Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
ahoj holky, tak uz jsem tu zas :-)
Odpovědět
tery to je dobre :-D
Odpovědět
to je ironie butt nebo ne :-D
Odpovědět
Ne, to byla planovana "postni cesta" pro dospely z farnosti:-D Kdo chtel, tak si na prvni postni nedeli vytahl cislo a podle toho jestli mel sudy nebo lichy bud hazel sve cislo s kontaktem na sebe do krabice, nebo si z te krabice naopak nekoho vylosoval. No my jsme si losovali a tak jsme pak s nimi sli na bowling:-D Ma to mit za cil, aby se lidi farnosti trochu poznali. Protoze jsou tam ctyri mse za nedeli, tak se nekteri ani nepotkaji. Pro me osobne ten pust zacal vcera vecer, kdy manzel prisel s tim, ze si na tom bowlingu natahl zada a tudiz mu je musim masirovat:-D
Odpovědět
terezka - co myslis? Jsi tady nechala butt napospas me.
Odpovědět
ja jsem musela jit krmit muze predtim tak jsem zdrhla :-D ale koukala jsem, ze to tady nejak odpadlo..
Odpovědět
tery ja a ironie?to nejde dohromady :-D weru:aha :-D to je pekny ;-) to je teda strasna povinnost masirovat manzela :-D
Odpovědět
no prave, taky mi to k tobe nejde :-D :-D
Odpovědět
tery:to je chaba vymluva :-D :-D :-D
Odpovědět
butt - si ze me delas srandu, ale me masirovani strasne nebavi:-D terezka - a cims ho nakrmila, Maryso?
Odpovědět
ale pravdiva fakt :-D marysa mu moc nenavarila, dostal zbytky od obeda :-D
Odpovědět
weru:ty lenochui jeden :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
terezka - koukam, ze je dobre, ze mu nenavarila kafe:-D butt - tak mi rekni, co je na masirovani tak zabavnyho?
Odpovědět
weru :-D nahodou me masirovani bavi...kdyz me nekdo masiruje
Odpovědět
:-D :-D
Odpovědět
weru:ze te pak bude masirovat ten druhej :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
butt - to je prave ten kamen urazu, ze k tomhle nikdy nedojde:-D
Odpovědět
tak to je problem no weru :-D
Odpovědět
Tak ja se loucim, suvy, jdu si lehnout. Butt, uz hlavne nemluv o vajickach a Terezko ty nevar:-D:-D Dobrou difky:-)
Odpovědět
weru:tak to te chapu :-D :-D a neboj o vajickach uz ani neceknu :-D papa, krasny sniky!
Odpovědět
holky ja jdu taky, jsem tuha :-D papa suvy :-D varit uz nebudu neboj jdu chrnet :-D
Odpovědět
tery pa!!pekne se vyspinkej ;-)
Odpovědět
ty taky butt ;-) dekuju papa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrééé rááánko! Tak máme zase pracovní a školní týden.... :-| Už aby byl pátek :-N Co je nového? Jak jste si užily víkend? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem si uzila hlavne vcerejsi noc...do pul seste jsem sepisovala diplomku at mam dnes co odevzdat :-D a o pul osme vstavala s malym... :-D :-D :-D citim se "vazne odpocate" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No a Kuba zase včera vstával ve 13:30 ]-( !!!! A šli jsme v sobotu spát někdy kolem 23 hod. :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko holky :-) maja : tak to je mazec! tak to si s nim pujdes dat poobedovou siesticku, vid?
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, zavidim, taky bych si poooradne schrupla...idealnich tak tech 12-13 hodin :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sestricka : no to je kamil taky schopny tohle...ja to nechapu :-o 8-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já byla už v 9 na nohou a tak naivně jsem si myslela, že Kuba vstane kolem tý 11-12 jak většinou o víkendu vstává. No, tak měl oběd studenej :-N Jsem mu dávala limit do těch 13:30, pak bych ho šla kontrolovat, jestli dejchá :-N :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?