Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
sestricka : promin, ze pisu tak malo, ale dneska je problem s netem. agu: Povidej co se stalo?Jaka "dovolena"?
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mě to každou chvíli zlobí.... :-| Jooo, Agu, řekni nám to :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Blondy :-)jj už by mělo být líp a jinak...jinak zatím nic =-) ahoj Tea ;-) nechci to psát tady veřejně jelikož mě dost lidí šmíruje :-N |-|
Odpovědět
Profilova fotka
blondy a tea IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky už máme hotový prstýnky x-) , ale doma ještě nejsou :-.
Odpovědět
Profilova fotka
my máme zatím jen vybraný :-) zatím nic nechci takovýho kopovat pač co kdybych přibrala :-D =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nejlepší doba je tak 2-3 měsíce před. Měsíc zhruba trvá udělání.... :-) Přibrat můžeš, ale nehubni, určitě jsi hubená dooost ;-)
Odpovědět
Cau holky,ja jsem si zprovoznila internet v mobilu,tak mi to v te skole aspon ubiha a nechce se mi spat:)Tak zatim papa
Odpovědět
Profilova fotka
neboj hubnout nebudu :-D právě že chci přibrat 8-) aspoň 10kg 8-) ale ono to nejde 8-( ani prášky od dr mi nepomohly na přibrání ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Elenore, mě ten net v mobilu nikdy moc nebavil, ale třeba máš lepší mobil než já :-D Agu, fakt nic nepřibereš, jo? A nemáš hyperfunkční štítnou žlázu? Bych Ti 10 Kg klíďo dala :-D mě by 55 kg stačilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já mám 47kg už od 15let :-N http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Agu:ja mam podobný problém,taky bych chtela příbrat,ale bohuzel to nejak nejde.. Muzu se zeptat,jaké prasky jsi na přibrani užívala?Nebo myslis anti?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
eleonor jéé to se mě ptáš moc vím že to byly jakési homeopatika :-N ale název ti už neřeknu je to víc jak rok a půl zpět =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Agu, to je postavička x-) Jako sluší Ti to, ale nějaký kilíčko navíc by Ti fakt neuškodilo...
Odpovědět
Profilova fotka
blondy já vím :-N tady sem ještě pár kil měla http://www.modrykonik.cz/album/view.p... teda pár :-D ve 14 sem měla cca 87kg a v 15 už jen 47kg :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tý jo, Agu, to si měla nějakou bulimii nebo anorexii, ne, že si takhle zhubla?? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nene blondy to sem tenkrát měla nemoc jménem LÁSKA :-D :-D x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že láska opravdu hory přenáší :-D To sis ale teda měla nejaký nechat, človeče :-D :-D :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo když ono to šlo samo dolů :-N já bych si klíďo nějaký nechala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jedině s mimi snad přibereš... :-N :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no pokud se nám někdy povede :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě jo. Musíš pozitivně myslet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pozitivně sem myslela rok a půl teď už to tak nejde |-|
Odpovědět
Profilova fotka
To se snažíte už rok a půl, jo? A šli jste někam?
Odpovědět
Profilova fotka
blondy snažíme se od 11/2007 :-( a moje gyndařka to nechtěla řešit že dítě zatím nepotřebuju...teď pudu k novýmu dr tak uvidíme....jediný co sem si sama zařídila a zaplatila bylo spermio a to je ok
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, to ta doktorka byla nějaká pí..., ne? =-) Tak musí se vyloučit všechny možný nemoce a poruchy, aby mohla být zahájená nějaká léčba, takže snad tenhle MUDr. byude lepší... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
snad jo...všichni si ho chválej :-) jen už nebere nový pacienty pač má plno ale já sem dělala na sestřičku smutný oči a ještě mě vzala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem za svýho doktora šťastná. Maximálně jsem s ním spokojená a jinam bych nešla!!! Tvoje smutný oči zabraly, bezva x-)
Odpovědět
Profilova fotka
moje smutný oči zaberou snad na každýho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ono to chce, akym bychom takhle došly, že? :-N :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?