Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
weru:jste odjizdeli hned po svatbe? :-)
Odpovědět
terez tak kdyžtak se radši domluv s doktorem,já si vůbec nedokážu představit se v den svatby pořád hlídat :-N
Odpovědět
luc - tak sedm dni uz je trochu risk... to muze v lete prijit uz fakt kdykoli. Takze jestli to dobre chapu, Tys je hlidala:-D butt -zkus to narazove tyden pred ms a uvidis. Ty ses taky takovej dr. House, co?:-D Na svatebnicestu jsme jeli dva dny po svatbe.
Odpovědět
luci:ja si jen rypu :-D
Odpovědět
Luci já to nemůžu najít,tak pak řeknu kámošce ať mi to pošle a přepošlu ti to
Odpovědět
Profilova fotka
holky,to máte dobrý,že vám to tak klape,já se na nějakou pravidelnost moc spolehnout nemůžu,tak taky čekám,že to přijde kolem svatby :-p
Odpovědět
princez - to máš teda veselý očekávání...
Odpovědět
weru:jj dr house to jsem ja :-D ale vidim, ze ty znas spoustu vybornych babskych rad :-D nemas radu na snizeni tlaku pro mou maminku?jsem ji dnes cvicne zmerila a celkem me vydesila
Odpovědět
já s tím mám hrozný problémy od toho jak mi vzali vaječník,vždy to dostanu den před prohlídkou u gyn. nebo za pár hodin po
Odpovědět
luci ja prave taky no :-| butt takze nemas vubec zadnou ochranu? my si proste davame pozor...driv jsem mela pharmatex to je nehormonali na zavadeni, ale nakonec jsme se i na to vykaslali
Odpovědět
butt -zalezi jak moc ho ma vysokej a jestli na nej neco bere. Jinak je dobra treba ta decka cervenyho vina a taky hodne pomaha cesnek. Nicmene to je pomerne drasticky lek:-D:-D Blby je kafe. A vubec nejhorsi je takovy to slabsi kafe ve velkym hrnku, protoze to zveda tlak pomalu, ale dlouhodobe. Ja jsem taky dr.House, se musim pochlubit. Bolela me uz ponekolikaty ledvina a tak jsem si udelala revizi a zjistila, ze to muze byt z kombinace rozpustnyho multivitaminu a kafe. Tak jsem to druhy den zkusila a ono ejhle, malem jsem v noci nemohla spat:-D:-D Nejlepsi je diagnoza sokem:-D Manzel ze me fakt nemoh:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Na to byla zlatá HA, ale zas proč do sebe cpát zbytečně hormony, i když zdravotně nemám problémy.. No, to já vím, butt, že seš taková rýpalka, ale já si z toho nic nedělám, ale málokomu se povede strávit svatební noc s jinými novomanžely, ne? Ale pokoj, kde sem měla spát s přítelem, byl celej poblinkanej od mého drahého, takže tam to nešlo.. :-p :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Terez taky používám pharmatex ale někdy na to kašlu,jsem v této době neplodná díky hormonům ale to jde změnit,takže co se dá dělat
Odpovědět
weru vino znam to zabira a je to i dobry :-) a to cecko vyzkousim, dikas moc :-)
Odpovědět
tery:ja se nejak bavila o ochrane? :-o weru:jsi strasne chytra :-D mamka to zjistila dneska, takze prasky nema..ju budu chvilku sledovat a pak ju poslu k doktorce :-) ona cesnek nemuze kvuli zlucniku...hele a vino?nemelo by to tlak spis zvysovat?kafe jsem ji uz zakazala :-) a stim pokusem ses vtipna :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My taky nemáme žádnou ochranu, ale přítel je šikovnej, už skoro 2 roky.. :-D Weru, tak hlavně se nějak nepřizab.. :-D
Odpovědět
luci:jj tys mi to historku uz myslim rikala :-D :-D :-D
Odpovědět
n butt myslela jsem co pouzivate, ze mi jsme totiz odkazani jen na tu sikovnost pritele...ale neda se nic delat no :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Víno určitě zvyšuje, zvlášť červený, aspoň teda babička říká, jak už nemůže pít, ale teda že ještě decku si dá.. :-N
Odpovědět
butt- prave ze cerveny vino v malych davkach dlouhodobe je dobre. Ale rozhodne pokud ho ma vysoky a nikde s tim nebyla, mela by neco delat. Zkontrolujou ji i cholesterol a reknou, co bude nejlepsi. Pokud uz je ve vyssim veku, tak uz bych s babskyma radama moc nehazardovala - ty jsou dobry pro mladsi rocniky nebo jako doplneni lecby. terez - zkus, mas jeste do svatby cas, tak muzes zaexperimentovat:-D
Odpovědět
tery aha ja myslela, ze navazujes na neco, co jsem psala ja, tak jsem si rikala, ze jestli jsem schizofrenik :-D mi pouzivame "plastenky" jak rikame :-D pharmatex pritele pali :-( ale ted se snazim naucit merit bazalni tepltou a takovy to okolo, abych presne vedela kdy mam a kdy nemam plodny dny :-)
Odpovědět
no tak ja jsem ale blba, mam preklep MI - omlouvam se fakt vim, ze MY je s tvrdym Y
Odpovědět
jenze muz tady kouka na fotbal a me to znervoznuje to jeho fandeni :-D tak nekoukam na klavesnici :-D
Odpovědět
holky kdyby jste něco veděli ale to tady psát nemůžu,protože by to věděl celej net co se mi stalo díky hormonům :-(
Odpovědět
weru:jj ju tam poslu, ona se ted hlavne vydesila a chce pro zlepsen iudelat neco okamzite :-D dekuji za rady ;-) se na tebe budu s kazdym zdravotnim problemem obracet :-D
Odpovědět
jj taky nas obcas palil :-( ty jo to bych taky chtela pouzivat tohle, jenomze to jde u me tezko, kdyz to mam obcas nepravidelne ]-( holt budeme dal spolehat na sikovnost...ikdyz kdyz bude nesikovny treba tak me to vadit nebude, tesim se na mimo :-D
Odpovědět
treisi:kdyz nam to nemuzes rict, tak to nenacinej, pak nebudeme moct zvedavosti spat :-D
Odpovědět
butt chudáku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Treisi, ale to se fakt nedělá nás takhle napnout a nic neříct.. :-D
Odpovědět
jo presne :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?