Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
butt si to popletla sestri ty sny nevede - ja jo a jsem namesicna :-D si nas zamenila :-D chodim po dome, ve snu sbiram broskve, vypravim co musime nakoupit ve sparu a tak..normalka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
terez s tebou musí bejt sranda :-D
Odpovědět
tery:jsi psala, ze s tim zkusenost nemas..tak jsem to asi spatne pochopila :-D a tvuj chlap se teda s tebou fakt asi nenudi, kdyz mu takhle v noci litas po byte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mě se zas jednou zdál nějuaký ošklivý sen a přítel mě musel vzbudit, protože jsem bulela..., :-N :-D
Odpovědět
Já se za ty sny taky dost styděla, ale když jsem to jednou nakousla před kamarádkou, tak jsem zjistila, že je to asi normální, což mě uklidnilo. Já běhám v noci po bytě jen když se mi chce čůrat:-D
Odpovědět
blondy:taky znam, ale me ten plac budi sam :-)
Odpovědět
weru:ja uz se taky nestydim, kdyz vidim, ze je mas i ty :-D ja v noci spim a nebeham nikde :-D a ted utikam od pc :-D tak se tu mejte krasne a vecer me tu zas mate :-D pa!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ahoj, já taky letim ;-)
Odpovědět
aha butt jo uz vim sorry :-D
Odpovědět
No tak ja sa k vám pripájam ako úplný nováčik...čo sa týka veku je mi devätnásť (dvadsať ma čaká až mesiac po svadbe) :-)
Odpovědět
majatob a butt tak jsem rada ze se i nekdo radi k tem divnejm,ikdyz tot otazka-kdo je divny my nebo ti co si to mysli nas ja na podzim nastupuju rovnou nakombinovany protoze doufam ze se zadari hned v lete :-)
Odpovědět
zamilovana vitam te :-)
Odpovědět
Článek se načítá
carcullka promin vcera jsem ti neodpovedla, uz jsem tu pak nebyla ;-) svatbu mame na zamku Sychrov :) je to nase oblibeny misto, o mimco se chceme zacit snazit tak nejak kolem svatby no :-) jsem oba moc nateseni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,moc vás zdravím,jak je?
Odpovědět
ahoj princeznicko ;-) momentalne se ucim takze nic moc :-| co ty?
Odpovědět
čau princezny, dneska jsem cestovala do KH a zase zpět a zjišťuju, že asi budu jezdit všade jen autobusama. Vlaky sou drahý a smradlavý :/
Odpovědět
ahoj iwci ;-) jj to mas pravdu, vlaky hruza ]-(
Odpovědět
zamilovana:ahojky :-) tak nam o sobe jeste neco prozrad :-D princez:ahojky, prave padam unavou a to me ceka jeste hromada prace :-S iwci:na to jsi prisla brzo :-D carculka:neboj, nejsi v tom sama ;-) moje skola nejde studovat dalkoce, tak musim doufat, ze mi daji ten individualni studijni plan :-)
Odpovědět
holky tak kde jste? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt:ani mi nemluv terezkap,taky mám snahu se učit a pokračovat v diplomce,ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
x-) ahoj holky x-) tak co nového? =-) shrňte mi to a´t nemusím dočítat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Ali,u mě novýho nic ]-(
Odpovědět
princez:a jak pokracujes s psanim? agua:nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak nám konečně dorazily prstýnky, ale hned tu máme problém, a to ten, že příteli je malej,nechápu, velikost vybíral na veletrhu podle těch zkoušecích, prst mu neztloustl, ale kdyby tohle měl nosit, byl by za chvíli bez prstu.. 8-(
Odpovědět
luci:hmmm..pekny...a nemohlo se stat, ze to popletli?
Odpovědět
Profilova fotka
butt: trochu jo,ale jde to fakt pomalu.nejlepší by bylo,kdyby to někdo napsal za mě 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
takže nic jo =-) tak to je jak u mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Butt, no mně taky přijde, že to popletli, navíc mi ani neposlali účet, to už sem tam volala, tak snad to pošlou, no a zítra musím volat znovu, že je blbá velikost, nechápu to.. =-)
Odpovědět
princez:to by asi chtel kazdej :-D agua: :-D luci:to je fakt divny...od koho ty prstynky mate?a mas objednavku, na ktere jsou velikosti tech prstynku?
Odpovědět
lucie777 meli by ti to vymenit-teda nam nabizeli pokud nesednou ze o dve cisla jdou kdykoli vytahnout a neni to vubec vide-na jejich naklady
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?