Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
terez :-D no jo já mám momentálně volno =-) tak se válím :-D
Odpovědět
a ty pracujes nebo jeste delas skolu agu?
Odpovědět
Profilova fotka
terez já už pracuju :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale chtěla bych se vrátit do školy až budu těhu (na dálkové) :-)
Odpovědět
aha a co delas? a az budes tehu tak dalkove vysokou? mam taky podanou prihlasku na VS dalkove kvuli mimcu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
terez ještě nevím jaké studium ;-) jelikož budu v těhu pracovat pořád stejně jako teď (asistentka RM) a ještě si chci otevřít internetový obchod :-N + to studium tak uvidíme co vyberu :-)
Odpovědět
aha ttj :-) internetovy obchod? jee taky planujeme s mamcou jeden otevrit, ale to je asi jeste hudba daleke budoucnosti :-) chci pri mimcu vest doma nasim ucetnictvi, protoze maji obchody tak abych mohla delat neco dom a neco malo vydelat :-) takze taky nevim s tim studiem :D kazdopadne se tam taky nemusim dostat, takze to moc neresim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) terez ;-) tak já teď dělám tu asistentku + sem tam pomáhám ex šéfovi s projektama 8-) takže práce dost :-N tak uvidíme zda mi ještě při e-schopu zbyde čas na studium :-)
Odpovědět
hlavne pri mimcu :-) ja uz bych to taky chtela zkouset :-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
terez tak tak 8-) to snažení sice krásný ale jak je to dlouho už tak už je to na palici |-| |-| |-|
Odpovědět
to jo :-( moje znama s tim ted taky prochazi :-( vsak se vam to povede oboum ;-) agu musim padit, mam hodinu :-| tak se mej hezky papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj pá ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, to baste mi nevěřily, ale já mám dneska kupu práce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-. fáááákt? :-. =-) :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Agu, už od rána, asi tu budu dneska dýl. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
:-N chudáku =-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alespoň budu mít nadělaný hoďky a někdy uteču brzy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) tak to jo....to se máš...to já nemám kam utéct ]-( :-N a pracuju většinou od rána až do jedný dvou ráno :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ale zase je fakt že když nechci nepracuju :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
A nebo nepracuješ vůbec, když se Ti nechce... =-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak nějak :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no nic musím valit 8-) jdu opět utrácet miliony :-D =-) hlavně se nehlaste všechny že chcete semnou :-N zase tolik těch milionů nemám :-D :-D :-D
Odpovědět
agua:hele a nechces si vzit me?ja bych ti s tim utraceni milionu rada pomahala :-D
Odpovědět
já se taky hlásím, mohly bychom uzavřít registrovanou trojici, co vy na to? :-D
Odpovědět
iwci: :-D :-D :-D :-D ja jsem pro :-D
Odpovědět
tak super, teď už jen oznámit to partnerům a ukecat aqua :-D
Odpovědět
iwci:malickost :-D
Odpovědět
mno.... já teď tomu svýmu oznámila, že mu sním jednu ze dvou sardinek (jeho oblíbený jídlo) a odpověď byla JO, tak je na to asi dostatečně připraven :-D
Odpovědět
nebo neposlouchal :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?