Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
weru:neprovokuj :-D satecky jsou zatim domluveny tak, ze 4. dubna jedu do phy je vyzkouset :-) tak su zvedava :-D budu samozrejme hlasit ;-) ale uz jsem jarkovi oznammila, ze kdyz to vyjde, tak bude mit ruzovou kravatu (nesnasi ruzovou :-D ) a souhlasil, tak se mu asi ty satky libi :-D
Odpovědět
Jojo, to znam. Ono abych to upresnila, ja se probudila v devet, ale pote, co jsem zneskodnila hypoglykemii jsem z tohoto prudkeho nedostatku cukru upadla v dalsi spanek:-D Zalozime organizaci lobbující za posunutí pracovní doby.-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je teda sladký život diabetičky 8-) :-D
Odpovědět
weru:nas ve skole nedavno ucili, ze podle nejakych vyzkumu, lidi myho velu by meli chodit do prace (skoly) nejdriv na jedenact :-D a ten vyucujici dodal, ze to by bylo fajn, ale heste tak koncit o pul druhe :-D to by se mi libilo :-D :-D
Odpovědět
holky, já chodím do práce na půl desáté a cesta mi trvá pět minut..... :-)
Odpovědět
Butt - Vyzkumy by se mely poslouchat! To je prave ono - ze kdyby se posunula doba, kdy se chodi do skoly, tak se skola posune zase dyl do odpoledne. Ja bych to osekala z obou stran:-D sestri - ja vim, to se mi stava az posledni dva roky. hypoglykemie je ten nejlepsi prasek na spani:-D:-D
Odpovědět
taggy:aby ti jedna nepristala :-D
Odpovědět
taggy - uz jsi slysela neco o kolegialite?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to taggy přejme ;-)
Odpovědět
weru:jj presne :-) ja si muzu udealt rozvrh jakej chci, kldine muzu chodit do skoly jen vecer.jenze to je pak celej den v haji, clovek vstane v poledne a nic nestihne..takze si davam skolu na osm...ale pak nadavam, ze je to pruda vstavat :-D
Odpovědět
sestri - jsi skoro nezdrave benevolentni:-D
Odpovědět
butt -a co ty saty?
Odpovědět
Článek se načítá
weru uz jsem psala :-D (prispevek z 13.18)
Odpovědět
jsem slepa jak patrona:-D Tak to je skvele - ruzova kravata, to by byl ustupek i pro me:-D
Odpovědět
weru:mas jeste rozespaly ocka, vid? :-D ja mam ruzovou strasne rada...tak uvidime jak to dopadne :-) dneska jsem mela zas vybornej sen o svatbe, ze jsem servala fotografa, at nas uz presne fotit, ze me to se*e :-D
Odpovědět
To me se dneska zdalo, ze me svadel nejaky chlapec a ptal se mne, jestli jsem uz s mym partnerem spala, protoze jinak by mi to vynahradil:-D:-D Mas se po svatbe na co tesit:-D
Odpovědět
weru: :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D pekny :-D hele ja se tesila, ze uz jen chvilka a takovych snu se zbavim :-D a jak ten tvuj sen pokracoval? :-D
Odpovědět
hola hej zdravim :-D :-D
Odpovědět
sem mu rekla, ze jsem vdana a muj sexualni zivot je dostacujici. Nacez se on zvednul a rekl, ze je to skoda:-D Ja nevim, jak jiny holky, ale kdyz jsem se bavila se dvema vrstevnicema, co se taky vdaly, tak asi dva mesice po svatbe ,mely casto sny, ze je bali ruzni kluci, kteri se jim treba v tom snu i libili. a casto se jednalo o kluky, ktere znaji v realu a v realu by o ne ani nezavadily. Mozna je to nejaky podvedomy srovnavani se situaci...nevim:-)
Odpovědět
cau Terezko, vitej v perverzni diskuzi:-D
Odpovědět
dekuju :-D koukam koukam kam jste zabruslily :-D
Odpovědět
weru:me se takovy sny zdavaji uz ted :-D tak se mi zdalo o mym bejvalym, pak o mym spoluzaku, o mych ucitelech a tak :-D trosku psycho :-D ale jak rikas, clovek asi nejak podvedome srovnava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Téda holky x-)
Odpovědět
to je co sestri :-D :-D normalne holky ja s timhle zkusenost nemam teda...jen se mi obcas zda o Pavlovi jako o mym priteli..toho pak rano budim :-D :-D
Odpovědět
presne - me se taky jednou zdalo o spoluzakovi:-D podle toho, ze to potkalo tolik lidi, si rikam, ze to asi bude normalni. Pred svatbou to az tak nebylo, ale po ty svatbe jeden cas dost. A ted uz to uplne pominulo. Ondra se mi za tyhle sny hrozne smeje:-D Ovsem ja ted mela taky paradni vytlem. Jsem si vecer cetla a Ondra uz spal. a najednou otevrel oci, zvedl se a prikazal mi "pripoutej se!":-D:-D:-D:-D Rano o tom samozrejme nevedel:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já takový sny nevedu :-( =-) :-D Ale za to se mi zdálo, že na naší svatbu- 6. 6. sněžilo :-D Taky docela masakr :-N :-D :-D
Odpovědět
to je maso sestri :-D to je prd holky ja byvam docela dobre namesicna, chodim jako zombie po dome :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Terez fááákt jo? To z tebe musí mít Pavel radost :-N
Odpovědět
terezka - no tak kdyz jen chodis, je to dobry. Nekdo ve spani vyzira lednici:-D
Odpovědět
weru:ja se tema snama radsi moc nechlubim :-D a pripoutala ses? :-D me se nekdy stava, ze se ze spanku smeju tak nahlas, ze me to vzbudi :-D :-D :-D tery:nevic o co prihazis, ze ty sny nemas :-D :-D sestri.to je kvalitni :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?