Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Agu, promin ze se tak blbe ptam :-( to jsem nevedela..kazdopadne urco to prijde uvidis ;-) pribuzna se takhle snazila, az ji doktor poradil - opijte se temer do nemoty a s manzelem na to skocte..no a ma dve deti :-)
Odpovědět
Ahoj luci :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-N terez tak to nepude Jouza nepije vůbec a já sem se alkoholu nadobro vzdala před dvěma lety když sem jouzovi poblila den starý auto |-| :-N :-N :-N :-N :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Terez, tak takovou radu bych od doktora nečekala.. :-D Agu, tak asi budete muset začít zase pít, jen pak chodit pěšky.. =-) :-D
Odpovědět
aha tak to je problem :-D luci no ono to zabira vazne, protoze podvesek mozkovy ti blokuje tyhle veci..kdyz neco moc chces podvedome na to myslis a on to blokuje..alkoholk to odbourava :-)
Odpovědět
ja si ale moc nedokzau predstavit chlapa opilyho do nemoty, jak dela deti :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci =-) :-D :-D :-D že by :-D =-) =-) terez no uvidíme na konci měsíce jdu k novému dr tak snad se hneme dál :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale aby to dítě pak nebylo dementní, když budou snaživci pořád v lihu.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-N :-N =-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D dementní :-N :-N
Odpovědět
butt ne do nemoty, musi byt opily jako pri smyslech :-D agu urco to pujde ;-)
Odpovědět
luci to snad ne :-D ikdyz pritel taky rika, ze se na to bude muset nejak dobre pripravit, aby to byla ta nejlepsi mozna verze to mimco :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak Jouza se opije jen když objedná pivo =-) =-) :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D teda už když objedná pivo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ha taky sem dementní naši asi chlastali =-)
Odpovědět
rikal, ze nebude pit, kourit a bude zdrave jist...jsem zvedava kdy zacne :-D :-D :-D
Odpovědět
dela si z toho srandicky :-D
Odpovědět
ahoj holky ...dlouho jsem tu nebyla ..tak jak se máte a jak probíhají pořípravy?já jsem si dnes objednala užasný podvazek i s bacardi(flaškou rumu) na posilnění ;-) tak sem fakt rada až dorazí :-D
Odpovědět
ahojky ;-)
Odpovědět
holky kdo se hlasi za me udelat ukol do skoly? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Butt, když za mě uděláš zkoušku ze správka, tak ti udělám úkol.. :-D To by bylo rodičů alkoholiků, kdyby to takhle zkoušeli všichni.. :-D :-D
Odpovědět
luci tjn :-D :-D
Odpovědět
luci:hmm to bude asi jednodussi, kdyz si udelam ukol sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt, asi jo, co máš za úkol? :-)
Odpovědět
luci:nejaky pytloviny z procesu..mame dementi ucitele, nam dali ukol z veci, ktery ani nejsou odprednaseny, nevime o tom zhola nic ani kde to v osr hledat, ale priklady musime vyresit :-D demence fakt..... ale uz mam sest z deviti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to seš holka šikovná! Jako občas proces? Já dneska trpěla na mezinárodu soukromým, takovou krávu, co na to máme, svět neviděl... ]-(
Odpovědět
luci, ale kolik usili me to stalo :-D a prave se mi uz nechce do toho zbytku :-( a jj obcansky procesni :-) oni jsou dementi ucitele asi vsude, si nevyberes :-D ja vzdycky zurim a rikam si, ze pro ten titul musim neco vytrpet :-D
Odpovědět
jůů, občan proces - to byl snad můj nejoblíbenější předmět vůbec :-)
Odpovědět
iwci nezlob, nebo dostanes za trest priklady :-D jako vis co, me by to mozna nevadilo, kdyby nas nejdriv neco naucili a nenechavali to jen na nasem samostudiu.. (a kdo se ma jako v tech nasich pravnich predpisech vyznat, ze... :-D )
Odpovědět
butt: a co máš za úkoly? :-) Já teď bojuju pro změnu s veřejnou ekonomií, naukou o podniku a dalšíma krásama - pěkně nás na tý muni týráte, chudáčky pražáčky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nějak.. =-) Iwci, ty máš hotový práva? Tak já si dneska koupila knížku na tresta proces za 1200, abych si stejně příští rok nebo možná už v létě kupovala novou, to je na palici, kdyby nás radši rovnou učili podle novýho zákona.. tupci... 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?