Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
butt -cekam na Ondru, az se vrati z prace... Kasli na ladeni, jestli se Ti libi, tak to neres. Hlavne, at se v nich citis pohodlne a to si myslim, ze v tehle budes:-)
Odpovědět
weru:dobre budu se tvou radou ridit :-D ja jsem te holcine uz napsala, tak uvidim, co mi odepise... :-) chudak pracuje do noci, jo? :-o
Odpovědět
no jo, odjel uz rano, protoze jel do skoly a odtamtud rovnou do prace. A jelikoz se porad neco deje, tak odpoledni smeny jsou do jedenacti vecer.
Odpovědět
huraaaaa....uz se vraci:-D
Odpovědět
weru :-D :-D ja uz pujdu pomalu do hajan, tak preji dobrou noc!papa :-)
Odpovědět
jsem kaputos :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čus holky ;-) butt ty šaty co si házela odkaz mám v albu ale s červenou stuhou ;-) a může tam být jakákoliv ...i zelená :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ty šaty sem si taky zkoušela, sem jim prostě neodolala, i když vdávat sem se v nich ani nikdy nechtěla, ale na modelce vypadají líp no.. =-) i když sem čekala, že na mně budou horší.. :-D Sou ale hrozně pohodlný a i se v nich dobře chodí!
Odpovědět
Profilova fotka
Luci já bych právě chtěla nějaký takový styl na převlečení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ste mě teď hrozně nahlodaly s tím bazarem, mám svatbu do růžova, tak by se to hodilo, ale dávat 4500 za šaty na převlečení je hodně, ale sou fakt krásný.. Co řikáte na mě v těch šatech? Mám to v albu.. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci sluší ti x-) x-) x-) x-) a kolik vyjdou na ebay? =-) že bys je pak prodala a nebo si je nechat na plesy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To netuším, za kolik budou na ebay. Ty by mohly být i plesový, to je pravda, jen ty plesy už moc nevymetávám.. :-N Ale dík, že mi sluší x-) , kupodivu sem se v nich i dobře cítila, na to, jak sou obepínací.. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
luci:tobe fakt slusi ;-) jinak ja jsem taky nahlodana, strasne se mi libi, ale chtela jem prece jiny :-D luci a fakt se v nich dobre chodi?nemusel by clovek delat pidikrucky?a jeste mi rekni, ten vrsek je jako korzet?
Odpovědět
luc - mně přijdou prostě pěkně šmrncovní:-) butt, fakt o nich uvažuj!:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Butt, jj, vršek je jako korzet a spodek se rozšiřuje od kolen, takže se v nich chodí dobře, já právě čekala, že se v nich nebude moct chodit a fakt to šlo, byly lehounký a příjemný na těle, ale já si zkoušela ty originály, tak nevím, jak na tom budou nějaký padělky.. :-)
Odpovědět
weru:od vcerejska neresim nic jinyho :-D :-D pani mi slibila, ze mi je promeri, blby je, ze je z prahy a tam j tezko pojedu zkouset...takze trosku riziko...
Odpovědět
butt - no az pojedes za mnou a navstevu, tak to muzes zkombinovat s tim zkousenim prece, ne??:-D
Odpovědět
nemyslis na nic jinyho? No chudak Tvuj partner:-D
Odpovědět
Ahojda holky, tak jak se máte? já jsem ještě v práci, ale docela to utíká......miláček bude mít svátek, tak vymýšlím dárek....nemáte nějaké tipy? teda kromě parfému, oblečení, trenýrek, hodinek.....to všechno má :-)
Odpovědět
:-) Ahoj holky
Odpovědět
ahoj tery...
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy taky přemýšlím co Jouzovi k svátku :-N a už mě nic nenapadá 8-)
Odpovědět
ahoj taggy ;-) no holky taky jsem tohle nedavno resila, akorat ze to byly narozky :-) hlavne nas ceka nekolik desitek let vymysleni dalsich darku pro BM takze nam brzo dochazi napady :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
=-) =-) no tak mě po 6letech už vížně nic nenapadá ]-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
vážně :-N
Odpovědět
já si taky říkám, že po dvou a půl letech nevím co, tak co si budem dávat za dvacet let...... fakt nechci skončit u flašky a ponožek pod stromeček.... :-D :-D :-D Zatím jsem mu koupila vizitkář, protože ten vím, že chce a potřebuje....jinak kravaty, vizitkovník, sponu na kravatu, diář, manžetové knoflíčky, náramek na ruku, krémy na obličej....to už všechno dostal, tak si teda fakt nevím rady...... aqua: vlastně ty máš doma jouzu, ten má taky svátek......i my je budeme slavit spolu s přítelovým svátkem, je to jeho taťka a můj děda....
Odpovědět
taggy tak bych taky nechtela skoncit :-D :-D
Odpovědět
golfová hůl, ta se neztratí:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy jj taky mám doma Jouzu :-D x-) no já mu právě vše do práce taky nakoupila na vánoce a na minulé narozky :-| a teď fakt nevím :-| :-N
Odpovědět
Profilova fotka
prej golfová hůl :-D jouza by se s ní ještě zabil :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?