Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
nemáš recept na Be-be střechu?? =-) jestli jo, tak je Ti Tvůj smrádek odpuštěněj x-)
Odpovědět
Profilova fotka
1 světlé, 1 tmavé BEBE sušenky // 1 zakysaná smetana// 1 šlehačka// 1 ztužovač šlehačky // 1 kostka m.tvarohu// 2 banány// moučkový cukr // čoko poleva
Odpovědět
Profilova fotka
Na alobal rozložíme střídavě tmavé a svétlé BEBE. Dáme 3ks vedle sebe na šířku a 7ks na délku. Ušleháme hustou šlehačku se stužovačem, přidáme tvaroh, smetanu a cukr (podle chuti). Částí hotového krému natřeme a poklademe další vrstvou sušenek. Opět potřeme krémem, do středu položíme na délku banány. Po té zvedneme boční stranyi s alobalem k sobě. Dáme ztuhnout cca na 1-2hod. do lednice. Po ztunutí potřeme střechu zbylým kréme a polijeme čoko. polevou.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D x-) :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
8-) 8-) 8-) 8-) 8-) tuhle děláme my a je dobrá 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmmmm =-) :-D Dobře no.... x-) už jsem ho na tom mimibazaru našla x-) Normálně se přede mnou schoval ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dělala si to? Je to mňamózní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj tu co sem ti dávala dělávám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem našla jednodušší, bez šlehačky :-) http://www.mimibazar.cz/recept.php?id...
Odpovědět
Profilova fotka
tak pak dej vědět jaká byla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
V sobotu ji budu dělat poprvý, vždycky jí dělala tchýně a Kuba se po ní může utlouct :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tož to bude to překvápko k narozkám jo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo :-N To víš, já moc velká kuchařinka nejsem, ale vím, že mu to udělá radost větší, než kdybych šla a v obchodě koupila ten nejhezčí dort ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo to znám to je to samý co Jouza ;-) a co mě dostalo do kolen bylo když sme byli u tchýně ( :-p ) a měla bábovku a jouza je prostě bábovkovej a on si ji vzal a jak kousl , tak povídá "Alča ji má lepší"....to sem fakt měla před tchýní nos nahoru :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Týýý jo, pěkně :-D :-D tak tchýně může bejt ráda, že o Jouzu je postaráno dobře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tchýně to nemůže rozdýchat že se starám o Jouzu já ]-( ]-( :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ták :-N Tak já mám tchýni úplně bájo :-D je ráda, že si našel zrovna mě :-D Si to teda alespoň myslim :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-p já mám hroznou tchýni :-p ta mi vždy zvedne můj nízkej tlak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš, k něčemu je dobrá :-N Kecá Ti do všeho?
Odpovědět
Profilova fotka
ne ani že by kecala to ne....my se nestýkáme....jen jednou za půl roku
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to stačí, viť. A bydlíte od sebe jak daleko?
Odpovědět
Profilova fotka
asi 20km no mě by stačilo vidět ji jednou ročně :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, tak to moje tchýně ja taky takhle daleko.
Odpovědět
Profilova fotka
no kdyby ta moje byla na marsu tak se nezlobím :-N taková zlá sem |-| :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se stane, že občas tchýně nevyjde, no.... :-S To by zase bylo všechno moc ideální :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě stačí Jouza tchýni ani nikoho jinýho si neberu že :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a Jouza je zlatíčko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) jj..... vybírám sv.oznámení x-) některý se mi líbí ale nemají tu zelenou co potřebuju ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?