Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
taky tak chvíli hnusně chvíli sluníčko ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Čau Téro! ze školy už doma?
Odpovědět
ahoj marti :-) jj jeste jsem se stavila v praci a resila jsem fotografa, vypada to, ze uz ho mame vybranyho x-) :-)
Odpovědět
terezka: ahojky.... tak už mi kyne kvásek, holky, vy jste neznalky....teď jsem si zase já připadala jak debil, že píšu něco, co nikdo neví, co znamená..... :-D
Odpovědět
ahojky taggy a co peces ?
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy, já spíš nekuchařka :-( Terko, tak to je super. Ty ke škole prauješ? To máš nějakou brigádu, nebo natvrdo práci?
Odpovědět
moji rodice maji obchody s oblecenim, takze obcas pomaham bud primo v obchode anebo s nakupem zbozi ;-) ale ted je to spis minimalne protoze nemam cas kvuli uceni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tááák :-) No jo, ta matura ;-) Dneska mi to v práci nějak neutíká a večír zase :-|
Odpovědět
jj blba matura :-D jee to je na prd :-( a co delas vubec konkretne za praci?
Odpovědět
Profilova fotka
Soc. pracovníka a jako bokovku, jezdím do jedný rodiny starat se o moc nemocnýho a bohužel mladýho pána- původem jsem zdr. sestřička. A dneska mám noční :-|
Odpovědět
aha tak to mas muj obdiv, ja jsem hroznej cita, asi bych na to nemela :-( ale kazdopadne si myslim, ze je to uzasna prace oboji.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak každá práce má svoje a pro a proti...Mě práce zdr. sestřičky bavila hrozně moc, ale kvůli zdravotním porblémům jsem ji musela pověsit na hřebík, tak jsem začla chodit do školy abych mohla dělat soc. pracovníka, takže ještě dálkově studuju. Stejskalo se mi po sestřičce, tak jem si našla tu domácí péči. Není pro mě tak náročná a je to jenom 2-3 dny v měsíci.
Odpovědět
Článek se načítá
Tak to jsi to vyresila dobre :-) a skola te bavi ?
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, docela baví :-) je to takový spestření :-D
Odpovědět
no to jo :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Kuba pro mě přijede do práce a já nemusim buseeem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky...vy nekde vyletite?? ;-) .... tady od vcerejsiho skoro poledne nikdo nebyl, jo?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
=-) ahoj =-) já čekala kolik toho budu dočítat a ono nic =-) :-D
Odpovědět
Ahojky, taky jsem se divila, kde jste všechny byly.....
Odpovědět
Profilova fotka
já sem byla chvilku večer na diskuzi Co se tady děje, proč se najednou všechno maže? :-D a bavila sem se :-D
Odpovědět
ahojte holky :-D agua:ta diskuze me vcera tay vyborne pobavila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt :-D 8-) neříkám že sem s některýma nesouhlasila ale tohle už bylo moc :-D :-D :-D :-D ale tak aspoń se mi líp spalo když sem byla vysmátá :-D
Odpovědět
jj, smich je zdravej :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak tak :-D 8-)
Odpovědět
Dobre ranko:-D No tak to jste me motivovaly k tomu, abych se do te diskuze zacetla taky:-D
Odpovědět
Profilova fotka
8-) 8-) 8-) smích lečí takže budeš zdravá :-D :-D :-D
Odpovědět
weru:ahojky :-D preji pekne pobaveni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
weru to poslední oznámko je luxusní x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
butt - díky! Já se pobavila včera tím promazáváním ve fóru svatba v kostele:-D agua - abych ale na samej smích nezašla:-D
Odpovědět
agua - díky:-D To jsem ovšem nedělala do šuplíku, ale na přání jedné nevěstě. A to v reálu je ještě krásnější, protože ruční papír ve skenu moc nevynikne.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?