Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
dobré ráno, kde jste kdo..... :-)
Odpovědět
taggy:dobre ranko ;-)
Odpovědět
ahojky, já vždycky koukám, jak tady holky od sedmi ráno už diskutují a dneska nikdo.......a co ty, jsi ve škole nebo máš volno?
Odpovědět
taggy:jj to taky koukam :-D dneskas asi maji vsichni moc prace :-) ja jsem ve skole, za chvilku mu zacina hodina...a co ty?uz mas zase vikend? :-)
Odpovědět
čau :-) já jdu dneska k dochtorovi, a tak se mi tam nechce, i když žádný injekce mě nečekaji...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :-) ja jsem taky tady ;-) ;-)
Odpovědět
butt: jojo, už mám volníčko.....tak procházím stránky na netu a sháním nějaké věci na svatbu......teď jsem to tak měsíc vůbec neřešila, tak se jdu na to vrhnout.... iwci: ahoj, a jakto, že jdeš k doktorovi? holky nemáte některá zkušenosti s internetovým obchodem studiokvětuše?
Odpovědět
iwci:ukaz mi jednoho cloveka, kterej chodi rad k jakymukoliv doktorovi :-D tea ahojky :-) taggy:me to ted v poslednich dnech taky zas pekne chytlo, ze jako musim neco chystat a resit kolem svatby:-D
Odpovědět
tak ja utikam, preji vam vsem pekny den a moc neplkejte, at vas zas nemusim docitat :-D :-D
Odpovědět
jj, butt: já včera opravovala svatební noviny, teď hledám botky, spodnice, organzu a tak....a už se těším, v dubnu pojedeme do brna na výlet, na vaňkovku i do města, ať můžem prolézt co nejvíc obchodů s botama a dekoracema...... a co řešíš ty, teda kromě šatků, jako včera? ahoj teo..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jdu dnes k holicce...uz se moc tesim. ostriha me a udela predsvatebni strih ;-) . tak doufam, ze uz mi to za tech 14 dni moc nedoroste :-( :-D
Odpovědět
jé, teo, ty už máš svatbu za čtrnáct dní.......jak vrcholí přípravy?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
taggy : jj, vrcholi...nejak prestavame stihat :-D ...
Odpovědět
tak to už se těším na fotečky a na dojmy......co vám ještě chybí doladit?
Odpovědět
taggy:pekne jsi pokrocila ;-) a rkom satu skoro nic neresim, koukam obcas na boty, kdyz jdu kolem nejakyho obchodu a pokukuju po nich na netu, ale porad nemuzu najit takovy, jaky bych chtela :-( tea:ja se taky strasne tesim na dojmy a fotky :-D
Odpovědět
máme prstýnkyyyyy x-)
Odpovědět
treisi:ukaaaaaaaaaaa ;-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
treisi:krasny :-D a muzu byt zvedava a vedet na kolik vas vysly?
Odpovědět
butt málo,určo míň než vás...to víš ...to jsme my socky jak tady bylo na beremku napsáno o jiných ;-)
Odpovědět
treisi:my jsem taky socky :-D neptala jsem se, abych porovnavala, kdo ma drazsi a kdo levnejsi, jen jsem holka zvedava :-D
Odpovědět
butt: je to stříbrou s pozlacením a vyšli nás na méně než litr
Odpovědět
treisi:ahaaaaaaaaaaa na obrazku to vypadalo jako zlato ;-) tak dekuji, ze jsi ukojila mou zvedavost :-)
Odpovědět
;-)
Odpovědět
takze myslenku o medailnokach jste uz nechali byt, jo?
Odpovědět
dneska ráno tu opět nejste? vždycky se až divím, že tady blondata.sestricka píše už před osmou ráno....a dneska opět nikdo? já jdu do města vybírat své lásce dárek k svátku....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj! Dneska tady jsem :-D Teď jsem dva dny byla na školení a netu byla až večer. Taggy, jinak to psání po ránu už vzdávám, protože to bych si tady mohla psát tak sama se sebou, takže si raději počkám :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj taggy, že by pracovaly.. :-D Co budeš kupovat?
Odpovědět
Ahoooooooooj je tu nekdo :-)
Odpovědět
ahooooj, je, hodím sem fotečku, to se nám dnes narodilo :-) http://i39.tinypic.com/25a1csx.jpg
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?