Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
weru jj to bylo taky moc pekny to promazavani :-D
Odpovědět
Profilova fotka
=-) weru i tak je krásný x-) :-D
Odpovědět
agua - už toho nech, rudá už jsem dost:-D butt - jj, chudák Zivel - za dobrotu na zebrotu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
=-) =-) =-) sem vám tam nakoukla a nevím ani hlavu ani patu =-) :-N weru proč rudá však je to pravda 8-) x-)
Odpovědět
weru jsi fakt sikovna!!hele chudak zivel, ale my se apson pobavily :-D :-D :-D (jsem ja dneska zase ale zla :-D )
Odpovědět
agua - no v podtatě šlo o to, že do diskuze přišel tento uživatel, který radil ohledně hudby v kostele, protože sám vedl scholu a hraje na varhany. Nevím, co je na tom firmózního, ale admini to zřejmě viděli jinak:-D Pročež jsem pojala podezření, že bych měla být vymazána též, protože pracuju v církvi taky:-D
Odpovědět
holky du delat neci na jidlo, tak se tu mejte hezky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-N :-N :-N :-N :-Ntak to asi budu taky smazána :-N :-N :-N :-N :-D :-D :-Dkdyž sem minule tady jedné slečně radila jak na smlouvu s RK a je to moje práce že? =-) =-) =-) jdu se udat =-) :-D
Odpovědět
butt - Admini zřejmě nepochopili, že práce v církvi je vždy zadarmo a nedělám si iluze, že by Zivel za své služby někdy něco vyinkasoval:-D
Odpovědět
agua - ale fuj! Buď ráda, že to přímo nesouviselo se svatbou, protože pak už by Tě jistě típli:-D
Odpovědět
butt- "du delat neci na jidlo"? To je nějakej novej pseudonym pro vaření?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
weru stydím se...a jdu se kát do kouta |-| pač dřív sem tu radila i s kytkama :-N :-N |-| |-| |-|jsem vyvrhel tohoto světa |-| |-| |-| |-| |-| :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
agua - ještě řekni, žes za to brala úplatky a půjdu Tě nabonzovat!:-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-p prd uplatky :-D :-D :-D :-D jen lichotky sem za to dostávala =-) =-) bere se to jako uplatek? =-) =-)
Odpovědět
Podle toho, jakeho zrna ty lichotky byly. Kdyby to bylo něco ve smyslu "za tohle bych i zaplatil", tak pak by se o tom jako o úplatku dalo spekulovat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
]-( ]-( ]-( ]-( ]-( =-) =-) =-) =-) =-) peníze mi nikdo nedával =-) =-) =-) já jen radila =-) fakt :-N =-) :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
agua - no já Ti věřim:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
byla sem na Obědě 8-)
Odpovědět
agua:udavat se nemusis, oni si te najdou sami :-D weru:tak nejak :-D , to co v kuchyni predvadim se totiz vetsinou moc dobre neda nazyvat varenim :-D treba dnes se muj bracha pri jezeni meho bramboroveho gulase ptal, jestli to je kvasnicova polivka :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky!!! Jsem tady jen na skok, za chvíli frčim ke tchánovcům :-N Agu: střechu z BeBe mám hotovou, jen namazat čokoškou :-D A koupila jsem mu kráááásný tríčo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blondy pak dej vědět jak chutnala.... ;-) si dělala tu bez šlehačky že?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky.Je tu někdo? :-)
Odpovědět
jaaaaaaaaaaaaaaa :-D
Odpovědět
nazdarek....
Odpovědět
ahojte :-) jak se holky mate?uzivate vikend? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ahojky všem :-D
Odpovědět
butt: my užíváme....včera jsme měli filmový večer, dneska jsme odpočívali a před chvilkou jsme se vrátili z restaurace, kde budeme mít hostinu....byli jsme domlouvat nějaké detaily, zase máme super pocit, provozní je tam kamarád a je to tam super, jsou tak moc ochotní, úžasné.....a za chvíli jdeme pařit a zítra nás čeká oslava..... a co ty, jak si užíváš volna?
Odpovědět
taggy:teeeda, ty jsi poctiva nevesta ;-) takze uz mate vsechno domluveny?co se hospody tyce?vidim, ze mate prijemnej program :-) ja neuzivam, ja trpim :-D delam veci do skoly, nejak se to nahromadilo...
Odpovědět
Profilova fotka
Jak vám holky pokračujou přípravy :-)
Odpovědět
smudli:me ted v podstate nijak :-) uz asi 14 dnu se chystam volat svadlene :-D a co ty?co ti jeste chybi?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?