Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
uz me to neba... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Treisi jj máme už se těším jak malé dítě :-N :-D :-D :-D jinak hojky všem já byla utrácet miliony 8-) :-D
Odpovědět
agu - a tos me nevzala s sebou?:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
weru :-D neřeklas :-D :-D :-D =-) stačí že sem měla sebou Jouzu ten co vidí hned chce ]-( jak malej ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) jsem zpátky z perfektního srazu s kámoškou a jdu něco dělat do školy,ach jo :-S
Odpovědět
agu - a Tys řekla, že někam jdeš?:-D To bys ty malý děti měla s sebou dvě:-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no neřekla sem že jdu utrácet miliony ale řekla sem že už musím letět :-D :-N =-) tož pro příště se polepším a budu hlásit :-D
Odpovědět
No a to je právě ta chyba ve výpočtu. Zamlčet takovou věc by mělo být trestný:-D a za co jsi utrácela?
Odpovědět
ahojte holky :-D zrovna dne jsem se koukala do penezenky, ze tam mam uz nejak dlouho penize, ze bych je mela utratit :-D ale miliony tam nemam :-(
Odpovědět
Profilova fotka
weru za jídlo hlavně :-N :-D toho sežeru :-x a pak za dekorace =-) a ještě sem si koupila gatě x-) butt :-D tobě se nemnoží v peněžence peníze????? =-) mě jo.....jednou sem si tam dala 200 a když šla za dva dny na nákup tak tam bylo 500 :-N :-D x-) =-) ale jak to netuším :-N
Odpovědět
agua:u me je zazrak, kdyz tam chvilku nejaky zustanou :-D pekny, mas dobrou penezenku :-D
Odpovědět
Tak to mě se maximáln stalo, že jsem tam měla 600 a druhej den 400. A taky jsem nevěděla jak je to možný. Odpověď bych asi hledala někd u bratrů:-D Na kalhotách ulítávám. Vůbec ne na tričkách. Kalhoty jsou moje vášeň:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
weru :-D :-D :-D :-D to se mi stává taky ale já odpověď můžu hledat tak u sebe :-N
Odpovědět
Já už teď taky, když s bratrama nebydlim:-D a to už ste kupovali dekoraci na svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
weru nene do domu 8-) a koupila sem nálepky na zeď do pokoje pro mimi x-) měli je jen za 9,90kč a přitom ty samé na netu pod 150kč nejdou :-)
Odpovědět
Ahoj holky :)
Odpovědět
Profilova fotka
terez ahojky :-)
Odpovědět
ahojky :-) tak co jak se dneska mate?
Odpovědět
Profilova fotka
terez já celkem fajne x-)akorát se mi pořád chce spát :-N =-) a co ty....
Odpovědět
agu - jsem si řikala, že byste byli tak rychlí - datum svatby a hned na to kupování dekorací. Bych se úplně uzarděla, protože já jsem v tomdle byla hrozně zpomalená:-) Ono nakupování na netu je fajn a pohodlný. Ale už se mi taky několikrát stalo, že když jsem šla přímo do obchodu, tak jsem sehnala věci levněji. Poštovné ani nepočítám. Já si teď sháním vlny, chci si uplést svetřík na léto. Ale nemůůůžu se rozhodnout jaké... terezka - nazdarek:-)
Odpovědět
Profilova fotka
x-) weru tak já právě taky většinou všechno seženu na webu levněji ale tohle bylo fakt výhodný a překvapilo mě to tak sem si vzala hned dvoje :-D :-D škoda že měli jen jeden druh s ovečkama =-)
Odpovědět
Profilova fotka
a neboj tak rychle to chystat nebudu :-D :-D :-D :-D začnu až někdy na začátky července to je času dost ;-)
Odpovědět
ja celkem v poho taky :-) agu ty nakupujes dekorace pro mimco? to se asi tesis stejna hodne jako ja :-D nebo uz jsi tehu? :-)
Odpovědět
agu - to je tak ideální. Kdybys začala dřív, tak už ke konci budeš řešit akorát zbytečný detaily:-)
Odpovědět
Profilova fotka
terez jj těším se hodně.....s každým dnem snažení je to víc a víc :-N x-) x-) x-) weru ;-)
Odpovědět
a jak dlouho to zkousite agu?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj terezko :-) :-) dneska jsem tu na skok,musím ještě dělat něco na zítra do školy
Odpovědět
Profilova fotka
Terez dlouho |-| |-| 16měsíců |-|
Odpovědět
weru a co ty co noveho :-D ahoj prin ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, jak se to tu zas rozrostlo.. :-D jak se máte, co je nového?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?