Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Jouza nepije takže na púivo by nešel :-N =-) ale na ryby jo 8-)
Odpovědět
agua:tak ten bude montovat policky a podobny veci a my utracet miliony weru ty uz jsi vdana, tak smula :-D princez:asi tak :-D
Odpovědět
Jouza pljde s našima manžama na kuželky a pivo, pohoda... :-D weru: hele, tak to teda bacha, tenhle týden s ní chodíme utrácet my a běda jak ne! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,já fakt nevím,jestli si sem mám to datum napsat nebo ne,když je to ještě tak daleko,navíc to pak nebude žádný překvapení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
=-) =-) 8-) 8-) 8-) hele pokud Jouzovi koupíte prut a žrádlo pro ryby tak máte od něj třeba na týden klííííd 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
princez já to sem taky šoupla a přitom je to dááááleko 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale pořád to máš blíž než já :-)
Odpovědět
peincezna: jen šoupni, aspoň bude o čem mluvit :) agua: tak prutů mají naši doma hafo, takže ho zabavíme.. Už si jdu dělat seznamy, kam půjdem nakupovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
iwci:koukám,že Tobě se to taky krátí,co?kolik ti je a příteli a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D iwci :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
princez to uteče ani nebudeš vědět jak ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ali,už aby to bylo :-D
Odpovědět
agua:diky za navod :-D vasnivej rybar, jo? :-)
Odpovědět
princez: mi 26, jemu 25(za měsíc taky 26), jsme spolu rok a 5 měsíců :)
Odpovědět
iwci:to je teda nezodpovednost se brat po tak kratke dobe :-D
Odpovědět
Iwci - nejsi nahodou shopholik?:-D:-D agu - za dlouho? Se ani neohlidnes a za tejden se budes vdavat a panikarit:-D
Odpovědět
butt: já vim, vymykám se statistikám a vůbec - nemám se jít rovnou ostřelit? :-D werumka: mno..jak se to vezme... když dodáš peníze, tak můžu být cokoliv si budeš přát (smajlík významně pomrkávající jedním okem)
Odpovědět
iwci- jo taaaak, tak tos mela rict hned, ze spolupracujes s mafii:-D
Odpovědět
:-D :-D :-D tak jak to bude s tou agua, necháš nám ji dobrovolně nebo tě máme navštívit? 8-)
Odpovědět
iwci:ja se svym budoucim manzelem nejsem zas o tolik dyl :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj vášnivej rybář 8-) já bych tam s ním vydržela maximálně hodinu a pak byh po něm loudila sex v přírodě a to by mu zase utekla nějaká ryba takže si jezdí sám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To jen já a Jouza sme tu jak manželé po 2Oletech ]-( :-p :-D =-)
Odpovědět
Profilova fotka
iwci: to jste spolu o něco déle než my,my jsme spolu rok a něco málo přes měsíc. já teda nevím,ale že bych nějak panikařila,co se týče svatby,tak asi ne.já vím,že to říkám teď,kdy je času dost,ale nějak mám pocit,že to bude v pohodě.
Odpovědět
:-D já bych na ryby nikdy dobrovolně nejela, přijde mi to jako největší nuda ve vesmíru... Leda že bych měla záruku, že mi každých 5 minut zabere minimálně štika. butt: no tak vidíš, ty nezodpovědnice :-D
Odpovědět
agua: aspon si od sebe odpocinete, to je taky zdravy :-D hele a jak dlouho spolu vlastne jste? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
iwci já si to myslím taky :-N :-N :-N mě by to prostě po 5minutách nabavilo :-N
Odpovědět
iwci:jinak bych si prece nedovolila ti to vycitat :-D
Odpovědět
princeznicka: a ono to v pohode bude, neboj :-)
Odpovědět
jdu si zas chvíli číst, tak kdybyste probíraly třeba.... nákupy nebo tak... tak na mě houkněte :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?