Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
tery co znamena "po tele" :-o
Odpovědět
no jako ze jsou na telo, jako ze jsou uzsi :-D
Odpovědět
butt - já myslim, že když jsou na šněrování, tak jsi za vodou. Tam je vždycky minimálně 3 čísla rozptyl. Ta vlečka se dá jednouše založit a přišít a až je budeš chtít prodat, zase se ty stehy odpářou, aby byly "v cajku":-D. Akorát nevim, jestli Ti je bude chtít posílat jen na zkoušku:-(
Odpovědět
tery:aha :-D ja to nepochopila :-D weru:uvidim, co mi odepise..jsem ji psala, ze zalohu bych ji zaplatila, aby jako pochopila, ze mam vaznej zajem :-) tak treba na to pujde :-) ono kupovat to jen podle obrazku se fakt neda...v nejhorsim si udelam vylet do prahy no...a vlecka se mi treba nakonec zalibi a bude :-D
Odpovědět
tak holky moc dekuji za poporu, jste poklad ;-)
Odpovědět
Si myslim, že se domluvíte, žádný strachy. Měj na paměti, že člověka vždycky víc mrzí ty věci, který neudělal, než ty, který udělal:-)
Odpovědět
weru:jj to je krasny heslo :-) tak ja budu prubezne informovat, jak to s nima vypada :-)
Odpovědět
butt v pohode, tak snad ti padnou hezky, ale ja myslim, ze urco ;-) holky padim hezke sny ahojky jdu chrnet pomalu :-)
Odpovědět
terez - brou:-)
Odpovědět
tery dobrou noc! ;-)
Odpovědět
butt - snad ses nedostala do radostnyho komatu?:-D
Odpovědět
skoro :-D jsem ukazovala saty mamce :-) ale s nou to je tezky, nedokaze hezky saty ocenit :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ja jsem zjistila, ze saty s mamkou vybirat nemuzu, protoze jestli ma nekdo opravdu jiny nazor, tak ona:-D Ne, ze by emela hezkej, ale mame proste kazda jinej:-D
Odpovědět
weru:moje mamka zas nema nazor zadnej :-D ale je strasna pesimistka, tak jsem se uz dozvedela, ze mi ty saty nebudou sedet, a ze zaplatim a ta pani mi saty neposla atd :-D :-D
Odpovědět
:-D:-D To znam. Sice ne od svych rodicu, ale znam:-D I kdyz Ti pujdou a ta pani je posle, tak se najde jiny duvod k pesimismu:-D
Odpovědět
zabit takovy lidi :-D
Odpovědět
Bohuzel, vetsinou to delaji prave takovi lidi, ke kterym chovas uctu a hubu na spacir si pustit nemuzes... To kdyz to pak udela nahodou nekdy chudak Ondra, tak to schyta za vsechny tyhle lidi dohromady:-)
Odpovědět
weru:tentokrat to odnesla i moje maminka :-D ale vim jiste, ze az bude jarek muj manzel, tak vsechno tohle bude odnaset on :-D a ja dokazu byt pekne protivna, taky hi lituju, jako ty ondru :-D weru a jakpak se mas?plnili sjte jese nejaky dlasi postni ukoly, nebo bowlingem je uz splneno? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,přišla jsem z koncertu,byl skvělej,balím poslední věci,zítra ráno brzo jedu domů
Odpovědět
ahoj princez, dekujeme za hlaseni :-D na jakym koncerte jsi byla?
Odpovědět
Jo, vsak moji rodice ho nikdy nezapomenu politovat, jakou furii si k sobe uvazal:-D Je to strasne nespravedlivy, ze kazdej splin vzdycky zakonite odnese clovek, kterej je nejblizsi. Porad se mam co ucit... Tak me je posledni tyden pomerne soufl, snazim se neco delat. Dneska jsem sla na nakup a zase mi vylitla teplota i cukry. To je prece na palici, kdyz jde jeden koupit rohliky a uz mezi regalama do sebe haze prasky, aby mu nebylo blbe:-D No postni ukoly jsou kazdej rok trochu jiny, prodle toho, co je pro me zrovna "aktualni". Pracujeme s Ondrou na prohloubeni modlitby. Jsou to takovy ty kazdodenni veci, kdy se treba cloveku do neceho nechce, ale premuze se a udela to. No a jak dupou kralici Tobe?
Odpovědět
weru:blazen, ze si te vzal, ze? :-D mas pravdu, ze to je nespravedlivy..ale ono to proste castecne ke vztahum patri..to ale samozrejme neni omluva pro takoyv nase jednani :-D to je ujety, ze te to tak trapi :-( no ja se tohle postni obdobi v tom vsem placam tak nejak hur nez kdykoliv pred tim :-( nemela jsem zadny velky cile, ale i ty malicky, jak rikas kazdodenni zalezitosti, mi nejak delaji problem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
butt: na Hradišťanu,chodím na ně od tý doby,co jsem v Brně,jsou úžasný a dneska to bylo asi fakt nejlepší,co jsem kdy viděla
Odpovědět
princez:vypada spokojene :-D a to je hlavni ;-)
Odpovědět
ahoj holky, vidím že ještě nespíte a litujete svoje miláčky.....tak vám řeknu, že můj taťka, když jsem byla protivná, tak mi vždycky říkal: Chtěl bych vidět toho blbce, který si tě jednou vezme.......a pak přišel Marian a řekl: hmm, tak jsem tady..... :-) naši si taky vždycky neodpustí říct, že jsem hrozná, protivná, a že chudáček on.....ale to je všechno sradna...
Odpovědět
taggy: :-D :-D :-D peknyyy. u nas probehlo neco podobnyho, akorat tatka rikal, ze kdyz budu porad krkat, tam me zadnej nebude chtiti a tak neslusne se projevuju porad a jarek me stejne chce :-D jsem to tatkovi onehdy pripominala, ze se zmylil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taggy :-) :-D u nás to ani tak nebylo,taťka si akorát dělal legraci,že si nestihl pořídit zbrojní pas,aby mohl odhánět ty zástupy nápadníků :-D :-D nakonec to ani tak hrozné nebylo :-D
Odpovědět
hahaa, butt.....tak to je dobrý, já být chlapem, tak tě nechci...... :-D :-D :-D
Odpovědět
taggy: :-D :-D my s pritelem obcas soutezime, kdo se projevi hlasiteji, jsme takovy prasatka :-D princez:to muj tatka se spis bal, ze se me nezbavi :-D
Odpovědět
utikam spat, dobrou noc vsem :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?