Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
agu - tak mu dej darkovej poukaz do rybarskejch potreb:-D:-D Tam si urcite vybere:-D
Odpovědět
Tak můj přítel se jmenuje Marian...má svátek až příští týden, ale slavíme to už v sobotu..... a golfovou hůl, to fakt ne....když jsme byli na golfu naposled, tak asi po pěti minutách přišel s krvavým čelem, jelikož ho trefil jeho syn - samozřejmě nechtěně....tak jsem řekla, že si ho nenechám zabít...
Odpovědět
Profilova fotka
weru já myslím že radši néééé ]-( když sem ho tam naposledy nechala samotnýho 15minut tak tam nechal 50.000( slovy PADESÁT TISÍC) takže pokoušet to nebudu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
]-( a neptejte se mě co za to koupil pač sama nevím ]-( možná mi to řekl ale já ječela tak sem to asi přeslechla :-N
Odpovědět
agu to je maso :-D
Odpovědět
Profilova fotka
terez to nebylo maso ]-( ]-( to bylo snad i něco horšího ]-( ]-( ]-( sem si jen odskočila na wc a takhle to dopadlo ]-( ale je zase fakt že od té doby tam nebyl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale já sem si za to zase koupila boty který mi nechtěl předtím koupit 8-) :-D :-p
Odpovědět
tak takhle se teda u vas utracej ty miliony:-D
Odpovědět
Profilova fotka
weru ty se směješ ale já myslela že ho těma prutama v ten moment zabiju a do zadku mu naspu ty kuličky co maj být žrádlo pro ryby =-) =-) ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
nacpu ]-( :-N =-)
Odpovědět
tak když byl spokojený, to víš, peníze letí rychle pryč..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdár holký :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj marti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se Vám musím pochlubit, ale asi budeme mít nový autíčko x-) Ne, teda, že bychom měli starý, ale navyhovuje nám, je pro nás moc malý...na to naše cestování a do budoucnosti mimi..... x-)
Odpovědět
weru:proc jako chudak?to jako musim myslet jen na nej? :-D :-D a ja jedu k tobe jedu na navstevu, jo? :-D agua:ty jo tolik penez za takovy blbosti :-D :-D :-D
Odpovědět
blondy:pekny :-D a jaky budete mit?
Odpovědět
Profilova fotka
Butt bude to nový golfík x-) jdu večeřet, ale ještě se ozvu ;-)
Odpovědět
jee to je supr blondy :-)
Odpovědět
blondy:dobrou chut ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt já tomu taky říkám blbosti pač stejně nikdy nic nechytne :-N 8-( a i kdyby tak to musí pustit pač u nás to nejíme =-) :-N
Odpovědět
agua:cozeeeeeeeeeeee? :-D :-D :-D :-D :-D tak to je vtipny :-D :-D :-D :-D :-D jakoue kdyby to chytal a vy to jedli tak bych to jeste pochopila :-D :-D :-D se vsi uctou k tvymu nastavajicimu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
8-) butt prostě já to nechápu stojí to prachy (když je povolenkový lístek u nás stojí cca 3tis 8-( ) a my ryby nejíme 8-) on tam prostě jen sedí a čeká zda mu něco zabere či ne.... :-N když jo tak to vytáhne změří a pustí :-N =-) logiku též postrádám :-N a to mu minule ještě někdo ukradl podběrák 8-( 8-( 8-( taky levná záležitost 8-(
Odpovědět
agua:ale vem si kolik by za ty penize bylo botu, obleceni a kabelek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-N butt :-D tak to zase ne že by mi zakázal si něco koupit ;-) já dřív utrácela kolem 5tis měsíčně jen za make upy =-) :-N dnes už ne dnes se mi nechce s tím piplat :-D =-) dnes utrácím za mimi věci :-N
Odpovědět
agua:no ja neriam, ze zakazuje, ale kdyby se penize misto do rybareni daly do techto veci... :-D fakt pet tisic, jo?ty jo..si nedokazu predstavit asi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
=-) =-) =-) =-) butt ale jo jde to :-D :-N dneska sem skrblík a skrblím pro dítě :-N :-N :-N :-N =-)
Odpovědět
agua:verim, ze to jde :-D tak ale pekny, ze se umis pro mimco omezit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Jouza mi říká že sem krásná jedině hned ráno když se vzbudím, vlasy mám každej jinde, oči slepený :-N takže malovat se nemusím když je stejně slepej že :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a pro dítě bych klidně i vraždila |-| |-| jen kdyby přišlo no :-N
Odpovědět
agua: :-D :-D pekny, ja jsem taky nejradsi, kdyz si jarek sunda cocky :-D :-D a mimco urcite prijde ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?