pěnu a když se dá navrch skořice... :-p
Odpovědět
weru: no já jsem zvědavá, co to nakonec bude..zas takový zázrak to asi nebude, když to veze tramvají :-D
Odpovědět
:-D No tak to se možnosti značně ztenčujou:-D
Odpovědět
Teda, jeste ze jsem se s nikym nesazela, ze to hlasovani vlada ustoji:-D
Odpovědět
Tak už jsem zpět :-)
Odpovědět
je tu nekdo? :-)
Odpovědět
jojo...
Odpovědět
Je tu ještě někdo? Já zrovna tvořím vývazky :-) Docela mě to baví ;-)
Odpovědět
a kolik jich uz mas?:-)
Odpovědět
mám jich cca 35 a 2 velké pro rodiče, ale jsem naštvaná - koupila jsem si krabičku špendlíků s ozdobnou hlavičkou, bylo jich tam 100ks, ale minimálně 25 jsem už vyházela, protože jsou TOTÁLNĚ tupé ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
holky jedny ukecany, dneska nedocitam :-D
Odpovědět
ele - tak nevim, jestli by spendliky sly reklamovat:-)
Odpovědět
no já jsem si je nechávala posílat přes net spolu s organzou na výzdobu, takže by to bylo složité..jako ta krabička stála asi 50Kč, tak na to kašlu, ale stejně mě to naštvalo 8-( Ale jsou aj horší věci na světě, že jo 8-)
Odpovědět
No nic, já se loučím, tak tady moc neponocujte! Papááá E.
Odpovědět
holky, kde jste všechny.....já teda pracuju, ale ani naše studentky ani holky domáci tady nejste.... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy ahoj ;-) taky pracuju. nevim, kde všichni lítají :-N :-D
Odpovědět
ahojda sestricko...já ještě tak hoďku a víkend začíná....lámu rekordy, dřív jsem končívala ve čtvrtek odpoledne, teď už ve středu po obědě....a co děláš?
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš, jak ti jde práce hezky od ruky ;-) Já jsem sociální pracovník.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda ženy, kde se flákáte? Takhle mrtvo sem tu ještě neviděla.. :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-N já měla schůzky a sem pořád marod :-|
Odpovědět
čau :-) já dneska půl dne prospala s migrénou :-/
Odpovědět
Profilova fotka
No já tu dneska taky nebyla, sem se snažila učit a ještě mi rozkopali půl zdi v pracovně, prasklo topení.. :-p takže taky veselo..
Odpovědět
Já jsem honila autobus... :-D
Odpovědět
ahojte holky :-D ja dneska pilne studovala :-D
Odpovědět
butt - a chceš, abysme Tě pochválily, nebo co?:-D
Odpovědět
weru:jj to chci :-D :-D :-D a reknes proc honios autobusy? :-D
Odpovědět
Tak kdyz tu vsichni pisou, jak byli pilny, tak jsem taky chtela napsat o tom, ze projevuju nejakou aktivitu:-D Byla jsem dneska v Praze ve vytvarnejch potrebach.
Odpovědět
A kde ve vytvarnejch potrebach? Ja mam oblibenej obchod kousek od IPaku a pak v Dlouhy tride, kam jezdis ty a pro co? :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?